Перейти до вмісту
Natali06

Кухонні посиденьки (балачки)

Recommended Posts

12 хвилини тому, справжня господиня сказав:

Я сьогодні була на роботі и без світла просиділа з 8 ранку до 15-30. В моєму приміщенні обрізано опалення, це "каморка папы Карло" в приміщенні перукарні. (я продаю доочищенну питну воду, стоїть все обладнання італійське). І коли немає світла, то продаємо воду "самотёком", а для цього всі бутлі треба ставити на підлогу, наливати шлангом з краніком, а потім ці бутли підіймати руцями на підвіконня и видавати в оконечко. А бутлі 5 -6 -10 літрів. І так намахалася до 15-30, що спини та руку праву не чую. А бутлі 20л покупці заходять і сами забирають и несуть через всю перукарню. Це жах, але більш ніяк.

А коли є світло, то бутлі беру у віконечко, ставлю на підвіконня і шлангом через насос наливаю швидко. 

Ну у моєї забігайлівці так, в других місцях по іншому. Щаз прийшла додому, ледь пальцями шевелю. Та хоть тиша, а то цілий день те обладнання гуде, воду чистить, блін, ...

От пожалілася вам, вже легше стало...

 

Жалійся! Наша   жилетка завжди  до ваших послуг!  Воно реально діє,   не дарма кажуть, розказане   горе вже на половину меньше. 

Важко, але добре, що є робота і можна працювати, коли нема світла. Я  про те, що  б гроші платили) 

Я теж після вчорашнього дня, ночі, морально вимотана ( у нас тільки тривоги, все спокійно) і фізично, бо чогось поперло мене оту злість    направити  в корисне русло і почала готувати, як дурна)  Прийшла спати- тривога, заснула- відбій. Зранку відправила сина на навчання. думаю ну його усе, пішла спати.. ага, знову тривога...  Падлюки, що тут скажеш...  

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я вчора як підорвана наробила 3 кг вареників з капустою та пельменів. А що, світла вдень немає, що робити? Вспіла начинку зробити, поки плита горіла, а потім сіла и вперед!

Зато пельмені вчора були і на обід, и на вечерю))) це крім тих 3 кг. Здуріла.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А!!! То  в нас тепер така національна медитація))) 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, всім привіт. Нарешті я увійшла на форум. Головне, що Ваші повідомлення читаю у поштовій скриньці, а зайти не могла. 

Я сьогодні також їсти готовила, чебуреків наліпила і вареників, вчора м'ясо купила, а сьогодні мене понесло під тривогу.

Дівчата, підкажіть, у мене нова скалка, і щось тісто до неї липне, хоча тісто заварне, липнути не повинно, у всякому разі на стару не липло. Можливо скалку треба перед використанням якось підготувати? Я її тільки помила і чоловік трохи наждачкой тернув.  Чи то вже така скалка не годяща? 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оля, декілька разів через проміжок часу протирай скалку олією. Щоб вона трошки промасла, не сильно. Потім хай полежить з тиждень. А далі вже бери в роботу. Рукою з борошном протри скалку і вперед.

Ну я б так зробила.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую, про олію не подумала би. Раніше всі скалки мені попадалися уже робочі, а зараз прийшлося нову купити, наче і скалка удобна в роботі, а ось щось з прилипанням цим, замучалася. 

Змінено користувачем Olima

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 хвилину тому, Olima сказав:

Дівчата, всім привіт. Нарешті я увійшла на форум. Головне, що Ваші повідомлення читаю у поштовій скриньці, а зайти не могла. 

Я сьогодні також їсти готовила, чебуреків наліпила і вареників, вчора м'ясо купила, а сьогодні мене понесло під тривогу.

Дівчата, підкажіть, у мене нова скалка, і щось тісто до неї липне, хоча тісто заварне, липнути не повинно, у всякому разі на стару не липло. Можливо скалку треба перед використанням якось підготувати? Я її тільки помила і чоловік трохи наждачкой тернув.  Чи то вже така скалка не годяща? 

