Перейти до вмісту
Natali06

Майстерня рукоділля (шиємо, в'яжемо, вишиваємо)

Recommended Posts

посмотрела на кухню... покусала себя:)), из за однорукости ,и за то что мине такое ниЗя..

пыль с дороги, и газ колонка.. окна мою каждую неделю...

 у меня когда только с мужем жить начинали, были на окнах вышитые, льняные... как я их ненавидела.. из за размера и стирки их:))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Занавески в кухню самовязаные??

 

 

Моя невестка (жена брата) лет семь назад вязала на кухню, смотрится очень круто, менять не собирается. Она ради этой занавески научилась вязать крючком, я думала, что не осилит и забросит, учила её я, но меня бы не хватило на такую масштабную работу. Вязала она её полгода, но связала, и счастлива :smile: .

 

И да,

У меня нитка была х/б, Янарт-виолет (латинскими буквами)

,и да

 

 

Красиво смотрится, но жёстко, только ручная стирка, отпаривание

и  она это делает, и крахмалит тоже.

 

Занавеска такая, только шире: (фото из интернета, фото её занавески у меня нет) 

 

и одета  на карниз также:

54062466_cortinalinda.JPG

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я уже писала, может даже здесь. В Польше занавески-шторки на кухню называются "заздроски" (прям украинское - заздрощи)). Там такие шедевры висят! И полоски широких кружев, и коротенькие, и длинные. И стильные, и под ретро. Ходишь и прям любуешься, как на выставке. Окошко соревнуется с окошком соседки)))  Очень красиво. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Покажу вам своих последних девочек (вдруг кто-то на Фейсбук не ходит)))

 

Это осенняя девочка Соня.post-342-0-13838100-1490535135_thumb.jpg

 

А это Маша. Маша отличается от предшественниц большей головой и тем, что ей можно делать прически. А ростом Маша все те же 25 см.Очень нравится цвет "марсала". К сожалению, совсем не мой. Хоть за Машу порадуюсь)))

post-342-0-87554800-1490535222_thumb.jpgpost-342-0-71817600-1490535364_thumb.jpg

post-342-0-23176000-1490535428_thumb.jpg

post-342-0-97395700-1490535502_thumb.jpg

post-342-0-24031700-1490535544_thumb.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Танюшо, так люблю твоїх дівчаток, такі вони живі, такі всі різні, а зараз й хлопчисько з'явився  :girl_love: а я доробила сорочку, моя мрія здійснилась, старовинний взір буде жити далі, зараз трохи відпочиваю, зробила собі маленьку вишивку-мрію, я так вирішила, що буду вишивати те, про ще мрію  :girl-yes:то схем собі мрійних нахом'ячилааа  :smile3: жаххх

 

post-124-0-32091500-1494401001_thumb.jpg

 

 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Сусля,

 

А это Маша. Очень нравится цвет "марсала".

 

Танечка, у тебя все куклы великолепные, но Маша - это вообще! И цвет, да, шикарный, мне больше всех других цветов у твоих кукол нравится.

 

 

 

а я доробила сорочку, моя мрія здійснилась, старовинний взір буде жити далі,

 

Очень бы хотелось посмотреть твою вышиванку, Танюша  :stidno: . А домик-мечта очень милый  :smile: .

 

Я хочу себе купить вышиванку. По интернету не хочу, хочу выбрать, пощупать. Как-то очень понравилась одна вышиванка белым по белому - длинное, полностью вышитое платье. И так его примеряла и эдак, но размер был явно большой на меня. Так что пока мечтаю.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Очень бы хотелось посмотреть твою вышиванку, Танюша 

 

 

ооо сорочка в мене це мрія-мрійная, там ціла пригода як до неї йшла  :girl_haha: Два роки тому я зовсім не вишивала, тобто взагалі це було для мене щось не варто уваги. Вишита сорочка в мене від свекрухи, подарунок, я її дуже берегла,  але мені хотілося ще й свою мати. Я ходила дивилась у крамничках, на ярмарках та виставках, даже замовила одну в інтернет-магазині -  " ручна вишивка, домотканне полотно" , потім як отримала..  відправила її назад, повернула гроші й висказала все що думаю про це  :tiptip: І ось тоді вирішила, що буду робити її сама! як хочу і як мені треба...  і почалась моя пригода, дівчатка, я потрапила в світ "маньяків"  :smile9: і чим глубже я йшла, тим більш була у захваті від красоти та майстерності наших прабабусь. Перше, що я взнала, що хрестиком в Україні взагалі вишивали дуже мало, це було як оздоблювання. Вишивали низью, лиштвою, качалочкою,  прикрашали вирізуванням та сліпим довбанням, робили набирування та занизування, а мережка це окрема фантастична тема.. Хрестик взагалі потрапив до нас з московії  на прикінці 19 ст, з милом для бідних від Брокара, тому и пішла ота вся "брокаровщина", він для наших майстринь виявився таким легким та швидким. що витиснив старовинні шви. Я поринула в такий цікавий світ, що не передати словами,  і мені дуже поталанило попасти в творчю студію "СвоєРідне", познайомитись з неймовірними людьми. Я побачила приватні колекції, сорочки які дивишся і не розумієш - ну як?? це не можливо! взнала, що кожна частина країни мала  свою техніку і взір, що один погляд на сорочку і вже можна було сказати не просто з якой людина області, але й з якого села родом. І  мені дуже хотілось відтворити саме подільську сорочку.

