Перейти до вмісту
Natali06

Кухонні посиденьки (балачки)

Recommended Posts

Палич, привіт! Фон на аватарке поменяла я. Оставляем?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Палич, тут майже всі з того клятого форума. Тілки в різні часи прийшли. Більшість ще в 14 році,після відомих подій, создалі цей форум і перейшли сюди. А такі , как я, до останнього трималися там. Дуже вірили в порядоність і повагу тих маскаліків. Но зараз  понімаю що даремно надіялись...оказалось за поверхневим блиском, добротою і порядністю ховались мертві душі, яки тільки прагнули освободити  знищити нас. Хай живуть сами там в своєму лживому  болоті, боячись сказати лишнє слово  Бо дядько прутом по ста ці дастін казімат посадить. Да, туська там не одна залишилась. Но вона вже роzzіянка, квартирою там обзавелась Думаю що вже і не повернеться. Да і нічого їй тут робити, таким как она не місто в нашій Україні. Но там ще декілька ждуніх залишилась. Вот цікаво їх дальнєйшая доля, що вони будуть робити коли наші хлопці вернуть Донбас, Мелітополь, Крим.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин тому, musinka сказав:

Палич, привіт! Швидкий ти, знайшов нас зразу? Бо силку дати не змогла, сам знаєшь яки там скажені закони шефіра.

Соромлюсь запитати - а Палич - це хто? Ким був на вражині (ХП)? 
" Не узнаю без грима"  :oops:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 хвилини тому, Живчик сказав:

Ким був

Палычем. Наверное был там после нашего ухода.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так з 2014року (ваш останній пост на ХП) багато чого там поновилось. Я є я, (нік не змінився), да ж аватарку "від туда" перекинув без грима.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ви, краще, проведіть "екскурсію" по форуму, що нізя робити , що можно. Правила тільки як рецепти оформляти, а якщо матючок десь вискоче - 'кастрація'?) Не найду де налаштувати дату і час повідомлень і тем, якщо є, то тільки число и місяц, без року. Як відповісти с "обращением" , звернувшись по ніку, зробить ссилку на пост, тему і так даліє...

Змінено користувачем Палич

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Злочинна влада )) нашего форума очень доброжелательна. Мы не баним (к хейтерам это не относится), не наказываем ( взрослые люди свое "в углу" отстояли еще в детстве), если с рецептом проблема - всегда придем на помощь. Достаточно просто разместить рецепт. Что нужно - подкорректируем. Ссылки на др. ресурсы давать можно. 
Ник - или скопировать или написать. Форум не такой продвинутый (мы не 2 армия мира) потихонечку растем. Если что - пишите, спрашивайте. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ха, Палич, Ігор, привіт! Дуже рада бачити! Так, це я Светта, просто в мене був ще один нік на всіляких інших форумах, от і знагодився.

Тут пиши що хочеш, що на серці лежить, всі поймуть. Даже матючок іноді можна, особливо в сторону оркостану.

З форумом розберешся, не маленький.

Тут пишемо всіляку балаканину, задавай питання. Мова чи язык не принципово, як тобі зручно, так і пиши. Я по життю русскоговорящая, але всюди намагаюся писати українською, звикаю. За помилки не караємо, як вийде так вийде.

Я зараз живу на дачі, інтернет ну дуууже поганий в мене, але іноді буваю на форумі і навіть щось пишу.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Света, тіки зараз вспомнила що обіцяла тобі фотку моїх грибів показати з низу. Такі у тебе? Це зрізала їх тільки що, під дощем, вони вже мабуть гнилі, бо м'які. Піду разсиплю їх під вишнею заразIMG_20230611_133019.thumb.jpg.149d2e90fb609ec7f290c8e3cd154676.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У нас ці гриби називаються підсливніки.Їстівні ,готувати так як всі інші

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Віддам дАром))),вдруг в кого відро під заміну,і розмір підійде.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMG_20221115_102555.thumb.jpg.e01cdd9dc25db9dfa20df60aa9c60083.jpgIMG_20221115_102622.thumb.jpg.0f3135037c02adab3f946813dd2ea87e.jpgIMG_20221115_102655.thumb.jpg.a2b5e98bf738d2d04172714c2c4fc397.jpg

 

 

До якої моделі не знаю,розбираю квартиру...

Змінено користувачем Lika_N

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 10.06.2023 в 14:22, lana19 сказав:

Палычем. Наверное был там после нашего ухода.