 

а нащо "наждачкою" ? вона ж повинна бути  вже гладенькою

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 хвилини тому, lissaKi сказав:

Скалка добра, я би ії трошки змастила олією.

а де скалка? яка? я що одна не бачу фото?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 хвилини тому, спокусницЯ сказав:

а де скалка? яка? я що одна не бачу фото?

Так фото і не було, скалка як скалка, дерев'яна :girl_dough:

Змінено користувачем Olima

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 хвилину тому, спокусницЯ сказав:

а нащо "наждачкою" ? вона ж повинна бути  вже гладенькою

Наче і гладенька була, але трошечки заусенець було, ну зовсім трошки, тому чоловік і протер її.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ура, мы со светом. Аж до 00час. В полночь Светка шлендрать уйдет, аж до 4 час утра её не будет. Потом трошечки отдохнет, до 8 утра, и снова в гульки уйдет.Но на завтра 3 отключения, считай снова целый день. Сегодня ничего не готовила, доедали что было. Но зато капусты наквасила для еды и в винегрет. А то у меня стоит бутыль, литра 4 осталось. Но для еды она мне не нравится. Почему- то жесткая получилась, теперь только в начинку и в капустняк ее использую.

А завтра тоже хочу пельменей налепить. В морозилке есть еще, на раз. Но надо фарш с морозилки использовать, а то с этими отключениями беда с заготовками.

Я сегодня в самый разгар атаки прошлялась по делам. У нас тревога была 5 с половиной час. Но дела неотложные, пришлось решать. Единственно что на почту не попала, не работает она у нас во время тревоги.

Тревога закончилась, но бахи продолжались целый день. Но то такое, уже привычное для нас. Они у нас постоянно, а эту неделю так вообще не прекращаются. Но то хорошие бахи, наши насыпают русне по полной. Сейчас новые звуки появились, муж говорит новое оружие видно поступило. Вот так и живём... на линии фронта...

Змінено користувачем musinka

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, можна я тут трохи похвалюся сьогоднішнею покупкою. Це всього лиш серветка із мікрофібри (рибна чешуя), але як вона натирає скло та пластикові вироби я просто в шоці. Рекламу цієї серветки я побачила у фейсбуці, але там ціна була :animashki-myshy:, глянула на Джумі та Аліекспрес, також не дуже дешево виходило. А сьогодні зайшла в магазин Аврора, а там такі по 19 грн. Я взяла на пробу, бо думаю, а вдруг це не така що в рекламі. Це вона 100%. Я сьогодні  капучинатор пластиковий помила і цією серветкою його витерла, то він у мене новий так не блищав, потім два вікна помила за 5 хвилин, хоч і не весна ще на дворі:aqXZKSFfHyZMIyQUOaK-9eJ4KrQ4Jv-Wmau_df6ghf39bbR8a7LIlPxCS2qwUgNjzRzgVj7GHvPXET5hMoEQ5fF58yNcRoTU76GMjWkz58Y:, але світла не було, треба щось робити.  

Так що у кого в містах є сітка магазинів Аврора, то дуже її рекомендую, а може і в інших магазинах також є.

 

IMG_20230128_102541.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 хвилин тому, Olima сказав:

потім два вікна помила за 5 хвилин, хоч і не весна ще на дворі:aqXZKSFfHyZMIyQUOaK-9eJ4KrQ4Jv-Wmau_df6ghf39bbR8a7LIlPxCS2qwUgNjzRzgVj7GHvPXET5hMoEQ5fF58yNcRoTU76GMjWkz58Y:, але світла не було, треба щось робити.  

Ого, круто! Сходжу, звичайно, куплю, але я щось така лінива стала, що два вікна для мене за день - це вже подвиг буде. 

