Перейти до вмісту
Natali06

Кухонні посиденьки (балачки)

Recommended Posts

3 хвилини тому, УкраЇнка сказав:

Лан, може, краще буде через  і? 

Так це ж твій нік, ти сама як назвешся, так і буде. Пиши як хочеш, Лана зробить.

Блін, я ж теж російською написана...

Змінено користувачем настоящая хозяйка

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 хвилину тому, УкраЇнка сказав:

Та я розумію,  що мій 😁, то я поради питаю...

Для мене ти УкраІнка))

І якщо сьогодні тобі ікалось, то я)) чаювала з подругою з гарненької чашки)) розказала історію цієї чашки))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

5 хвилин тому, Алцьона сказав:

Для мене ти УкраІнка))

На цьому і зупиняємось.  :girlhand: 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, справжня господиня сказав:

я ж теж російською написана.

Вже нет! справжня господиня - звучить набагато краще!

 

Паспортний стіл.

Вас вітає паспортистка lana19 )))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, lana19 сказав:

Вже нет!

А правильно написати треба "Вже ніт!":girl_haha:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, lana19 сказав:

Паспортний стіл.

Вас вітає паспортистка lana19 )))

всеБорошнянський перепис населення!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ненько рідна!!! Таку важливу справу мало не прогавила ;) Я з вами,любі,хоч і не дуже активна. Як ви вважаєте ,моє "Олька" звучить не дуже русняво? Може змінити на більш доречне?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Олька сказав:

Ненько рідна!!! Таку важливу справу мало не прогавила ;) Я з вами,любі,хоч і не дуже активна. Як ви вважаєте ,моє "Олька" звучить не дуже русняво? Може змінити на більш доречне?

Особисто я не бачу нічого руснявого. :girl-th: Мені взагалі твій нік дуже подобається. Такий... Трохи хуліганистий :f-0-146: 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Олька сказав:

Ненько рідна!!! Таку важливу справу мало не прогавила ;) Я з вами,любі,хоч і не дуже активна. Як ви вважаєте ,моє "Олька" звучить не дуже русняво? Може змінити на більш доречне?

 

:ku-ku:

Нініні) руснявого нічого не бачу

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, Алцьона сказав:

всеБорошнянський перепис населення!

Тільки що побачила, що Олена з конькА стала кОником. Дивлюсь на її аватар, а в голові: Купила мама коника, а коник як пінгвін... :girl_haha:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 хвилин тому, УкраІнка сказав:

Тільки що побачила, що Олена з конькА стала кОником. Дивлюсь на її аватар, а в голові: Купила мама коника, а коник як пінгвін... :girl_haha:

Ну... Тоді  в мене, у зв'язку з моєю зміною, тільки щось таке))) 

IMG_20230123_192249.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин тому, Олька сказав:

Ненько рідна!!! Таку важливу справу мало не прогавила ;) Я з вами,любі,хоч і не дуже активна. Як ви вважаєте ,моє "Олька" звучить не дуже русняво? Може змінити на більш доречне?

Ніт, все добре.:f-0-183:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 хвилини тому, Наташшшка сказав:

Ну а мені що робити? В мене взвгалі - руськая дєвушка Наташа:girl_cray1: І на що міняти? 

Наталллка. То просто. А от що зі Свєтою робити???

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую ,Дівчатка,залишаюсь Олькою ,тим більше,що в дитинстві мене батьки так і звали 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 годин тому, Наташшшка сказав:

Ну а мені що робити? В мене взвгалі - руськая дєвушка Наташа:girl_cray1: І на що міняти? 

