Перейти до вмісту
Natali06

Кухонні посиденьки (балачки)

Recommended Posts

23 години тому, Наталия63 сказав:

Я знов у нашій хатинці, серед своїх! Ура! 

Раді поверненню в хатинку!!!

Міцно обіймаємо!!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене печалька печальна. Вчора ввечері потік наш бойлер! Ми його повісили в цю квартиру, як переїхали і зробили ремонт в 2007, за цей час справно робив без ремонтів. Понятно, що вічного нічого немає, треба новий купувати. А бойлер в нас хитрий, вузький і високий, називаеться слім. Такі моделі дорожче звичайних бочечок на 1,5-2 тис. Я б купила повісила і бочку, але в то місце влізе тільки слім.

Але це був початок. Зранку зламався кран на кухні! Він взагалі переїхав з нами зі старої квартири, ми його забрали, був дорогий (витягався шланг на метр, було дуже зручно каструлі наливати прямо на плиті). Купували його аж в 2005 році і ось прийшов кінець.

Потім вранці щось в бачку унітазному трапилося і стала вода текти безперервно. Вова лазив, нічого не поняв...

Отаку в мене "восстание машин", тобто сантехніки. Все враз бунтує! :0326:

Вже сходили в магазин купили кран, заказали бойлер, треба дзвонити майстру, щоб все зробив. Блін, це все коштує купу грошей!!!!!:0326::0326:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 27.03.2023 в 10:15, справжня господиня сказав:

Дівчата, вичитала в коментах до ютубу, що монтажна піна з вікон добре видаляється димексідом. А для скотча також є балончики Антіграффіті (від Грас) і балончики із засобом для видалення скотча (у відділі з красками).

 

Якщо, раптом, ви щасливі  власниці пароочистника, то от саме він чудово знімає скотч з вікон. я повидаляла старі шматочки намазтив щіточку милом і пшикнув паром. Дуже легко! 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 30.03.2023 в 23:02, Наталия63 сказав:

Дівчата! Неля, Світлана! Я зрозуміла, хто ви є!!! А ви впізнали мене? Я знов у нашій хатинці, серед своїх! Ура! 

Я зараз не вдома... все ще у Запоріжжі... чекаємо на звільнення наших територій. Сил вже немає....

Дівчата, я кожен рік купувала до Пасхи формочки та інше у Лілі Люлек. Щось не бачу її "Складик Люлек". Чи вона в іншій темі пропонує свій товар?

 З поверненням до хати!!! )))) Нехай поки віртуальної,  вірю, що попереду і реальна! 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, справжня господиня сказав:

В мене печалька печальна.

то бува, в таких випадках заспокоюю себе, що добре, що влетіла грошима)))) 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 хвилину тому, спокусницЯ сказав:

то бува, в таких випадках заспокоюю себе, що добре, що влетіла грошима)))) 

Це я так казала в 2013, коли ми в Криму на серпантині ледь не з*хали у прірву!!! Машину пом*яли несильно, самі перелякались страшно!!! Якби не бетонні блоки на поворотах, то я б щаз тут не писала.

А зараз грошей в обріз на ту сантехніку з мастером. Плакав мій міст зубний, збирала копієчку до копієчки((((((

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 31.03.2023 в 09:54, справжня господиня сказав:

Натусічка!!!! Як я рада тебе бачити!!! :fille7::girls-hug: Нещодавно тебе згадувала, збиралася написати у вайбер, а ти вже до нас прийшла.

А я як рада, що знайшла вас!!! Я не знала, що ви тут!!!:girl-yes::girl_love::fille7::girls-hug:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 31.03.2023 в 11:54, musinka сказав:

Наташа, привіт! Вспоминаю тебе, все думаю як ти? Но так і думала що ви виїхали з Якимімки. Но чомусь думку мала що ви десь у Европі, чи на Західний  України. А ви тут,  в Запоріжжі. Мабуть у мами? Дочка і син з вами? Чула що дочка ваша вже не проживала в Запоріжжі до війни.

