Перейти до вмісту
Natali06

Кухонні посиденьки (балачки)

Recommended Posts

Неля, в нас теж вчора не відключали зовсім!!! І сьогодні теж не виключали вночі! Не знаю, з чим це пов*язане, в моєму домі графік був дуже чіткий, вирубали через 5 хвилин після нужного часу. Так ми всі з тими НЕвідключеннями у розпачі, що робити? А раптом виключать посеред приготування на плиті або пралка зупиниться? Тому я всеж планую всі свої хатні роботи на час, який по графіку зі світлом.

А може все потихеньку налагоджується?

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Света, а вам що, ваше Обленерго нічего не сообщаєт? У нас кожен день звітує о в ідключеннях на другий день, публікуючи нові графіки на  завтра і припущення на тиждень. Пишуть во всіх місцевих чатах. Поки що відключень не буде, хіба що не трапиться непередбаченного...ну ти сама розумієш що от русні можно чекати кожен день...

Поки що наша область увійшла в ліміт і відключення скасували. Мабуть і ви викуєте ліміти, тому і у вас відключень нема. Там писали що кілька областей спрвляются зараз, і відключень там не планують. А вот в Одесі  все дуже погано. Там начебто знову аварія  І вони повністю і частина області без світла.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Неля, я телеграм читаю в основному ввечері, як планшет у Вови забираю))) Зараз поки спить прочитала, що на область ліміт збільшили. Ото і ми зі світлом. За Одесу читала, там скрутно. Лана розкаже.

Зв*язувалась з нашею Анечкою Qween з Херсона. В них напередодні були сильні обстріли по місту, гатили щільно. Вони не витримали, покидали речі в сумки що під руку попало і виїхали з міста. Молилися, щоб приліта не було, поки виїжджали. Зараз вони у Львові, вона з дочкою, мама та чоловік. Вже оформили статус ВПО. 

Ось так...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І в нас сьогодні не відключали. А я вранці так спішила до відключення встигнути доробити електросправи. 

Хоча, якби можна, я б поділилась з одеситами, аби їм трошки легше було((

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А в нас сьогодні знову вимикали надовго(( З восьмої до другої, а потім з четвертої знову.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, справжня господиня сказав:

Вони не витримали, покидали речі в сумки що під руку попало і виїхали з міста. Молилися, щоб приліта не було, поки виїжджали. Зараз вони у Львові, вона з дочкою, мама та чоловік. Вже оформили статус ВПО. 

Света, яку гарну новину ти принесла! Я тільки на тому тижні  розмовляли с Ланочкой, так вона казала что тоді, коли в Херсоні обстріляли центр ( ринок, лікарню і щось ще) дочка і Аня дуже-дуже перелякались. Бо їх дом прям чудом не постраждав, не потрапив під той страшний обстріл, бо знаходиться десь там зовсім поруч. Ховались вони десь в дальній кімнаті. Я ще тоді писала чому ж вони не виїжджають? Слава тобі, Господи, що вони зараз в небезпечному місці.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 хвилин тому, Наташшшка сказав:

восьмої до другої, а потім з четвертої знову.

Наталка, ой її, шож так надовго вимикають?  Всюди кажуть щоб не більше на 3 години люди були без світла. Хоча хто це слухає? У нас спочатку тільки на 3 години вмиколи, потім на 4, но частіше. А Одеса зараз зовсім без світла, генератори обрали і повезли срочно туди.

Я теж думала чомусь у нас зовсім не відключають, могли би трошки с областей перенаправіть. Но там кажуть місцева аварія. Мабуть нема можливості переподключити потужності.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У Ані там рідна сестра з родиною, вони зупинилися в них вдома. Як далі буде поки не знають. Першу ніч вони не могли заснути, прокидалися від кожного шороху. Тільки потім вже засинали спокійнише, як і раніше вдома.

Господи, ти все бачиш! Ну коли ж вже ти зробиш, щоб воно здохло????????

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 хвилин тому, musinka сказав:

Наталка, ой її, шож так надовго вимикають?

Останні дні було нормально - 4 через 4. Перед цим було що лише по 1-2 години на день було світло. А чому сьогодні так - не знаю. 

14 хвилини тому, справжня господиня сказав:

Ну коли ж вже ти зробиш, щоб воно здохло????????

Пошвидше б!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 хвилин тому, справжня господиня сказав:

щоб воно здохло???????

К нашому сумніву це проблему не вирішить. В цьому випадку треба мабуть "воно" зменити на "вони". Бо там болото ватних путіністів, які так і не змінили свою думку стосовно нападу на нашу державу. Вони хочуть і рибку з'їсти, і на х*й сісти.  Вони усі в один голос заявляють що ми винні в тому, що не здаємось їм. І що ми вбиваємо їхніх  "хлопчаків", які приперлися нас визволяти. Такого маразму немає мабуть ні в однеї країні світу.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 хвилину тому, Наташшшка сказав:

Останні дні було нормально -

Наташа, а в тебе машинка електричні? Як же ти працюєш, заказов то много?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт! У нас теж сьогодні не вимикали світло. Незвично 😝

А щось таке підхопила. Горло дряпає, кашляю, але при цьому не болить. Вранці прокинулась і маю. Мабуть, від батька підчепила, бо він теж щось таке мав, а я приходила к батькам. Цей кашель мене за день доконав вже.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, irysska сказав:

Всім привіт! У нас теж сьогодні не вимикали світло. Незвично 😝

А щось таке підхопила. Горло дряпає, кашляю, але при цьому не болить. Вранці прокинулась і маю. Мабуть, від батька підчепила, бо він теж щось таке мав, а я приходила к батькам. Цей кашель мене за день доконав вже.