Я схожу серветку Епіцентрі якось давно купувала, правда вона років 5 назад коштувала гривень 60. Я її спеціально для своєї тоді нової індукційної плити купувала :) мила вона і справді добре, без розводів, і прослужила довго.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оля, спасибо за полезную информацию. Конечно очень нужная вещичка такая салфетка (у меня еще такой нет). И сеть магазинов Аврора у нас в городе есть. Вот только облом (( в том микрорайоне, куда я обычно езжу за продуктами, магазинчик Аврора недавно прикрыли почему-то. На его месте открыли другой похожий  магазин. А рядом еще есть и Домовичок. Но там нет таких салфеток. Можно конечно поездить по городу, в другие магазины Аврора. Но сейчас так стремно по городу кататься, обстрелял могут в любой момент, раньше было как-то больше ночью. Стараюсь с дома поменьше высовываться, только по надобности. Но буду иметь в виду! 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дали свет в 4 утра.  Сделала тесто на пельмени. Накрутила фарш.

И пошла на форум.  Читаю тему - а у всех пельмени и вареники)))

Тааак  - з нами щось пороблено. Хтось порчу навел))

Солевой Лайфхак для пельменного фарша - на каждые 0.5 кг - 1 ч.л. соли под нож. Нашла давно этот совет и постоянно им пользуюсь.  По соли - отлично.

И счс пельмени не морожу. Сразу леплю и варю. Боюсь что в морозилке получится один большой пельмень.

 

Оля! спасибо за наводку на тряпочку. Такой у меня еще нет

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оля, "Аврора " винна тобі % від продаж за рекламу :biggrin:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, Olima сказав:

Дівчата, можна я тут трохи похвалюся сьогоднішнею покупкою. Це всього лиш серветка із мікрофібри (рибна чешуя), але як вона натирає скло та пластикові вироби я просто в шоці. Рекламу цієї серветки я побачила у фейсбуці, але там ціна була :animashki-myshy:, глянула на Джумі та Аліекспрес, також не дуже дешево виходило. А сьогодні зайшла в магазин Аврора, а там такі по 19 грн. Я взяла на пробу, бо думаю, а вдруг це не така що в рекламі. Це вона 100%. Я сьогодні  капучинатор пластиковий помила і цією серветкою його витерла, то він у мене новий так не блищав, потім два вікна помила за 5 хвилин, хоч і не весна ще на дворі:aqXZKSFfHyZMIyQUOaK-9eJ4KrQ4Jv-Wmau_df6ghf39bbR8a7LIlPxCS2qwUgNjzRzgVj7GHvPXET5hMoEQ5fF58yNcRoTU76GMjWkz58Y:, але світла не було, треба щось робити.  

Так що у кого в містах є сітка магазинів Аврора, то дуже її рекомендую, а може і в інших магазинах також є.

 

IMG_20230128_102541.jpg

А в нас вони по 29 грн, по 19 грн, інші, дві штучки

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене для скла інша салфетка, якась крута. Пізніше знайду фото. Вона мені задарма дісталася, ну дуже класна! В неї дві сторони різні, голубесенька така. Але сьогодні буду їти біля Аврори, зайду куплю, салфеток багато не буває.

