Перейти до вмісту
Мері

Хліб "Фантазія" для Анжели

Recommended Posts

Ингредиенты: Опара
150 закваски пшеничної (2 рази перед тим покормленої)
100 борошна пшеничного
30 г води
Тісто
Вся опара
150 г пюре рисового (рис відварений і блендером збитий)
150 г сироватки
350 пшеничного борошна
50 кукурудзяного борошна
1ч.л. меду(з гіркою)
1ч. л солі з (з гіркою)
1 чл олії кукурудзяної.

med_gallery_4_538_6334.jpg

 

  Спосіб приготування

 

  Із попередньо два рази підгодованої закваски ,ввечері відміряю потрібну кількість і в ХП замішую опару з водою і борошном. 

Зранку добавляю всі інші інгредієнти ,крім солі і олії і замішую тісто.Через 5 хв від початку  замісу ,добавляю сіль й олію,і ще 5 хв.йде заміс. Тісто мяке,приємне,викладаю в змащену миску і на бродіння.Цей процес зайняв 3 год. через 60 і 120 хв. від початку виброджування тісто розтягнула і склала. Потім через 3 години сформувала колобок і в миску з лляною тканиною на виростання. Через 120 хв. все було готове до посадки в духовку,яку перед тим розігріла до 240 .При посадці хліба,зразу збавила до 200 і пекла 10 хв.під кришкою,а потім Т знизила до 160 і включила конвекцію,допікала ще 25 хв.

 

post-1276-0-55662000-1447259001_thumb.jpg

 

Примітка Ще раніше на російському форумі я побачила Анжелині хліби і була вражена.Було приємно,що вона зУкраїни.Так ми й познайомились.ЇЇ як і п.Наталю,я доймала своїми надокучливими питаннями про процес хлібопечення.Ще тоді у мене не було нормальної духовки і всі мої спроби терпіли фіаско.Тепер ситуація трохи ліпша і я можу наблизитись до процесу  створення справжнього хліба..Хай з помилками,недотриманням інструкцій,режимів чи температур.Але це мій шлях,який я поступово прокладаю,на який мене надихнули фантазійні Анжелині хліби.Я звичайно,ще новачок ,але маю надію,хоч трохи наближусь до своїх вчителів.Їх .як і хліба багато не буває.Кожен накладає відбиток на  творчий шлях.Я вдячна ,що мене слухали і підказували.Сподіваюсь,що  поради не пройшли мимо.Дякую,Анжел.

 

 

 

 

Я тут новичок на форумі,і часу йому багато не приділяю.Але мені хочеться ,щоб він розростався і тут можна було б знайти різні рецепти ,поради і просто відвести душу.Хочеться  залишити свій скромний слід,може комусь стане цікаво й мій рецепт.

Смачного!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Марьяночка, спасибо огромное за посвящение!. Очень приятно и неожиданно. Даже в  названии использовала мое любимое слово в хлебе "фантазия" и в этих традициях хлеб придумала. Хлебушек отличный получился. Дерзай и вперед! Все у тебя получится, если есть желание, а оно у тебя есть. И ручки оттуда откуда надо растут. Спасибо тебе еще раз.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Марьянчик, очень красивый хлебушек у тебя получился! И мякиш  красивенный! Умничка! :n6:

 

150 г пюре рисового

Марьянчик, а подскажи на счет  рисового пюре. Это  просто отваренный до готовности рис или ещё и пюрирован?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

Хліб "Фантазія" для Анжели
Анжелік, щиро вітаю! :flowerss:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Марьяночка, спасибо огромное за посвящение!. Очень приятно и неожиданно. Даже в  названии использовала мое любимое слово в хлебе "фантазия" и в этих традициях хлеб придумала. Хлебушек отличный получился. Дерзай и вперед! Все у тебя получится, если есть желание, а оно у тебя есть. И ручки оттуда откуда надо растут. Спасибо тебе еще раз.

Я ж знала,як назвати,щоб ти зразу зрозуміла)))Дякую.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Марьянчик, очень красивый хлебушек у тебя получился! И мякиш  красивенный! Умничка! :n6:

 

150 г пюре рисового

Марьянчик, а подскажи на счет  рисового пюре. Это  просто отваренный до готовности рис или ещё и пюрирован?

Дякую щиро.Добавила яке пюре.Відварювала рис а потім пюрировала блендером,майже без рідини.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Марьяна, очень красивый хлебушек! :10: И разрезы, и мякиш - класс! :n6:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Мері,красивый хлебушек!! Я тоже впервые хлеб в духовке пекла по девочкиным наставлениям!!

А даже браться сначала не хотела,теперь хлебопечка простаивает, после духовочных это уже не то!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Марьяна, очень красивый хлебушек! :10: И разрезы, и мякиш - класс! :n6:

Дякую.Ваша похвала,дорого вартує :vkusno 1:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Мері,красивый хлебушек!! Я тоже впервые хлеб в духовке пекла по девочкиным наставлениям!!

А даже браться сначала не хотела,теперь хлебопечка простаивает, после духовочных это уже не то!

Спасибі.Так з духовки хліб кращий і процес таємничо-святковий.А ХП не простоює,а допомагає місити.Без неї я б на духовку не сильно наважилась :biggrin: Я памятаю ті часи коли в 13-14 років місила руками на сімю з 7 чоловік і пекли раз в тиждень в печі.ОМГ :mocking:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×