Перейти до вмісту

Recommended Posts

Анютик, в зеленой упаковке, это ржаная цельнозерновая. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 час назад, ang-kay сказал:

Я уже к Пасхе готовлюсь. Пойдет быстро. 

Я правильно поняла, что эта мука хорошо подойдёт для пасок?

Себе взять пару пакетов, что ли? :girl_184: Эффект рекламы срабатывает.:girl_haha:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, УкраИнка сказал:

Я правильно поняла, что эта мука хорошо подойдёт для пасок?

Для дрожжевой выпечки эта мука очень хорошо подходит, единственное , текстура мякиша не будет привычно белой(желтой, когда печем на желтках) Мука имеет кремовый цвет.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
34 минуты назад, УкраИнка сказал:

подойдёт для пасок?

Наташину пандору посмотри. Не помню какую, но одну из них (последних) она пекла на этой муке.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
50 минут назад, Natali06 сказал:

Анютик, в зеленой упаковке, это ржаная цельнозерновая. 

 

Наталочка, я знаю. Но я такое фото нашла для примера упаковки. Пшеничная такая-же, с минимальными отличиями. Опять поискала фото с витрины и не нахожу.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Девочки , докладываю по  стоимости муки на сегодняшний день.У Анжелика самая достоверная  цена .  На сегодня  упаковка муки( 2 кг) стоит  у производителя 31.86 гр. и 35.04( обычная цельнозерновая) 

в конце контакты)

 

 

IMG_2066.JPG

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А ще, дівчата, хочу похвалитися. Я також таки купила "Зелений млин". Замовляла у виробника в пачках по 2 кг, 10 пачок обійшлися мені в 350,00 грн. і плюс доставка 87,00 грн. Вже і випробувала.

Так от, борошно справді класне. В мене завжди проблема з тістом - я його "забиваю", не можу вгадати і вимісити легке тісто. Навіть, коли замішую в хлібопічці, потім при формовці воно в мене вихидить важке і не слухняне.

Є в мене рецепт хліба, дуже простий, де треба вимісити легке тісто, раніше в мене цей хліб був щільний, з дрібними дірочками, а хотілося чогось легкого, гливкенького, з великими дірками. І ось, з зеленим млином в мене таки вийшов цей хліб! Зараз я вас заспамлю фотками :m0586:

 

IMG_20190331_191126.jpg

IMG_20190331_191811.jpg

IMG_20190331_193607.jpg

IMG_20190331_195812.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не должно быть. Мука эта быстро пропадает.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Девочки, в Варусе акция на муку "Зелений млин" 2кг. 26 грн.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Танечка, а что в Варусе тоже есть Зелёный млин? Ну  тогда надо бежать:0570:.Спасибо за информацию:flowerss:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 16.05.2019 в 14:25, inucya сказал:

Танечка, а что в Варусе тоже есть Зелёный млин? Ну  тогда надо бежать:0570:.Спасибо за информацию:flowerss:

Девочки, я сейчас, к сожалению, "диванный эксперт".  Изучаю акции на сайте и засылаю мужа, если что интересное и нужное. Поэтому только сам факт, что есть скидка, а по наличию уже наверное методом тыка.

 

Смотрю акции тут

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчатка! В АТБ з' явилося борошно " Вінницький млинар"  Дуже і дуже рекомендую!!! Тісто на цьому борошні просто бомбезне!! 

 

94687419_3138035819565379_24797985906800

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую, Наталь! Вже прикупила сьогодні.  ( папошнік я  закріпила, а крафін ще попереду))) 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На здоров'ячко!❤️ Я після того, як попрацювала  з цим борошном - ніякого  іншого  тепер не хочу) 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталочко, дякую! На жаль не в усіх містах АТБ продає це борошоно. В нас немає ні в одному, і не планується. Але я вже поцікавилась де можна його знайти і коли зможемо, поїдемо і купимо :aqXZKSFfHyZMIyQUOaK-9eJ4KrQ4Jv-Wmau_df6ghf39bbR8a7LIlPxCS2qwUgNjzRzgVj7GHvPXET5hMoEQ5fF58yNcRoTU76GMjWkz58Y:

 

11 часов назад, Natali06 сказал:

ніякого  іншого  тепер не хочу

Хочеться спробувати вже скоріше це борошно:girl_dough:! Дуже гарні вироби?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Анічка, я розумію, що не у всіх магазинах однаковий асортимент((  У нас  з"явилося  ще деякі сорти борошна, якіх раніше не було.   Може згодом з"являться і у вас?

