Перейти до вмісту
Уляна-ляна

Курка запечена з яблуками і твердим сиром

Recommended Posts

Ингредиенты:

Тушка курки-1 шт

Яблука - 500г

Помідори - 300г

Маргарин - 100г

Масло вершкове - 100г

Біле сухе вино - 1 склянка

Сухорі - 2 ст. л.

Сир твердий-50г

Мелений перець,сіль

 med_gallery_1176_574_367864.jpg                                                                                                                                                                         

Спосіб приготування

Тушку курки посолити, поперчити, обсмажити в маргарині,поділити на порції і скласти у посуд. На м'ясо положити стушковані з маргарином до напівготовності нарізані кружальцями помідори, цибулю та обчищені яблука. Посипати їх натертим на грубій тертці твердим сиром , сухарями. Вкинути в посуд масло , влити вино і поставити в гарячу духовку на годину-півтори при тампературі 180 градусів.

                                                                                                                 

 Примітки

Запікала в скляній формі і прикривала фольгою.За 10 хвилин до кінця запікання фольгу зняла,щоб страва зарумянилась.Подати можна із смаженою картоплею.

Я подавала з відвареним рисом і кабачковим салатом Кабачки в маринаде Але таку курочку можна смакувати з будь-яким салатом чи огірочками-помідорчиками.

Рецепт взятий з книги Д.Цвек "До святкового столу".

 

med_gallery_1176_574_178203.jpgmed_gallery_1176_574_518874.jpgmed_gallery_1176_574_42983.jpg
 
Смачного!!!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доверила своим деточкам опубликовать рецепт,так они аж четыре раза постарались какие то кнопочки нажимать.Ждем,когда модераторы нам помогут исправить нашу ошибку.

 

Уже все хорошо.Спасибо! 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оксаночка, курочка ну овень аппетитно выглядит! Представляю этот вкус!, томленый в вине! Ммммм, вкуснотища!

Спасибо, что делишься с нами такими рецептами!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Какой рецепт душевный!!!! Обязательно приготовлю:-)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наташ,Таня,мяско смачне і ніжне.А пахне! Приготуйте,не пожалкуєте! Моїм сподобався бульйончик і навіть не відкидали яблучка з помідором .Все смачне!

Дякую,що звернули увагу на  рецепт  :d_daisy:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Така курочка не може  бути несмачною...Слинки то течуть))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мері,то таки твоя правда, курочка- смачна! І нічого складного в приготуванні нема.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Обязательно приготовлю, спасибо за рецепт. :flowerss: Оксана а можно свежие помидоры заменить на перебитые блендером и замороженные?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Олеся,я не пробовала с замороженными.Но можно проекспериментировать.В следующий раз возьму на пробу  замороженные ,маринованные и перебитые блендером. Запеку в трех формах для сравнения. Но думаю,что все равно должно быть вкусно.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

Обязательно приготовлю, спасибо за рецепт.  Оксана а можно свежие помидоры заменить на перебитые блендером и замороженные?

 

Вчора приготувала у трьох варіантах:

-зі свіжими помідорами

-з домашнім кетчупом

-з червоним вином(виявилось,що у мене зовсім мало білого).

 

Можу сказати,що з білим вином таки найсмачніше (рецепт в оригіналі).

А з кетчупом (при відсутності свіжих помідорів) також можна готувати таку курочку.Смачно.

З червоним вином і кетчупом (це третій варіант) теж смачно,але це вже щось трішки інше.

Олеся,а от із замороженими помідорами у мене не вийшло нічого через відсутність їх самих.Хоча я впевнена,що я їх заморожувала.Але у нас три морозильні камери,можливо,я чимось надійно прикрила помідорчики.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×