Перейти к содержимому

Хлеб "Бородинский"

Просмотров: 4561
Лайков: 11
Опубликовано: 18.02.2017
Фрукты кубиками для творожка...

Просмотров: 2903
Лайков: 15
Опубликовано: 03.09.2016
Булочки для хот-догов и гамбу...

Просмотров: 2043
Лайков: 8
Опубликовано: 13.12.2015
Батон "Молочный"

Просмотров: 2240
Лайков: 2
Опубликовано: 26.06.2014
Прянощі. Спеції. Приправи. Купити

Фотография

Посудомоечная машина. Какую выбрать?

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 42

#41 Магда

Магда

Осваивающий

• Пользователи
  • 90 сообщений
  • Настоящее имя:Наталя

Отправлено 26 Апрель 2018 - 20:11

И еще вопрос. Решаю где искать, в наших магаинах обычных или  в "Техника из Европы" там бывают новые экземпляры...

Якщо ще актаульно, я б рекомендувала все-таки взяти якусь брендову, але в інтернет-магазині, який продає техніку з Європи, там ціни будуть лояльніші, ну не буде інструкції українською - можна знайти в неті. Я колись зустрічала магазинчик, правда в Києві, який возив нову техніку під замовлення з Європи, виходило відсотків на 20 дешевше, ніж в розкручених інтернет-магазинах. А якщо самому в неті знайти такий інтернет-магазин - то вийде ще дешевше. Техніка нормальна, з гарантією виробника.
Ми купували свою посудомийку років 10 тому, вибирали довго і зупинилися на зануссі. Мені тоді чоловік в магазині показав для порівняння щось із бюджетних (індизіт чи щось таке, вже не пам'ятаю), мідл-маркет (зануссі) і не дуже скромні бренди (бош, елекролюкс). Так, от, вся справа в металі, який всередині посудомийки. В дуже бюджетних він як бляшанка, тоненький, аж грає, а вже в більш дорожчих, то добротний метал. Ще я дуже переживала, щоб був датчик від переливу, не знаю, може зараз він вже є в кожній посудомийці. А з програм, то з 13, які є в моїй, я користуюсь від сили 3-ма: швидка мийка, скло, і основна, яку включаю щодня на ніч: 70 градусів з подвійним полосканням.
Я б теж хотіла собі велику на 60 см посудомийку, але, на жаль, місця на кухні вона забирає багато, то ж доводить іноді щось не габаритне мити руками. Але я наскільки стала лінива з посудомийкою, що якщо весь посуд не вліз за один раз, то залишаю його в раковині на наступну загрузку, руками не мию (тут має бути смайлик, який ногою по землі так вдумчово водить і пальчиком в долоні колупає)
  • lana19, fronya40, искусницаЯ и еще 1 это нравится

#42 Jefry

Jefry

Профи

• Пользователи
  • 417 сообщений
  • Настоящее имя:Евгений

Отправлено 27 Апрель 2018 - 10:34

Насчёт толщины металла сейчас уже неактуально. Везде одинаковая. У дорогих Бош-Сименс ПММ несколько более удобные корзины. Но это чисто субъективно и для полноразмерных машинок особой роли не играет. Особенно учитывая двух-трёхкратную разницу в цене. Ломаются они точно так же. А ремонт, даже по гарантии, это долго (от 3 недель до двух месяцев) и дорого.

• lana19, fronya40 и inucya это нравится

#43 искусницаЯ

искусницаЯ

Координатор

• Модераторы
  • 2 510 сообщений
  • Настоящее имя:Оксана

Отправлено 29 Апрель 2018 - 18:32

Спасибки, за подсказки. Как решусь на что-то поделюсь  выбором. Пока мониторю... и мою руками ( как же я это не люблю!!!!!!)

• lana19, fronya40 и Jefry это нравится

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

Copyright © 2018 Кулинарный форум Мука. Сделано с любовью в Украине.