Перейти до вмісту
Natali06

Багеты Себастьяна Mовье

Recommended Posts

Нарешті спроба 2. Робила все по рецепту. Знову не могла зробити розрізи, тісто тягнулось за лезом.

Наталю, як думаєш, в чому причина?

post-3355-0-91939000-1503467003_thumb.jpg

post-3355-0-72592300-1503467029_thumb.jpg

post-3355-0-15490600-1503467055_thumb.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Юльчик, доброго ранку! Ти молодець , що так легко не здаєшся!))

Знову розбираємо помилки. Але вони уже більш технічні. Перше , дивись, багети уже більш правильноі форми. Це плюс нашим багетам.

Друге. Для багетів велике значення має борошно. Воно повинне добре поглинати воду і при цьому утримувати форму.

Яке борошно ти використовувала? Дуже гарне " Зерносвіт"( Вінниця)

Третє, не бійся іх більше потримати в духовці, щоб надати більш привабливого кольору. Але це не критично. Це хто як більше любить) Але колір , більш темніший, ще надає і гарний запах.) І це не тільки в багетах.

Четверте . Четверта провина моя. Я дуже вибачаюсь, що не виконала обіцянку і не показала як правильно робити розрізи. Але я обов' язково виправлюсь.

Ще одна важлива деталь, це заміс. Скажи , будь ласочка, вчому ти робила заміс?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Показую приблизно( ну як змогла))) розрізи ідуть майже рівно, по відношенню до багета. Ту частину, що обвела другим кольором , то і буде та гарна перетяжка при розкриванні розрізів

IMG_0947.PNG

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я використовувала київмлин муку і Манітоба. Заміс робила kitchen Aid. Ще мені здається, що дірки трохи за дрібні. Вони рівномірні, бо минулого разу були різні- і дуже великі і малі. А тут однакові.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Напевне мало тримала в духовці(35 хв), бо знизу біленькі. А ще - в холодильнику дуже швидко підкисло, за 6 год. Зверху були великі бульбашки, то я не тримала більше в холодильнику і взялась за формовку.

Змінено користувачем Юлія80

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оооо!! Маєш гарний девайс, кітчен мрія кожного)))) Значить заміс відкидаємо))

Юльчик, а чому ти вирішила, що тісто підкисло? Воно виросло, вкрилося бульбами і почало опадати?

Ще ти пишеш випікали 35 хв. Як для багетів, то це і забагато. Ти ,духовку з ємкістю для води , перед посадкою ,почала за скільки розігрівати?

І ще , зараз ще збільшила фото і виникли питання. На першому фото, ті два багети, що знизу. Мені здається , чи таки поверхня у них якась нерівномірна?

Чому питаю. При формуванні( від цього також залежать розрізи) поверхня тіста повинна бути натягнута.

 

Так , ще про борошно. Якщо мене не підводить пам'ять, то дівчата говорили, що Киівмлин Гарне борошно. У тебе тісто під час вимішування, мало гарну структуру ?

Оптимальна кінцева температура тіста повинна бути десь приблизно 24 градуси.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тісто досить підросло і були великі бульбашки. Тому подумала, що вже пора.

Духовку за 15 хв. розігріваю і вона мені пищить, коли нагрівається, тоді і посадила. А ємкість з водою поставила одночасно з включенням духовки.

Так, ті два багети якісь зверху нерівномірні вийшли. І тісто було досить липке, підсипала борошна, бо руки липли при формовці. 

Мені так видавалось, що перший раз як робила багети на заквасці, тісто мало кращу структуру ніж цей раз. Я звернула на це увагу. Бо тоді було якесь однорідніше, а тут так виглядало якби ще не до мішане. Хоча досить довго місила.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Духовку за 15 хв. розігріваю і вона мені пищить, коли нагрівається, тоді і посадила

Юльчик, стосовно розігріву духовки, 15 хв. це дуже і дуже замало.(( Нам портібно духовку не тільки розігріти, а дати їй " жару" )))

 

А ємкість з водою поставила одночасно з включенням духовки.

Тепер за пар. Ставити воду разом з включенням духовки зовсім не має ніякого сенсу. Чому? Тому що спочатку нам потібно розігнати духовку до потрібної температури.

Стосовно створення пару. Для цього у мене є листик з каміннім. Його розігрів я починаю разом з розігрівом духовки. Не меньш, ніж за 40 хв. до випічки.

А при посадці багетів в духовку , уже на розігріте каміння я виливаю окріп. Створення пару і потрібно для розкривання надрізів і гарних альвеол в багеті.

 

якби ще не до мішане.

У мене було тісто дуже гарне. Але ,щоб було зрозуміліше, я тепер додаю відео.)Юльчик, наступного разу, спробуй додати борошно, трохи меньше.. Навіть у нас по регіонах борошно у всіх різне. Тому далі будеш дивитися по консістенції тіста.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А лист з камінням- це як? Це на низ накласти будь-якого каміння? Напевне треба термометр купити, щоб міряти в духовці температуру.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

А лист з камінням- це як?
Юльчик,  для цього можна взяти будь яку ємкість: від   не потрібної сковорідки і до   дека.  На дно покласти каміння. У мене   невелика галька , та що для акваріумів. (   у нас область не дуже екологічно чиста, тому я   місцеве каміння не резикнула) Але у вас більш чистіше,тому можна   , навіть щебінь помірної фракції.

 

 

Напевне треба термометр купити, щоб міряти в духовці температуру.
Юля, підкажи, будь ласочка, яка в тебе духовка?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В мене "Самсунг".

 Юльчик, шкала   или датчик температуры на ней есть? 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так, там регулюється температура і коли нагрівається, то пищить. Але я не знаю чи вона нагрівається до такої температури. Тобто сумніваюсь, щоб вона нагрівалась за 30 хв до 240С.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

то пищить
Юльчик,  нехай пищить, головне, щоб вона нагрілась і  тримала  ту температуру. . Ми не профі, тому нам потрібно своії духовки пристосовувати для гарної випічки.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×