Яка руська ...То за поребріком Наташки такі...А у нас :Наталя,Наталія,НаталІ.Наталка,Наталочка,Натуся ...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Олька сказав:

Дякую ,Дівчатка,залишаюсь Олькою ,тим більше,що в дитинстві мене батьки так і звали 

а мені, мені дуже подобається як в селі казали гОлька...  розумію, що може для Олі то  не подобалось, а я прям кайфувала від цього "г" 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я родом з Луганщини ,там трішки інший діалект,суржик .Я не пам'їятаю,нажаль бабуся рано від нас пішла,але дідусь часто згадував,як вона мене любила,і називала ОлИнка-калинка. Дідусь-Роман,бабуся -Оксана ...А тепер вони стверджують ,що то все руське,і завжди було руським...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ВСем приветик! Давненько не заглядывала. Вернее читала как гость, а вот писать никак не получается. Проблема как и у всех -   отсутствие света. Отключают на 4 часа 2-3 раза в день. Как не зайду на Муку с планшета- сайт не работает. А с мобильным интернетом мой планшет и раньше плохо дружил, а сейчас  так вообще не тянет. Мало того что вышки не успевают подзаряжаться, но еще и наши непрошенные "соседи" втручаются. Не знаю насколько правда, но все в городе говорят что это они глушат связь. Считай весь город сейчас страдает от этого. В смарте более лучше ловит мобильный, там 4G. Но с телефона я только гость, там у меня не получается зайти, не проходит регистрация.

Смотрю вы тут все ники меняете на ридненьки имена. Мне вроде ничего не надо менять.

А вот с языком мне сложнее. Стыдно, но с украинским у меня пока не очень. И размовляю с натяжкой, и писать проблематично. Как-то так получилась что всю жизнь прожила в русскоязычной среде. Украинский в школе практически не преподавали, с 4го (или с 5 класса, не помню уже) по 10 класс пару уроков в неделю. Учительница была не требовательная, поэтому и на этих уроках больше общались на русском. А как закончила школу в 72 году, так и вообще забыла про украинский. Не было нужды и среды общения рядом. Понимаю что надо исправляться, но тяжело в таком возрасте себя перестроить. Пользуюсь иногда переводчиком, но это очень долго. 

Все, свет отключили до вечера, не знаю получится ли отправить сообщение.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, musinka сказав:

 

Все, свет отключили до вечера, не знаю получится ли отправить сообщение.

Все  вийшло, ти тут! У  вас зараз не легко, тримайтесь!  

З мовою  напевно у багатьох так було, в школі те саме, тай   потім в житті...  і я теж намагаюсь, але ц яраша так і пре...  благо, чоловік "гнобить"  не дає розслабитись, тому   вірю, що як і все, то   справа  звички. ( але з мовою три тижні точно мало буде)   

В мене якось вийшло саме собою, після 24 лютого, якщо зі мною починали говорити російською,  щось в середині  клацало і я  починала говорити українською (  хоча до цього, з клієнтами бло по іншому, говорила на мові клієнта) 

@lana19  на мене  пагано впливає, з нею постійно переходжу на російську... але то  тому, що люблю її дуже  

Зі світлом зараз десь дуже важко, в  нас просто жир...  не вимикають. Чому так, не знаю... З радістю поседіла б пів дня без світла, щоб комусь більше було. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я сьогодні була на роботі и без світла просиділа з 8 ранку до 15-30. В моєму приміщенні обрізано опалення, це "каморка папы Карло" в приміщенні перукарні. (я продаю доочищенну питну воду, стоїть все обладнання італійське). І коли немає світла, то продаємо воду "самотёком", а для цього всі бутлі треба ставити на підлогу, наливати шлангом з краніком, а потім ці бутли підіймати руцями на підвіконня и видавати в оконечко. А бутлі 5 -6 -10 літрів. І так намахалася до 15-30, що спини та руку праву не чую. А бутлі 20л покупці заходять і сами забирають и несуть через всю перукарню. Це жах, але більш ніяк.

А коли є світло, то бутлі беру у віконечко, ставлю на підвіконня і шлангом через насос наливаю швидко. 

Ну у моєї забігайлівці так, в других місцях по іншому. Щаз прийшла додому, ледь пальцями шевелю. Та хоть тиша, а то цілий день те обладнання гуде, воду чистить, блін, ...

От пожалілася вам, вже легше стало...

20221020_115836.thumb.jpg.498cd77e44aa96b25d549eb4f3ba6f6e.jpg

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×