Неля, ми поїхали на Західну Україну перед самою війною, на ДН чоловіка. З нами поїхала дочка. Син с сім'єю залишався вдома.... Як все почалось, ми не встигли приїхати додому й були на Закарпатті до травня. У травні ми приїхали в Запоріжжя. Син зараз там... на нпт.... невістка зразу не хотіла виїзжати (не хотіла кинути  батьків, а там був лежачий дідусь...), а коли дідусь помер, вже виїхати було неможливо.. Тому серце рветься на частини.... Довго не могли оговтатись, зараз трохи прийшли до тями, але дуже тяжко. Дуже турбуємось за дітей... 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, зробила новий рецепт на замовлення

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я вернулась! Были проблемы с ноутом. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

https://mooka.com.ua/forums/forum/270-великдень/

Вся пасхальная информация

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, всім привіт! Ми вже майже переїхали на дачу. Там в мене ДУЖЕ ПОГАНИЙ інтернет, за день буває не можу зайти на сайт ні разу. Тому кому треба щось терміново, то дзвоніть по телефону (якщо не в горОді раком стою, то відповім), пишіть у вайбер чи телеграм - це чомусь працює. 

Ми зараз приїхали на 2-3 дні в город, буду на зв*язку постійно.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Света, я тіки думала про вас. Думаю мабуть вже на дачу переїхали.  Почалось у вас дачне життя. 

Зараз роботи невпроворот. Не знаю за що хопатись в першу чергу, І трава лізе з невероятною швидкістю, добре  її ще замало у мене. Почала  вже висаджувати розсаду свою. Помідори вже усі посадили. Сьогодні посадила 6 луковок гладіолусів, з Києва привезла їх, ніколи раніше не вирощувала їх. Потім трохи перцю висадила, всього 25 кущів солодкого і 8 кущів  гіркого. Більше не вспіла , дощік почав накрапувати.  Пока передягнулась, убрала інструмент, а он  і перестав. Пообідала, да думаю піду ще тяпкой потяпаю, но вже нема охоти. Вчьора огірки посіяла, в земельку сухі семячки покидала і 6 семек кабачків на кучу прикопала. Потім ще буду сіяти, після висадки розсади. Щось у мене багато получілось  перців і синіх. Не знаю як усе розмістити на своїй дільниці. 

 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нелічка, а  не рано ти розсаду висаджуєш? Чи у вас тепліше?  Сьогодні чула прогноз, то на 1 травня передають заморозки.

Ми  за цими дощами , ще й картоплю не досадили((( 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталка,  у мене другого виходу не було. Моя розсада вже випригувала з стаканів.  Її срочно надо було в земельку висаджувати. А сьогодні з  декілька перців зірвала вже квіточки. Держати таку розсаду в стаканах далі не можно, тму прийшлось висаджувати. Но у нас намного тепліше, ми ж  більше північніше чем ви. У нас сьогодні вже було +19 І весь тиждень теплий. Правда вночі ще холоднувато,  +9. Но моя розсада вже давно загартована. У нас вже народ потрохи почав висаджувати розсаду, і на ринку торгують , повні прилавки. Я не першій раз починаю висаджувати в кінці квітня. Переживаю конечно за похолодання, но буду надіятись що понесе.

Я в цьому році поспішила з посеівом семян. Побоялась тіх клятих відключень світла, що були в лютому. Думала що скоріш за все прийдеться  пересівать насіння, і щоб мати запас у часі.Не гадала що насіння все взойде швидко і добре. І відключення світла потім припинилося,  та ще й чоловік мені тепличку з освітленням зробив. Вот она і поперла у мене, як ніколи, швидко зростала. Сині ще не буду висаджувати, хай терплять до травня. Но там теж вже лопухи.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я дико вибачаюсь, що перериваю ваше спілкування) 
Але може хто підкаже, як робити сир (творог) у мультиварці?  Бо вже перекис кисляк. 
Рецепт був на ворожому форумі.  По ньому я кілька разів  відтоплювала сир. Давно це було.
Вирішила у нас пошукати. А йок.  :neznau:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Таня, давно не робила такий сир. Но по пам'яті  -  не знаю скіки в тебе кисляка. На 1 л можно взять пару яєць,  Сбить их до пена, трошки сіль. Потім змішають з кисляком і варить до прозрачної сиворотки.  Там получается чуть до кипіння. 