Лана, мені тій солі якось малувато для пельменів. Я теж для себе знаю - на кіло фаршу мені треба 15-16 г солі, на півкіла 8г, це повна з гіркою чайна ложка. Ми солоне не їмо, а ця мірка для котлет саме то. Для ковбасного фаршу всюди пишуть мірку 20-22г, то нам дуже солоно.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дві штучки в нас по 17 грн, вони м'якенькі, зовсім не такі на дотик як ці "рибна чешуя". Я і ті взяла, але ще не пробувала їх, тому і нічого за них не писала.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я вроде похожие по акции видела в Сильпо.тоже гдето по 20гр,были,вот неделю назад.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Про тряпочки. Лет 15-17 назад я купила универсальную тряпочку от фирмы Белый кот. Смысл этой тряпочки был в том,,что её было достаточно намочить и просто протереть стекло. На стекле оставались маленькие крошечные капельки воды,тпотом они исчезали и стекло сияло и разводов никаких не было. Стоила тряпочка дорого, что-то в районе 20 долларов. Но она стоила своих денег.Пару лет назад  я решила  купить новую тряпочку. Заказала. Но тряпочка имела уже абсолютно другой вид. Первое, что бросилось в глаза, это оверлок. Он был дешёвый и торчали какие-то нитки . Я купила не одну тряпочку , а разные. Я тут же связалась швейцарской фирмой, которая выпускает эти тряпочки и пожаловалась на то, что существует подделки и отправила им фотографии старых и новых тряпочек. На что это фирма мне ответила - что эти смарт- тряпочки, которые идут на рынок стран бывших СНГ, сейчас выпускаются в россии. И да, на фото, это именно тряпочки рф производства.  Там другое оборудование  и поэтому есть отличия во внешнем виде.  А для Европы и скандинавских стран эта фирма по-прежнему выпускает тряпочки у себя. Цена на эти, уже российские тряпочки , также осталась дорогой, но они абсолютно не имеют того эффекта, как тряпочки, выпущенные в Швеции. За 17 лет оверлок на моей швейцарской тряпочке никак не пострадал Хотя тряпочку я использовала нещадно и выглядел этот кусок фибры довольно прилично. А тряпочка из россии выглядит как просто дешевая тряпочка, из которой торчат нитки. И вот именно того эффекта - намочил вытер, сверкает, у неё уже нет. Смысл истории -россия поганит всё. Даже тряпочки. 

 

Какая суперская функция, что можно сообщение надиктовать. Света нет. Интернет наскоками. Так я за минуту надиктовала большой пост! 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 26.01.2023 в 12:13, musinka сказав:

А вот с языком мне сложнее. Стыдно, но с украинским у меня пока не очень. И размовляю с натяжкой, и писать проблематично. Как-то так получилась что всю жизнь прожила в русскоязычной среде. Украинский в школе практически не преподавали, с 4го (или с 5 класса, не помню уже) по 10 класс пару уроков в неделю. Учительница была не требовательная, поэтому и на этих уроках больше общались на русском. А как закончила школу в 72 году, так и вообще забыла про украинский. Не было нужды и среды общения рядом. Понимаю что надо исправляться, но тяжело в таком возрасте себя перестроить. Пользуюсь иногда переводчиком, но это очень долго. 

Неля, я два дні тому набирала відповідь на твоє повідомлення, але інтернет зник і нічого не збереглося.  :girl-th:Тому роблю дубль 2.

Я також виросла в російськомовному середовищі. Наша область взагалі-то розмовляє "сумським суржиком", який я завжди терпіти не могла. Ще й за освітою я вчитель російської мови та літератури.  Тому все життя розмовляла літературною російською. :smilie_girl_066:

Але з 24.02. взяла собі за правило в громадських місцях, в соцмережах спілкуватися тільки українською, хоча іноді це дуже складно, бо думаю все ще переважно російською... 

В червні приймала участь в розмовному клубі "Говорімо українською" від одного з львівських університетів:  спілкувалися невеличкою групою через Zoom. Керівником була чудова шкільна вчителька зі Львова. Ми не вивчали граматику, а просто розмовляли на різні теми. То про своє місто розповідали, то про подорожі, то про улюблені страви... Ділилися думками про книжки, які читали за рекомендацією керівника групи. Книжки брали невеликі, щоб за тиждень можна було прочитати. 

Особисто мені дуже сподобалося таке спілкування. В групі були люди зі східних областей, які спочатку більше слухали, але потім і вони розговорилися. Ніхто нікого не ганьбив за помилки, не повчав... Інколи всією групою не могли потрібне слово згадати, а керівниця не підганяла, а чекала, поки ми самі підберемо необхідне.  Інколи заняття було присвячене відповідям на наші запитання. Керівниця пояснювала, які слова коли краще вживати, які наголоси ставити тощо.  Я завдяки цьому Клубу переступила через мовний бар'єр, тепер не соромлюся говорити українською, хоч і з помилками.  

А ще я після цього стала багато читати і слухати аудіокниги українською. Це теж допомагає. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Длительное отсутствие света , связи и интернета практически сводит к нулю всю учебу. Увы(((  

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×