Зрозуміло. Так, як тільки почав у 14-му році на вражині новий адмін (типу головний) гнобить українців, типу, "неоднозначно" висловлювався, то я кілька днів затрималась і все. 
Довго я терпіти не буду знущання. ДАпАбачення. Іноді  (дуже рідко) заходила подивитись який рецепт у Лільок чи Ліс. Бо не зберегла собі в папку.
А в цьому році хотіла зайти, а всьо, сайти з адресою на кінці- ru у нас заблокували. Ну і добре)
Все що треба я знайду на своєму любимому форумі. :aqXZKSFfHyZMIyQUOaK-9eJ4KrQ4Jv-Wmau_df6ghf39bbR8a7LIlPxCS2qwUgNjzRzgVj7GHvPXET5hMoEQ5fF58yNcRoTU76GMjWkz58Y::ukr::aqXZKSFfHyZMIyQUOaK-9eJ4KrQ4Jv-Wmau_df6ghf39bbR8a7LIlPxCS2qwUgNjzRzgVj7GHvPXET5hMoEQ5fF58yNcRoTU76GMjWkz58Y:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
52 хвилини тому, Lika_N сказав:

Віддам дАром))),вдруг в кого відро під заміну,і розмір підійде.

Доповідаю. Може кому згодиться.  Анжеліки відерце до хлібопічки Kenwood BM250, BM256 KW702945 не підходить (малувате буде). 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Неля,  гриби погано видно на фото, знизу вони вже чорні. Якщо вони знизу  пластинками як шампіньони, то це та сама рядовка майська. В Лени вони підсливники, в нас часто говорять підабрикосовики. Все одно прикопай, на той рік будуть.

Відерце Анжеліки похоже на відерце від моєї хп, точніше сможу сказати вже в городі.

В нас сьогодні дощ цілий день і завтра обіцяють. І вітер на дворі просто страшенний!!! Помідори хоч і подв'язала до кольїв, але боюся, що повалить. Огірки частково прив'язала, хоч би витримали.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Збираюсь,  увечері  на поїзд, на тиждень в Київ.

Хотіла черешеньки привезти, нема черешні на базарі. Дуже мало, ціна 90-100, но така що не довезу. Ще і дощі  пройшли, вона полопалась.

Купила персики  інтимні, правда турецькі, та же ціна.

Поки була на базарі, муж вишню обірвав. З одного дерева і 1 кг нема, миаочка.

Змінено користувачем musinka

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я в Дніпрі, приїхали на пару днів. Хоч перечитаю весь інтернет, дорвалася))))

На дачі з великого дерева черешні зірвала всього 1 кг, вишні практично немає. Сьогодні ходила до сусідніх пустих дач, назбирала грамів 200, і на вареники не хватить.

Нарізала своєї капусти, вперше вирощувала. Просто цікаво було, а воно взяло і вродило! Завтра на базар понесу, може куплять. Самі не можемо їсти, хай люди радіють.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт! А я в шоці! В Києві черешня і полуниці на кожному розі , насипью повні прилавки. Багато продають і ціна нормальна. Полуниці даже по 55 грн можна причину взяти. Я я хотіла з Запоріжжя  везти. У нас полуниця була сама дешевша 70 грн, зовсім подгулявша 65 грн.  Черешні багато, абрикоси теж. А у нас все померзло весною. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Т ільки з базара - полуниця 60-70, черешня 100-120, огірки 40-60, помідори 100-120, капуста 40-45, кабачки 50.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, musinka сказав:

В Києві черешня і полуниці на кожному розі , насипью повні прилавки. Багато продають і ціна нормальна. Полуниці даже по 55 грн можна причину взяти. 

Неля, те що можна купити полуницю по 55 грн, яка на прилавках насипом, то не означає, що її можна їсти.
Це не полуниця, а в'ялий, кислющий огірок.   Ще й часто гнилуватий. :rolle:
Це спеціально вивели такі сорти на продаж, щоб при транспортуванні не м'ялась. 
Типу сорт Мармеладка. Також огірок-огірком. :badd:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 04.06.2023 в 18:35, справжня господиня сказав:

Дівчата, порадьте. Я хочу для дачі зробити фаршировані млинці в заморозку. З рецептом млинців все добре, вже напекла на сироватці. Засада з начинками! З сиром (творогом) і з вареним перекрученим м*ясом я знаю. Робила також з картопля+гриби та картопля+печінка. Але зараз в морозилці маю вареники з картопля+печінка.

Порадьте, будь ласка, ще якісь начинки для млинців. Завтра буду робити пельмені (бо вже поїли) і млинці. У вівторок поїдемо на дачу десь на 1,5-2 тижні, треба забити морозилку.

 

Доречі, я в Дніпрі роблю запечену скумбрію в духовці зразу 4-5 штук, потім поштучно загортаю у пергамент і заморожую. Після розморозки вона як тільки приготована, ми їмо на вечерю. А сьогодні запекла точно так один оселедець, який же він смачний!!! Тепер буду іноді замість скумбрії робить оселедця, він часто в акції вдвічі дешевше. 

 

Світланко,мабуть вже й запізно,але напишу : У нас млинці добре йдуть з курячим м'ясом відвареним+грибочки обжарені + трошки сиру натертого. За пораду з оселедцем-дякую,треба спробувати 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×