Потім на марлю і под пресс . Якось так)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ні, я варила не так. 

200г сметани+3 яйця перемішати. Молоко нагріти і вилити туди суміш, ретельно помішуючи. Як відійде сироватка, то відкинути на дуршляг на марлю (зараз можна добавити всілякі добавки, ми любимо укроп) і під прес. Частину сироватки добре посолити і в неї опустити сир в марлі на 2-4 години.

Якщо сироватка мало відходить і щоб прискорити процес, я розвожу 1/4 ч.л. лимонної к-ти+трішки водички і вливаю в молоко. Тоді згусток добре згортається.

З цього виходить близько 350-380 г сиру. Дуже смачно!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Живчик сказав:

По ньому я кілька разів  відтоплювала сир. Давно це було.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, musinka сказав:

Таня, давно не робила такий сир. Но по пам'яті  -  не знаю скіки в тебе кисляка. На 1 л можно взять пару яєць,  Сбить их до пена, трошки сіль. Потім змішають з кисляком і варить до прозрачної сиворотки.  Там получается чуть до кипіння. 

Потім на марлю і под пресс . Якось так)

Неля, дякую)  :aqXZKSFfHyZMIyQUOaK-9eJ4KrQ4Jv-Wmau_df6ghf39bbR8a7LIlPxCS2qwUgNjzRzgVj7GHvPXET5hMoEQ5fF58yNcRoTU76GMjWkz58Y: Але я, мабуть, не правильно написала. Мені потрібний творог (українською - сир кисломолочний).  
Справжня господиня дякую!  :girl-yes:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, lana19 сказав:

 

Светік, як? Де? Ой-йооо.. )) Це моя банка, тюль, стіл. Та й цей же сир. Так, це він)))) 
Ти моя феюшка))  Дякую)  :flowerss:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 хвилин тому, Живчик сказав:

Светік, як? Де? Ой-йооо.. )) Це моя банка, тюль, стіл. Та й цей же сир. Так, це він)))) 
Ти моя феюшка))  Дякую)  :flowerss:

Таня,  вона така! Ні, не так! ВОНА ТАКА!!!!!  Всемогутня, всезнаюча і всевміюча.  То, не дивуйся, що вона  може не можливе! ( форумська інтернет  відьмочка, не інакше!)))) 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Никак не могла убрать   эту цитату,которая появилась у меня ещё вчера и я не могла написать свой текст. Не нашла ничего другого, чтобы ее просто отправит.Светик, если можно, убери этот бессмысленный текст

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене, доречі, теж старі цитати вискакують, коли щось хочу написати. Форум глючить трохи.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Таня, я и правда тебя не поняла. Для меня ещё с детства повелось - сыр это сыр, а творог это творог. Поэтому я и подумала что тебе нужен кисломолочный сыр Творог я делаю просто в банке. Вот такую банку с кисляком я опускаю в кастрюлю с водой и довожу до кипения. Но стараюсь не кипятить, выключ огонь . Еслисывооотка не отделилась то держу банку до частичногоо стывания воды. Могу так несколько раз повторить прогревать Когда кисляк раслоится, тогда выливаю на марлю и узелок подвешиваю.

Но тоже давно не делала. Как- то совсем перестала покупать молоко в большом количестве.

Света, я написала про сыр, отправила , а потом уже подумала что вроде я яйца со сметаной смешивала. Но уверенности не было, уже призабыла, поэтому не стала исправлять. 

 

 

 

 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×