Перейти до вмісту

Recommended Posts

Ингредиенты:

мед-250г
борошно-500г
цукор-250г
яйце-4шт
молоко-1склянка
дріжджі-20г
вершкове масло-100г
сода-1ч.л.
кориця-1ч.л.
посічені горіхи-100г
цукати,або варення з дині-100г
 

     med_gallery_1176_574_404339.jpg             

                                                                             Спосіб приготування

 

Розтерти масло з цукром і яйцями, влити зварений з корицею мед, розведені в молоці дріжджі і вимішати.

Додаючи потроху просіяне борошно з содою,розтирати до консистенції густої сметани.Коли зявляться пухирці,  вимішати з грубо посіченими горіхами,цукатами,або варенням з дині і вилити в змащену жиром і притрушену борошном форму.Пекти спочатку в теплій духовці (150 °C) ,а як тісто підійде-в гарячій (190-200 °C) протягом години.

 

Такої консистенції у мене тісто,вимішане до пухирців.

 

gallery_1176_574_540487.jpg

 

Увесь рецепт переданий дослівно,в оригіналі.

 

Мої зміни: у мене не було цукатів і варення з дині,тому я замінила родзинками і замороженими вишнями.

 

Я  випробувала випічку в чотирьох варіаціях.

 

 

Перша.

По рецепту -в духовці.

gallery_1176_574_355711.jpg

Моя помилка-не прослідкувала за підніманням тіста і ,мабуть, зарано включила температуру на 200 °C,тому у коржа "зірвало кришу" (я її зрізала).
 
Другий варіант-в мультиварці Декс 65  на програмі "випічка" 1год.
Наливала по мітку-3.
 

gallery_1176_574_374366.jpg

 

Виріс на 8 см плюс ще шапочка.

 

gallery_1176_574_458477.jpg

gallery_1176_574_453282.jpg

 
Корж розрізала на торт перемазувати сметанним кремом. Цей варіант  випікання медовика мені підходить."Взула і забула" називається.
 
Третій варіант-вафельниця Домо для товстих вафель
 

gallery_1176_574_458709.jpg

gallery_1176_574_224378.jpg

 
Вафлі готувались швидко-за 3-5хв.Дуже  гарненькі на вигляд. Хрустка скоринка тільки відразу після випічки.Через годинку-дві  вже відходить. На другий день медові вафлі  залишаються пухкими,більш схожі на бісквітні. Також  сподобався такий варіант-буду пекти ще.
 
Четвертий- в кексниці Домо
 

gallery_1176_574_445966.jpg

gallery_1176_574_396600.jpg

 
Випікались в першій партії-біля 8-10 хв,а вже інші-швидше, 5-6хв. Наливати потрібно  трішечки більше,як на фото. А так кексики випеклись пухкенькі і смачненькі.
 
 
Отож,за рецептом  Дарії Цвек "Медовик дріжджовий",можна пекти і пиріг,і кексики ,і вафельки,і торти.
 
                                          Смачного!!!   Готуйте із задоволенням!!!

 

 

 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ого,скільки варіантів.Хоча Дарія Цвєк,це завжди безпрграшно.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Згідна,це таки безпрограшно. Вчора ще готувала її "медовик нашвидкуруч"-теж вподобала.Смачно і швидко! 

Сьогодні вже замісила  тісто на бублики по її рецепту. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Анжелик,тебе спасибо! Я у тебя уже кое-чему научилась.

А это вчерашний испеченный в мультиварке корж,но уже тортом. Не планировала готовить именно торт,но ,благодаря экспериментам в выпекании ,он у нас есть.

gallery_1176_574_116733.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оксаночка, спасибо тебе огромное, что ты не просто  поделилась таким замечательным рецептом,  но  произвела и показала 4! разных варианта выпечки!  :girlprik:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наташ, рецепт универсальный получается..Бывает,что  у кого то нет духовки,или нет мультиварки,или...,а испечь что нибудь хочется.Вот я и  испекла в разных приборах. Может кому пригодится.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×