Перейти до вмісту

Recommended Posts

 

 

а сковорода мне нравится.

І мені  подобається.Нічого не приліпає? Наташ, вона не дуже важка?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

Ось такі дивилась

 Оксаночка, у меня именно такая сковорода для блинов  фирмы "Биол", я ею очень довольна :10:  В первых постах  темы я о своих сковородках  этой фирмы писала, так же писала о том,  что не сильно с ними церемонюсь, пользуюсь металлической лопаткой и т.д. :oops: Блины на ней жарить одно удовольствие :16:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

Блины на ней жарить одно удовольствие

Оце мені і потрібно,щоб мої хлопці готували млинці з задоволенням (поки ще мають бажання щось робити на кухні).

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Накінець визначились  з магазином і сковорідками.Але хочу запитати : можливо хто замовляв в цьому магазині?

 

 

Які враження і чи можна  тут замовляти?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оксана, это фотос магазин раньше в названии было, сейчас сократили.нормальный магазин...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую,Анжел! Замовляю.Як прийде,відпишусь.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Які враження і чи можна  тут замовляти?

Оксаночка, если решишь заказывать , скажи. У меня и у Ликуси, есть дисконтные  карты   на этот магазин. Пусть и немножко, но всё же будет скидка. А магазин этот хороший, надежный.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталочка,дякую!Та ,мабуть,пізно.  Я уже вчора замовила,а сьогодні о 10 ранку вони перетелефонували для уточнення замовлення. Якщо  все буде так,як консультант мені розповіла,то у цьому магазині досить таки вигідні умови і доставка в моє містечко  дуже дешево. Пообіцяли уже на завтра відправити сковорідки (а ми на трьох замовили  аж 9  шт).Буду чекати і як прийде посилка,то розповім вам про свої покупки.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прийшли мої сковорідки.Все дуже оперативно в цьому магазині.Я задоволена.

Замовляла всі чавунні: одна-діаметр 20см,друга- 24см для млинців, третя-жаровня діаметром 28см.

 

med_gallery_1176_650_95765.jpg

 

Це вже всі сковорідки після  проведених процедур по підготовці до роботи.  (Четверта сковорідка в правому верхньому кутку-то ще моєї мами,вона теж попала  за компанію під обробку)

 

Ту що для млинців уже випробували.Млинці двох видів.

 

gallery_1176_574_58402.jpg

 

gallery_1176_574_199749.jpg

 
В маленькій  готувала омлет,але не сфотографувала.Спікся гарно і не приліпав.
А в найбільшій ще плануємо пожарити картоплю.
Поки що задоволена своїми покупками.
До речі,дякую усім дівчатам за поради!
Змінено користувачем Уляна-ляна

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ух ты поздравляю Вас с обновкой. А Вы просто привыкли готовить на чугунной сковороде? Мне кажется они такие тяжеленные.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Уляна-ляна, Ну ниче се! Какое богатство! Поздравляю. Время прошло немного. Не разочаровалась?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

Ух ты поздравляю Вас с обновкой. А Вы просто привыкли готовить на чугунной сковороде? Мне кажется они такие тяжеленные.

Дякую! Ні,я готувала на алюмінієвій і чугунній,але це ще моєї мами.А ще є з нержавійки,та в ній я дуже рідко щось готую.Є з антипригарним покриттям,та ,враховуючи,що мої юні кулінари теж користуються  сковорідками то найбільш дістається  з покриттям. Чугунні і справді важкі,та то нічого,вже звикла.

 

 

Поздравляю. Время прошло немного. Не разочаровалась?

Ланочка,дякую!  Не розчарувалась,користуюсь  всіма сковорідками.І для млинців ,і малою і великою.Дуже вже мені зручно жарити картопельку у великій,всім вистачає (а нас 8 чоловік ) Я ще замовила кришки до них  Краса!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оксана! Пусть тогда служат дооооолго и радуют тебя каждый раз  :flowerss:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

(а нас 8 чоловік )
Оксаночка,  стидаюсь запитати, :smilie_girl_066: хто є хто із цих 8 людей? :girl_red:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
хто є хто із цих 8 людей?

Наталь, наші  дві донечки (Улянка і Ніночка), два синочка (Олесик і Данилко) і  син Коля (він прийомний,хоча це слово ріже слух).А ще ми забрали до себе мого тата.  Мій чоловік  і я. От так нас  восьмеро і є.

 

Тому дуже вдалою виявилася покупка великої сковорідки діаметром 28см.

 

Сковорідку для млинців я купувала якраз для Данилка ,але він її не вподобав.Каже,що важка йому. А Коля,навпаки,тепер випікає млинчики на ній.

