Перейти до вмісту
Natali06

Кухонні посиденьки (балачки)

Recommended Posts

Лена! может девочки позже напишут.  А пока посмотри нашу копилку зеленых помидоров. У девочек вкусная консервация. Возможно! тут есть именно тот рецепт?

Вот Юлин рецепт

Танин (пишет - хит)

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

От Светы справжня господиня  - У меня есть шикарный рецепт, сама делаю. Ответь , что вечером напишу, сейчас ничего не могу открыть.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ага, я вже дома, зараз розберу городину і напишу про помідори.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 27.07.2023 в 23:01, Miloviza сказав:

Девчата, ткните пожалуйста в проверенный рецепт "зеленые помидоры" на зиму. Очень хочется закрыть несколько баночек. Потеряла рецепт, не хочу играться с гуглом, вам больше доверяю :)

Ось зробила рецепт, готуй!

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Супер, спасибо) Буду делать, на огороде толпа ждет)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не нашла тему подходящую. Размещу здесь, для настроения, посмеяться.

«Покушать в дорожку» — расейские туристы унесли со шведских столов в одном из отелей Анталии 35 кг продуктов 

Во всех отелях мира, где останавливаются рашетуристо необходимо ввести правило: перед выездом проверять их чемоданы. И ванные комнаты, вдруг им унитаз приглянется.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, напішіть, які зараз самі любимі рецепти консервації робите. Бо в мене вже голова пухне з тим врожаєм. Огірків назакатувала і цілих і салатів стільки, що на два роки наперед хватить. Сьогодні привезла 2 ящика помідор і ящик перцю. Хочеться чогось смачного і нового. Рецептів всяких багато, але в кожной є свої улюблені.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну и шо ви мені оті лайки-сердечки ставите. Краще напишіть, що готуєте.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У нас и тема есть

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години тому, lana19 сказав:

У нас и тема есть

Оце правильно зробила, дякую, я б зроду не здогадалася таке шукати.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, ДОПОМОЖІТЬ!!! Тільки що вибухнула банка в шафі. Полізла дивитися - зірвало кришку в літрової банки от такої

20230729_222809.thumb.jpg.f587c9cf8f9ca046de433004715d7f12.jpg

і ще дві таких вже приготувалися. Прийшлося зняти кришки, щоб не було фонтану.

Маю - три отаких однакових літрушок. Огірки мариновані. Грішу на оці жовті патисончики, хоча з кабачками вони ведуть себе чемно.

Дівчата, таке добро викинути не можна (крім патисонів). Порадьте, що можна зробити сьогодні з цими огірками, бо завтра знов їду на дачу на тиждень чи більше.

Змінено користувачем справжня господиня

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Релиш из огурцов с горчицей

Screenshot_54.png

Screenshot_46.png

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А если промыть на кусочки и новый рассол ? Примерно такой

 

Для быстроты - через СВЧ

 

 

Сварить рассольник. Закатать в банки и взять с собой на дачу.

 

 

Пирог

 

 

Открытый пирог (киш) с ветчиной и маринованными огурцами

https://www.shostkasyr.com/ru/otkrytyy-pirog-kish-s-vetchinoy-i-marinovannymi-ogurcami.html

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, справжня господиня сказав:

Дівчата, ДОПОМОЖІТЬ!!! Тільки що вибухнула банка в шафі. Полізла дивитися - зірвало кришку в літрової банки от такої

20230729_222809.thumb.jpg.f587c9cf8f9ca046de433004715d7f12.jpg

і ще дві таких вже приготувалися. Прийшлося зняти кришки, щоб не було фонтану.

Маю - три отаких однакових літрушок. Огірки мариновані. Грішу на оці жовті патисончики, хоча з кабачками вони ведуть себе чемно.

Дівчата, таке добро викинути не можна (крім патисонів). Порадьте, що можна зробити сьогодні з цими огірками, бо завтра знов їду на дачу на тиждень чи більше.

Тільки викинути!!!! Здоров'я дороще! 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 хвилин тому, lana19 сказав:

А если промыть на кусочки и новый рассол ? Примерно такой

 

Ти що! Якщо вони зірвали, отже бродять і цей процес, це не те що при квашені, це 100℅ шкідливо для здоров'я!!!! 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шо на выброс? Я думала - если пройдут повторную обработку - будет все норм.  И две ж банки еще не бахнули. И Гугл сказал -все помыть - все сварить и закатать.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так, стоп. Банки відкриті всі три, бо були на грані вибуху. Вова вже тягає ті огурчики, бо дуже смачні. Б*ю по руцям.