Вибачте за лекцію, але я дійсно дуже захопилась історією вишивки. Коли я побачила одну старовинну подільську сорочку, взір, я зрозуміла що це вона, я хочу саме її. Сорочка з колекції Юлії Власюк, датувати її важко, десь середина 19 ст, наш керівник робив схему вишивки десь рік, це найскладна техніка- низь, та ще й дуже незвична, унікальна кругова. 

 

Це оригінал

 

post-124-0-25223900-1494406866_thumb.jpg

 

а це моя репліка, техніка- низь, ретязь, занизування.

 

post-124-0-28464900-1494406920_thumb.jpg

 

Я дуже рада, що взір буде жити далі, з погляду знаків він дуже правильний - земля-сонце, жіночий та чоловічий знаки в гармонії, обереги-ріжки трипілля, земля з насінням й паростки, 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Сусля,

Танюшо, яка краса! :girlhand:  Тобі дуже личить! Хочеться почитати про ці техніки, цікаво :smilie_girl_066:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Танюша, дуже гарна сорочка вийшла!!! Та й лекцію прочитала залюбки!!! Аж самій закортіло дізнатися більше про вишивку!!!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось посилання на блог нашого керівника, Андрія Єрмакова. http://stibok.blogspot.com/2015/06/blog-post.html

 

Це Майстер, людина незвичайной долі. Переїхав до нас у Вінницю у 14 році, після того, як потрапив у розстрільний список тільки за те, що розмовляв українською, вишивав сорочки і вчив інших, врятувався дивом.. 

 

В блозі є техніки, які він нам показував, не всі, але багато є. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Танечка, дуже цікаво про вишиванки! И твоя вишиванка дуже гарна! Я б теж хотіла відвідувати таку студію, но в нас не чула про таку. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Майстрів обмаль, тому і студії такі зараз рідкість. Наш Андрій з родиною зараз у Київ переїхав, але приїзжає до нас у гості , тому зустрічі наші не такі часті. Спілкуємось зараз в групі  у фейсбуці.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Танюшо, так люблю твоїх дівчаток, такі вони живі, такі всі різні, а зараз й хлопчисько з'явився  :girl_love: а я доробила сорочку, моя мрія здійснилась, старовинний взір буде жити далі, зараз трохи відпочиваю, зробила собі маленьку вишивку-мрію, я так вирішила, що буду вишивати те, про ще мрію  :girl-yes:то схем собі мрійних нахом'ячилааа  :smile3: жаххх

 

attachicon.gifDSC_0327.JPG

Знакомая картинка!!!

Это ты покупала Современную вышивку крестом?)))

У меня три папки их коллекций есть, собирала, пока малый маленький был,

на улице и вышивала, пока гуляли, а гуляли мы целыми днями)))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ні, це я в групі в ВК знайшла,  там стільки  всього, що я вже дала собі обіцянку - не заходити туди, доки хоч половини не зроблю  :girl_haha:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Девушки, добрый вечер! Я пришла поделиться в вами приятностью. У меня сегодня случилась первая продажа. Моя девочка Лидочка отправляется в Вирджинию!

 

post-342-0-78594900-1498329174_thumb.jpg post-342-0-45561400-1498329193_thumb.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Фрекен Бок,Таня, поздравляю!

Давно пора! Я думала у тебя уже весь дом в куклах, так сказать кукольный детский сад)))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Фрекен Бок,Таня, поздравляю!

Давно пора! Я думала у тебя уже весь дом в куклах, так сказать кукольный детский сад)))

Спасибо:) Да, многовато уже))) И все же для движения вперед одного удовольствия от процесса мало.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Танечка, я всегда восхищаюсь твоими куклами! И твоим талантом!!Они очень и очень красивые!!!

Поздравляю ! И Держу за тебя кулачки! Пусть все твои куклы найдут свой дом!)))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Танечка, замечательная куколка! Как хорошо что у неё будет новый дом, а у тебя место и возможности для того чтобы дальше творить. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Девушки, добрый вечер! Я пришла поделиться в вами приятностью. У меня сегодня случилась первая продажа. Моя девочка Лидочка отправляется в Вирджинию!

 

attachicon.gifIMG_20170604_125532_643.jpg attachicon.gifIMG_20170604_130934_213.jpg

Танечка, хоть и с большим опозданием, прошу принять и мои поздравления с почином! 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрый вечер, девочки! Позвольте и мне показать некоторые свои работы.

Шкатулки для чайных пакетиков из серии " Розы Поля де Лангре"  и панно в деревенском стиле.

 

post-9-0-78756500-1502467105.jpg

post-9-0-39731300-1502467154.jpg

post-9-0-31958800-1502467171.jpg

post-9-0-48234100-1502467208.jpg

post-9-0-51777900-1502467235.jpg

post-9-0-80059100-1502467259.jpg

post-9-0-91041500-1502467329_thumb.jpg

post-9-0-37148000-1502467367_thumb.jpg

post-9-0-13657400-1502467381_thumb.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Валентина, спасибо большое за внимание и поддержку!  :girlleg:  :girlleg:  :girlleg:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
@Twist, Марина! Просто нет слов. Золотые ручки!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Twist, Марина!!! Какая красота!!!! Я тоже хочу коробочку для чая!!! :0326: :0326: :0326:  И декупаж оооооооочень нравится, но меня муж из дома выгонит :confused:  бисер, алмазная вышивка, вышивка крестиком, вязание, пряники торты, косметический крем,  в общем - декупаж , как вы понимаете, он не вынесет :girl_cray1:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×