Перейти до вмісту

Recommended Posts

Ингредиенты: манна крупа-100г
вівсяні пластівці-50г
кефір-500мл
цукор-50г
яйце-1шт
сода-1ч.л.
олія соняшникова-50мл

med_gallery_1176_574_8560.jpg                                                                                  

                                                                                       Приготування

 

Змішати манку з вівсяними пластівцями,залити кефіром і залишити на ніч у холодильнику.

Додати цукор з содою,яйце,олію і перемішати.

Смажити млинці.

 

                                                                                          Примітка

 

Рецепт взяла з журналу Рецепти господині" №4 2013року.

Декілька спроб спекти ці млинці на сковорідці і тефалівській млинниці були невдалі. Я додавала пшеничне борошно,а то млинчики були такі ніжні,що мені не вдавалося гарно їх перевернути.

А коли у мене з'явилася Оріошка,то вирішила  спекти ще в ній.  

І мені сподобалось!!!

Млинці хоч і товстіші,але  ціленькі,ніжні і смачні!!!

 Можна подавати із сметанкою,сиром,варенням.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оксаночка, блинчики и правда очень красивые ,  такие идеальные, прелесть! :n6:   Да ещё на такой помощнице!

 

 

Декілька спроб спекти ці млинці на сковорідці і тефалівській млинниці були невдалі.

Оксаночка,  и что нам теперь делать? Хотеть блинницу? :girl_in_dreams: Или все таки  попробовать на сковороде? :77:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталь,їх можна і на сковорідці,та і рецепт в оригіналі для сковорідки ,та ще і ці млинці з начинкою сирною,та ще і зі сметанкою запечені. Але я виявилася не віртуозом в кулінарії і в перевертанні млинчиків..Та вони мені дуже подобались і я ніяк не могла заспокоїтись і змиритися з невдачами,а коли  отримала Оріон,відразу спекла їх. І  вирішила,що потрібно поділитися рецептом(адже у нас є власники Оріона)

 

 

Хотеть блинницу?

Ой,хотіти! Така файна штучка! Я її довго чекала! Знала,що нової не куплю,уже ж не випускають і з Китаю теж не випишу,тому лишилось тільки ОЛХ  чи щось подібне.Як тільки десь побачу,так її відразу і продадуть.А тут заглянула,а вона стоїть собі і красується за 140 грн .От так  мрія моя приїхала до мене зі Львова .

 

 

 Или все таки  попробовать на сковороде?

А на сковорідці я  ще раз і сама спробую (для чистоти експерименту),тільки буду меньшого діаметру наливати,щоб зручніше перевертати.

.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Ой,хотіти! Така файна штучка!

Оксаночка,   спасибо!  :flowerss:   Разве в такой компании , как наша, можно перестать чего то хотеть?! :m05011: Только попустит и  бац!  снова новая  хотелка вырастает! :mocking:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так-таки-так! З ким поведешся,того й наберешся!

Ото ж у вас я всього набачилася і всьому вчуся.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Какой замечательный рецепт! :10: Ориошка имеется и сковородкой попользуюсь, если не поленюсь. :biggrin:

Люблю ,,ночные" заготовки!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую!

 

 

Люблю ,,ночные" заготовки!

Лєн,мені також зручно,коли на ніч щось заготую,а вранці швиденько приготував і на стіл.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якраз вівсяні стоять без діла, доня відмовляється від вівсянки. Спробую нагодувати вівсянкою таким способом)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Аллочка, можна спробувати приготувати,можливо,малечі сподобається.Їх можна  подавати  з сиром , згущеним молоком,вареннячком, або вже з чим  дитя полюбляє. Я  завтра планую  вранці також приготувати своїм на сніданок.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
 Или все таки  попробовать на сковороде?

 

 

А на сковорідці я  ще раз і сама спробую (для чистоти експерименту),тільки буду меньшого діаметру наливати,щоб зручніше перевертати.

Пекла млинці на сковорідці.Все гарно спеклося.Для того,щоб зручніше було перевертати млинці я  пательню накривала кришкою ,щоб млинчики зверху "схопилися" .

Ось результат. Це  -жарені на сковорідці.

med_gallery_1176_574_231470.jpg

 

А ці -в Оріоні

med_gallery_1176_574_486717.jpg

 

Подавалися з гарбузовим варенням. 

Змінено користувачем Уляна-ляна

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оксаночка,  спасибки! :flowerss: 

 

Подавалися з гарбузовим варенням. 
 А шо за варенье? как готовить? :m0515:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наташ,це якби-то і не варення,тому,що без термічної обробки.Гарбуз перекручується з лимоном , апельсином і цукром.Добре перемішується і зберігається в холодильнику.Потрібно,щоб постояв такий джем хоча б тиждень,тоді смак стає яскравішим і запашним.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Замочила вівсянку з манкою на ніч. Завтра вранці буду куховарити. Як багато млинців з порції виходить, щоб знати, о котрій вставати, аби їх встигнути попекти? :mocking:

І ще питаннячко: я замочила не в кефірі, а в домашньому йогурті, він у мене густенький. То не страшно? чи варто додати тоді рідини (ще трохи йогурту)?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Алла,мабуть,уже пізно? Не побачила запитання. Вибач!

 Хіба що на майбутнє кому знадобиться 

 

 

Як багато млинців з порції виходить,

В Оріошці 10-12шт,а на сковорідці більше,тому,що я роблю їх меьшичкими,щоб добре перевертались.

 

 

 

я замочила не в кефірі, а в домашньому йогурті, він у мене густенький. То не страшно?

Як на мене - ні,не страшно. Мені якщо тісто трішки густіше,то навіть краще.

 Алл,а які враження ? Доня куштувала?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Признаюсь чесно, я половину тіста не встигла перепекти (через оті свої потягушки :f-0-146: ). Лишила на вечір в холодильнику, але ввечері поїхала до батьків) І от чекає мене те тісто й досі. Ввечері спробую його перепекти для експерименту))

Тісто по густоті схоже на те, що в панкейках, то я не лила, а ніби розмазувала по сковорідці.

І чомусь вони в мене погано відставали від сковорідки(( Рвались, жмакались( Я вже й змазувала олією...але все рівно( Ну буває от таке з млинцями в мене, пристають хоч плач, а наступного разу вже норм печуться...

Можливо, треба було робити меншими, як ото ті ж панкейки, оладки.. тоді перевернути легше. От ввечері й спробую))

Враження. Доня мовчки з"їла. Це вже досягнення))) Смак у них цікавий, не млинцевий, як звикли, а й описати не знаю...ситні вони)) На сніданок з якимсь варіннячком - саме те!!!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×