Мо щось алергічне?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, irysska сказав:

Цей кашель мене за день доконав вже.

Іринка, тримайся. Ця гидота зараз валить багатьох. Якщо є можливість, зроби тест на грип. Він в цьому році важкий і з ускладненнями. Так що краще відлежись.

3 години тому, musinka сказав:

Наташа, а в тебе машинка електричні? Як же ти працюєш

Важко, Нель, але кому в нас зараз легко? Машинки електричні, плюс робота на компі - теж електрика, плюс прасування, плюс липучку пришити. На всіх етапах потрібна електрика. Вирізати сотні шевронів без освітлення теж дуже важко, бо ж треба близько до краю і при цьому ниточки не підрізати. З платними замовленнями(вишиванки, вишиті [****]ні) простіше трохи, бо там я зразу попередила, що шеврони на першому місці, ну а те, що світло в нас рідкий гість замовниця знає. А от шеврони...Позивні треба окремо кожен в програмі набрати, за групи крові мої хлопці вже засвоїли - не бісіть Наташку, не пишіть букви, а лиш групу і резус, бо попервах таке присилали, що я за голову хапалась - і А1, і АВ3, і 02:0326:  

 Так, я щось не зрозуміла! С У К Н Я - це літературне українське слово!!! Зовсім не матерне)))  За що його ось так - зірочками?::)):

Змінено користувачем Наташшшка

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Іруська, з кашлем не шуткуй, лікуй. Щоб нижче не опустилося до легенів. Добре робити інгаляції. Мені свого часу Анечка Квін дуже помогла з вибором інгалятора, тепер горя не маю. В мене дуже швидко вся та гидота опускається вниз, далі жорстокий бронхіт з диким довгим кашлем. Завжди виписували інгаляції, ходила в поліклінику. А зараз, ледь який натяк на болячку, зразу подихаю і куди все дівається. І Вова теж.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, irysska сказав:

Та ні ((

Иріша, обов"язково звертайся до лікарні. У нас сусід трохи більше 50-ти років за тиждень згорів. Грип,кома,під ШВЛ-вже 9 днів ,як поховали

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всім трям!

Я жива місцями. Голова так точно, бо болить дуже. Воно і не дивно, 38,8

Кашель є, але вже більш мокрий.

Все буде норм :girl-yes:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В Туреччині другий землетрус за добу. Тепер 7,8 балів

"На данный момент в Турции из-за землетрясения, которое задело десять провинций, погибли 912 человек, 5 383 получили ранения, — президент Эрдоган.

Это без учёта нового землетрясения.  " 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ірак землетрус

Ізраїль землетрус

Ліван землетрус

Сирія землетрус

Грузія землетрус

Зупинити  планету. Ніщо не проходить даром.

Цей землетрус повинен був статись на росії, а страждають безвинні.

Змінено користувачем musinka

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 хвилин тому, musinka сказав:

 

Цей землетрус повинен був статись на росії, а страждають безвинні.

ні, не потрібно! Тоді вони б зі звірів перетворились на жертв, яким би допомагали і співчували... ні, не потрібно

Туреччину продовжує трусити,  ми, як ніхто,   співчуваємо! 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оксано, мабуть ти і права! Не подумала на цю тему.

Румунія землетрус...

Українці в прикордонних регіонах могли відчувати поштовхи.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Землетрус був і близько к Одесі.  Епіцентр був в Вранче в 4,6 бала. 

Зараз в городському чаті пишуть дехто вночі теж чули слабкі коливання на етажах. Я живу в частному будинку. Но зараз згадую що скрізь сон теж чула ці коливання. Но у нас це зараз таке часто  буває, бо живемо на лінії фронту. Подумала що знову наші ВСІ окупантам насипають.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та щось наша Земля   почала буянити  

Турція, Сирія...  то такий кошмар! 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З ночі четверга нас не вимикали зовсім!!!, я вже розслабилася. Все світиться, плита працює, бойлер гріє... Даже вчора приходила до мене додому парикмахерка, підстригла і бровки намалювала, така краса, коли світло є. А сьогодні бац! і вимкнули ввечері! Це було дуже несподівано, адже вдень нічого "не предвещало". 

Я сьогодні була на роботі, повинна була ще хвилин 45 працювати, але подзвонив Вова в 18 сказав, що нас вимкнули. Прийшлося швиденько все згортати, рахувати гроші, писати звіт и бігом додому, поки ліфт працював. Вспіла!

Це саме противнюче время без світла - з 18 до 22. І робити нічого, і спати рано.

І тепер неясно, чи знову графіки ті, чи що. А як у вас?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×