Перейти до вмісту
annasher88

Старинный рецепт польских блинов к Пасхе

Recommended Posts

Ингредиенты:


Мука 2 стакана
Яйца 5 шт
Сметана 1,5 стакана
Черный перец
Мускатный орех
Соль
Изюм

post-1646-0-23479900-1461064107_thumb.jpg

Способ приготовления

Яйца взбить в пену. Добавить к ним соль, перец и мускатный орех по вкусу. Все перемешать. Влить сметану, перемешать. Муку просеять и небольшими порциями добавить в яичную смесь. Перемешать. Хорошо разогреть сковороду и смахать ее сливочным маслом. В горячую сковороду налить немного жидкого теста и посыпать его сверху изюмом по вкусу. Обжарить блинчики с двух сторон. Готовые блинчики свернуть рулетом и подавать с фруктами. 

Приятного аппетита!

 

Примечание

 

Хотите узнать, как из 7 продуктов приготовить старинное блюдо наших предков? Этот давно забытый всеми рецепт польских блинов поражает своей быстротой приготовления и легкостью поедания;) Стоит вам их попробовать, вы захотите еще!

 
 
Змінено користувачем annasher88

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Будемо пекти! :16:  І то сьогодні проведемо дегустацію! :smilie_essen:  :smayliki-eda-141:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Будемо пекти! :16:  І то сьогодні проведемо дегустацію! :smilie_essen:  :smayliki-eda-141:

Дуже чекаю на результат :)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Аня,фотозвіт готовий. Напекли,скрутили і полили збитими  в  нутрібулеті  замороженими  грушами,абрикосами і смородиною.Зверху посипали шоколадом.

Гарненькі спеклися млинці,але мені так і хотілося долити ще сметани,щоб зробити тісто рідкішим. Досить пухкенькі.   З  фруктовою поливкою вийшло смачно. :good2:

Дякую за таку цікавинку! :girl_curtsey:

 

med_gallery_1176_622_122654.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Аня,фотозвіт готовий. Напекли,скрутили і полили збитими  в  нутрібулеті  замороженими  грушами,абрикосами і смородиною.Зверху посипали шоколадом.

Гарненькі спеклися млинці,але мені так і хотілося долити ще сметани,щоб зробити тісто рідкішим. Досить пухкенькі.   З  фруктовою поливкою вийшло смачно. :good2:

Дякую за таку цікавинку! :girl_curtsey:

 

med_gallery_1176_622_122654.jpg

Дуже круто! До речі, якщо сметану покласти нелегку то може знадобиться ще, це не включила в рецепт. Раніше у мене бабуся сметану дуже легку покладала. Молодці!  :girl-yes:  :smilie_essen:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І я все думками сметану підливала, звикла, що рідке тісто повинне бути :biggrin:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×