Змінено користувачем Уляна-ляна

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

Наталь, наші  дві донечки (Улянка і Ніночка), два синочка (Олесик і Данилко) і  син Коля (він прийомний,хоча це слово ріже слух).А ще ми забрали до себе мого тата.  Мій чоловік  і я. От так нас  восьмеро і є.

:flowerss:  :flowerss:  :flowerss: Нет слов

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оксаночка!  :girlprik: Ты золотой человек!  :girlprik:  :girlprik:

 Теперь я понимаю, почему тебя интересуют всякие кухонные гаджеты. :good2:  На такую семью их нужно как можно больше! :hy:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

Пусть тогда служат дооооолго и радуют тебя каждый раз

Лан,дякую! Хоча я не думала до недавнього часу,що мені потрібні чавунні сковорідки,адже вистачає в чому готувати (я ще маю  досить велику електросковорідку,але вона з покриттям і там моя дітлашня теж вже встигла погосподарювати). Але тепер зовсім не жалкую про свої покупки. А чоловік каже,що ще і каструлька не завадить.Будемо над цим міркувати.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Анжеліка,Наташ,дякую за теплі слова!.Але ж і ви всі такі .Може щось і не  знаєш,як приготувати ,чи що придбати, так ви підкажете і навчите.

 

 

почему тебя интересуют всякие кухонные гаджеты

Мої дівчата на роботі жартують,що мені потрібно було йти на кондитера,а не на бібліотекаря.А коли йду на Нову почту,запитують,що там знову за іграшка?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Ух ты поздравляю Вас с обновкой. А Вы просто привыкли готовить на чугунной сковороде? Мне кажется они такие тяжеленные.

Дякую! Ні,я готувала на алюмінієвій і чугунній,але це ще моєї мами.А ще є з нержавійки,та в ній я дуже рідко щось готую.Є з антипригарним покриттям,та ,враховуючи,що мої юні кулінари теж користуються  сковорідками то найбільш дістається  з покриттям. Чугунні і справді важкі,та то нічого,вже звикла.

 

 

Поздравляю. Время прошло немного. Не разочаровалась?

Ланочка,дякую!  Не розчарувалась,користуюсь  всіма сковорідками.І для млинців ,і малою і великою.Дуже вже мені зручно жарити картопельку у великій,всім вистачає (а нас 8 чоловік ) Я ще замовила кришки до них  Краса!

 

О, я теперь Вас прекрасно понимаю. Мои маленькие кухорята пока только на игрушечной плите и на игрушечной сковородочке жарят-парят. Я очень люблю сковородки с антипригарным покрытием. У меня их несколько, они и легенькие и ничего не подгорает и моются легко. А вот моя мама к таким никак привыкнуть не может, тоже только чугунной пользуется. Я вот теперь задумалась, как же мне быть когда мои кулинары маленькие подрастут? Прятать надо будет, а им чугунную достать:)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мой маленький хваст по сковородке. В продолжении темы об антипригарных сковородках. Вчера на своей приготовила мясную сковородку - получилась пальчики оближешь . Вообще она для меня универсальная, я на ней и блины жарю , и мяско и жарю и тушу и картошечку жарю. У нее борта высокие очень удобно ничего не выпадает и нормальную порцию можно приготовить. 

0d1edf04b154t.jpg7e434148f799t.jpgb2f7e9cf0a8bt.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Привет всем! Я вот уже несколько лет пользуюсь воком! Отличная вещь, хорошее антипригарное покрытие,, качество ничем не уступает, но цена ниже, в общем эконом класс .Так как я за здоровое питание, то эта вещь для меня находка! Требуется минимум масла для жарки, при чем овощи получаются хрустящие очень и вкусные.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Привет всем! Я вот уже несколько лет пользуюсь воком! Отличная вещь, хорошее антипригарное покрытие,, качество ничем не уступает, но цена ниже, в общем эконом класс .Так как я за здоровое питание, то эта вещь для меня находка! Требуется минимум масла для жарки, при чем овощи получаются хрустящие очень и вкусные.

Ну, вок это китайская сковородка? конусообразная? а в чем ее отличие от обычной сковородки с антипригарным покрытием?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Девочки нужна помощь. Весной купила сковороду "Биол" чугунную, (выпаривала больше часа точно) но все равно если протереть салфеткой, темная она и все тут.

Пользуюсь 1-2 раза в неделю и все равно .....

ПРосто у меня тоже чугунка, но уже лет 10 ей, так сколько бы не жарил все окей, а с этой прям не знаю что и делать, может оно так и должно быть ааа?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Люда! Салфетка все время черная?

 

Вот наша Иришка- irysska написала 

 

У меня только одно предположение, что таки не вся техническая смазка выгорела. У меня Ситон (Биол мне совсем не нра, если честно), то такого явления у меня нет.
Больше идей нет. Пусть напишет на сайт Биола и спросит их.

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×