Перейти до вмісту
Сусля

Хліб "Улюблений"

Recommended Posts

med_gallery_124_698_3855517.jpg

 

Я купила борошно ТМ"Зерносвіт" написано було, що новинка, борошно пшеничне з суцільнозмеленого зерна, а на пакетику був рецепт хліба, я вирішила спробувати спекти його. Він мені дууууже сподобався, духмяний та смачний вийшов. Хлібчик невеличкий, 611 грам. До мене як раз приїхав свекор, то тільки зайшов у хату відразу казав - ой, як же пахне, який хлібний дух стоїть!

 

Ось вам рецепт

 

post-124-0-69851100-1455021418_thumb.jpg

 

все робила так як написано, єдине  що змінила, то спосіб випікання, духовку розігріла до максимума, поставила хлібчик на 15 хвилин, періодично бризкала водичкой, потім зменшила температуру до 180 С и пекла ще 15 хвилин.

 

med_gallery_124_698_360035.jpg

med_gallery_124_698_1715346.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Танюшка и шо ты думаешь? Насмотрелась я на твой хлеб  и в 21,00 ,в  Кировограде, после концерта( не шо б домой ехать!) поперла в Сильпо муку искать... А  такой то и  нетути :neznau:  Хлебушек  очень  красивый получился! даже не верится, что рецептура с упаковки. Танюшка, спасибо за  хлебушек!  :flowerss:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зачётно!  :n6:  Ой как хлеба захотелось!  :vkusno 1:  Чо я тут труся, мне в другой теме сидеть надо и оттуда 30 час. в сутки не вылазить.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
. А  такой то и  нетути

 

я в АТБ брала..   а если нет,  могу выслать  :smilie_girl_251:

 

 

 

мне в другой теме сидеть надо и оттуда 30 час. в сутки не вылазить.

 

в похудалках шоле? а мы мураху не расскажем :Vala_06: так шо пеките!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

я в АТБ брала..
Танюш, та у нас в АТБ муки Зерносвит отродясь не было. :neznau: Сейчас  там вообще цельнозерновой никакой нету... Пока на старых запасах... :oops:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×