41 минуту назад, Qween сказал:

Дуже гарні вироби?

  Сказати, що вони гарні, це нічого не сказати! Тісто таке пластичне. мммм одне задоволення! 

Один і той же хліб виходить геть різний! Хоча я борошно ніколи не міняю . після роботи з цим навіть не уявляю  як тепер  зможу пекти на іншому!)))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а взагалі дивно. Я вважала, що   в мережі, з єдиним сайтом, повинен бути і асортимент однаковим ....

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оксаночко,   я знаю, що ти зараз печеш  в хп. Тому будь уважна при  додаванні цього борошна. Білок  в ньому 11,3! Можливо   його треба буде трошки менше від рецептурної кількості.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, ну я вже з борошном:aqXZKSFfHyZMIyQUOaK-9eJ4KrQ4Jv-Wmau_df6ghf39bbR8a7LIlPxCS2qwUgNjzRzgVj7GHvPXET5hMoEQ5fF58yNcRoTU76GMjWkz58Y:! Чекайте на мій хліб!

 

43 минуты назад, искусницаЯ сказал:

а взагалі дивно. Я вважала, що   в мережі, з єдиним сайтом, повинен бути і асортимент однаковим .

Нічого дивного :smile:. В нашому місті відрізняється асортимент в різних АТБ (особливо в чорних відрізняється від синіх), але власні марки однакові продаються. В різних містах асортимент в АТБ геть різний. Наприклад, в нас зовсім недалеко Генгорка, але там навіть хліб абсолютно різній з нашими АТБ. Не можуть же вони на всю Україну возити однакові молочні продукти, овочі і все інше - якій віробник ближче та вигідніше, від того і возять.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Анюта, оце швидкість!)))) Вже починаємо чекати!!!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ух ти, скільки цікавих новин, а я ледь не пропустила. 

2 часа назад, Natali06 сказал:

Оксаночко,   я знаю, що ти зараз печеш  в хп. Тому будь уважна при  додаванні цього борошна. Білок  в ньому 11,3! Можливо   його треба буде трошки менше від рецептурної кількості.

І я теж хліб тільки в хлібопічці печу, а води не треба буде більше додавати? Завжди хотіла спробувати спекти з борошна з вмістом білка більше як 10,3%.

І ще, є різниця між цим борошном і Зеленим млином? Бо я вже побігла замовляти, а потім подумала, що для хлібопічки і для такого "спеціаліста" як я, може, й різниці ніякої не буде помітно? :oops:

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
35 минут назад, Natali06 сказал:

Анюта, оце швидкість!)))) Вже починаємо чекати!!!

Я теж чекаю :aqXZKSFfHyZMIyQUOaK-9eJ4KrQ4Jv-Wmau_df6ghf39bbR8a7LIlPxCS2qwUgNjzRzgVj7GHvPXET5hMoEQ5fF58yNcRoTU76GMjWkz58Y:. Скоро вже щось приготую!

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Магда сказал:

І ще, є різниця між цим борошном і Зеленим млином?

Наташа сказала (передаю ее слова) - что разница между Зеленим млином и этой есть. (Потом сама расскажет, в чем)

Для хп для хлеба достаточно белка 10.3. (обычная наша мука)

А вот для сдобы, пирожков Винницкая - самое то!

В Одессе в АТБ Винницкой муки тоже нет. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, lana19 сказал:

Для хп для хлеба достаточно белка 10.3. (обычная наша мука)

А вот для сдобы, пирожков Винницкая - самое то!

Лана, Наталя, дякую дуже!

Якщо тільки для здоби - я пас! Заріклася щось пекти здобне до наступної паски!

Доїдаємо якраз восьму (в цьому році останню) паску, і все, на цілий рік ніякої здоби! Воно ж так смачно, "а руки самі так і тянуться"© Папушник рулить! Спечений 16 квітня, а на смак як вчора! От просто рада, що скінчився, бо скільки є - скільки і їстиму!

Я в такій вазі, як зараз ще в своєму житті не була( 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×