Перейти до вмісту
fronya40

Папошник (он же кулич, он же паска)

Recommended Posts

 

Я не знаю,как хранить...у меня так стоят .не накрытые.

А в формах бумажных стоят или вообще без ничего?

 

Я в формах бумажных так и оставляю на кухне и ничем не накрываю.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я в формах бумажных так и оставляю на кухне и ничем не накрываю.

 

Я в металических пекла, как и Таня, так что сейчас они у меня без ничего. Оставлю так наверное, буду знать зато потом наверняка как они себя вести будут. :mocking:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А я рановато поставила....чуток крышу рвануло.

Растянула на весь день,чего то ленилась.подошли,но не вылазили. А так вроде красивые. Но бывали и лучше))))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

И мои папошнички спеклись, тоже завтра украшу и покажу :girl-yes:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поставила в духовку на полторы порции,считаю- хватит,не хватит..

Получилось 12 шт в литровых кружках. В этом году я даже взвешивали,очень удобно.наделала шариков по 320 грамм.

А специально одну спекла, очень хочется тёпленький попробывать, щас же нельзя, так я на след. неделе ещё порцию спеку :biggrin:  Тем более эти явно быстро закончатся!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я тоже подумала,что хорошо,что испекла в четверг,до воскресенья наберётся силы и будет вкуснее.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

И я сегодня пекла)))  Специально в четверг, чтобы вкус на воскресенье был богаче. Крыши ровные, выдержала ее по времени , как нужно, один пекла в очень большой бумажной форме, у Лили в прошлом году покупала, так термометром готовность проверяла. Завтра еще хочу попробовать глазурь на желатине.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А я пекла,не очень подошли. И сегодня хлеб пекла и тоже что то не очень подошёл.значит дрожжи плохие..покупала вчера криворожские,всегда результат радовал.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я пекла на львовских дрожжах ( в супермаркете других не было, а идти в другие магазины - нет времени), сахар уменьшила на 100г, изюма взяла 200г и цукатов еще положила

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Разрезала я паску - не годится....есть то можно,но не то.грешу на криворожские дрожжи( именно эта партия,потому что всегда пеку на них)- потому что пекла в этот день хлеб и он тоже не подошёл...дрожжи купила пару дней назад.

Позвонила сестра,тоже не подошла...

 

Поставила второй раз тесто утром . отправила в холодильник.счс достала- пусть поднимется.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

Разрезала я паску - не годится....есть то можно,но не то.грешу на криворожские дрожжи( именно эта партия,потому что всегда пеку на них)- потому что пекла в этот день хлеб и он тоже не подошёл..

Таня, так она у тебя вообще не поднялась или не так, как обычно поднялась?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@N@T@,Наташа,поднялась,но не очень мало.

Когда ее разрезаоа- внутри как бы дырка провалилась,но так что бы сильно.

Глывкенька слишком для меня

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@fronya40, Таня, а ты можешь фото неудачной пасочки , разрез, показать, чтобы понимать , какой она НЕ ДОЛЖНА быть

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, і я сьогодні замісила папушник, стоїть підходить вже десь 1 год і 20 хв. підійшов слабо, десь на одну третину. Нехай ще постоїть, що скажете?
Думаю, я дала багато борошна, пішло десь грам 800, але тісто в мене було важке, жирне, до рук не липло, колобок гарно формувало. Все видивлялася ті волокна. Місила руками близько години.
med_gallery_4_538_9492.jpg

Тісто дуже схоже за консистенцією на паску, яку я кожен рік печу, там теж багато здоби, але підходило воно якось швидше.
Вже переживаю, хоча б вдалася моя цьогорічна паска.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
@Магда,ти знаєш,я її давно печу, ніколи не було проколів.А в цьому році....

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Магда,ти знаєш,я її давно печу, ніколи не було проколів.А в цьому році....

Ну, я поборюся за свою пасочку :) Тільки переживаю, що б не перекисла, вже 2 години підходить. Мабуть, зараз піду вже в форми накладати, чи ще почекати, не знаю... Ще й миску взяла невдалу для підйому тіста, то я завжди на вагу посуду вгадувала, чи підійшло тісто, а тут сама миска важкуща, що фіг прикинеш підійшло, чи ні.

Перший раз печу паски в Страстну п'ятницю, завжди в суботу, а тут подумала щоб на Благовіщення не пекти...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дістала тільки що свої пасочки, вийшло 3 штуки середнього розміру. Таки вони в мене порепались, рано я посадила їх в духовку, не втерпіла. Та й так вони рівно 2 години в формах підходили. Ну то таке, глазуррю прикриється :), головне, що б на смак вдалися. Ну, про це вже в неділю відзвітую, зараз тільки про аромат можу сказати - божественно :)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

А нате)))

 

Танечка, попробуй эту пасочку дней через 5. Если не устроит, тогда на сухарики.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

але підходило воно якось швидше.

 

Наталья, пасочное тесто, как никакое, больше всего любит тепло. Обязательно нужно создать ему условия, не расстаивать в комнате. В идеале оно должно подходить в прогретой хлебопечке, либо в мультиварке тоже прогретой, либо в духовке. Ну или в чём-то похожем, где устойчивое тепло в камере.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Qween, Аня, в мене цілий вечір смалила духовка в закритій кухні - запікалося м'ясо, сало, варився холодець. По хаті ніхто не шастав, всі сиділи як мишки. Я думаю, на етапі замішування я "забила" тісто, дуже довго і важко воно підходило. Правда, зараз пасочки стоять гарненькі, рівненькі, око радують, дуже кортить розразати.

Зараз йду замішувати ще італійську - опара ніч простоял - подивлюся як ця буде підходити.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ох уж эта желатиновая глазурь, никак не хотела застывать, всё текла и текла!

Вот они те которых не сильно залила

post-40-0-90080500-1523082041_thumb.jpgС четверга да вечера пятницы я их хранила в пакетах и они всё время мягусенькие,а как теперь быть в глазури, боюсь в пакеты ставить

Девочки, как мягкость до завтра будем сохранять?

Змінено користувачем inucya

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І от для порівняння, поставила підходити тісто "італійської паски". Об'єм і пропорції продуктів приблизно однаковий (тільки тут в тісті 7 яєць з білками).
 

med_gallery_4_538_13656.jpg

(І чого в мене фото з планшета вверх тормашками загружається?)

Видно, що папушник я забила борошном, тут теж все хотілося підсипати, та втримала себе в руках :) залишилося дочекатися як підходити будуть.
А технологія замісу і самі пасочки зовні за цим рецептом (папушник) мені дуже подобаються, буду на проводи ще пекти.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
І чого в мене фото з планшета вверх тормашками загружається?)

Наталочко :secret: , все виправила. Я зараз теж частіше  загружаю  з  планшету.  але здається все нормально. :girl_184:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×