Викинути не зможу, навіщо? Ми вже з*їли дві банки підгулявших кабачків, смачнющі і не кислі зовсім! 

 

Розсольник їмо раз на рік, на той розсольник в мене огірків на 5 років.

23 хвилини тому, lana19 сказав:

Шо на выброс? Я думала - если пройдут повторную обработку - будет все норм.  И две ж банки еще не бахнули. И Гугл сказал -все помыть - все сварить и закатать.

І як таке робити? Розсол вилити, промити і далі? Шо далі робити? Вони ж вже смакують, то яким розсолом заливати? Тим самим чи іншим? Яким іншим?

Змінено користувачем справжня господиня

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 хвилин тому, справжня господиня сказав:

Шо далі робити?

Выбирай

https://www.youtube.com/results?search_query=взорвались+огурцы+что+делать

 

Или вот

Как перезакатать банки с солениями при вздутии крышек

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хозяюшка   хочу спросить вас,  вы кисдородным отбеливающим порошком пользуетесь? 

Я его открыла для себя не так давно,  вот уже третий килограмм заканчиваю.  Мою все что найду))  все чистое и сверкает. Все равно что-то еще хочется довести до совершенства. 

Последний был такой. 

IMG_20230718_145332.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, Elenka сказав:

Хозяюшка   хочу спросить вас,  вы кисдородным отбеливающим порошком пользуетесь? 

 

 

Я багато чую про нього, але ще не наважуюся купити. Я навіть підписана в Телеграмі на групу по цьому порошку з Німеччині, дівчата з Житомира (кажись) його продають і рекламують.

Лена, а де ти його береш і скільки коштує?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я брала в групі з вайбера, теж задоволена була ним на усі 100! Але, розумашка Свєточка, відкрила очі, тепер знаю, що по вартості дешевше купити в магазині ( плюс там щей він з добавками корисними)

А ще, коли він в мене закінчився, за порадою тієї ж розумашка,  я в пралку  дала половину рідкого порошку, а половину- таблетки для посудомийки. Дуже шкодую, що не зробила фоток до і після!!! Результати шикарний! 

Так що тепер в групах не беру. В магазі такі купила

Screenshot_2023-08-08-03-00-52-736_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2023-08-08-03-01-07-095_com.android.chrome.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Света,  этот покупала в Авроре. Не знаю есть ли у вас такая сеть,  но сейчас пропал.  Коллеги искали да и мне уже надо.  Цена 150 гривен. Сначала покупала через инстаграмм по 120, но по 2 кг продавали. 

Этот порошок не столько для белья.  Ложки,  вилки,  всякие мисочки,  судочки,  терки,  кастрюли и др заливать кипятком и замачивать,  сильно пенится,  грязь, ржавчина,  налет отходит почти на глазах. Главное емкость побольше взять(1ст. л.  на 1л кипятка)  Ну,  и застарелые пятна, кухонные полотенца,  скатерть,   отбеливание - это тоже.  Алюминий темнеет,  дерево,  некоторая пластмасса портится.  Надо снизить т-ру раствора для нежных тканей. 

Есть на кухне предметы древние,  но нужные,  вид не тот уже.  Все стало чистеньким. 

В общем это надо самим попробовать. 

Еще,  говорят можно купить в Товарах из Европы. 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година тому, спокусницЯ сказав:

 

А ще, коли він в мене закінчився, за порадою тієї ж розумашка,  я в  сраку  дала половину рідкого порошку, а половину- таблетки для посудомийки. Дуже шкодую, що не зробила фоток до і після!!! Результати шикарний! 

 

Оксана, вибач, але я не зовсім поняла, куди ти добавила ото все. Це для прання чи для миття посуду додавала?

В мене немає посудомийки. А, ні, є! Марка Вова, вже підстаркувата, але ще робе. Іноді приходиться перемивати вночі, щоб не бачив.

 

8 годин тому, Elenka сказав:

Света,  этот покупала в Авроре. Не знаю есть ли у вас такая сеть,  но сейчас пропал.  Коллеги искали да и мне уже надо.  Цена 150 гривен. Сначала покупала через инстаграмм по 120, но по 2 кг продавали. 

Еще,  говорят можно купить в Товарах из Европы. 

 

 

Лена, є в нас і Аврора, і Товари. Дякую за підказку, подивлюся обов*язково.

Яка цікава річ...

 

15 годин тому, справжня господиня сказав:

Я багато чую про нього, але ще не наважуюся купити. Я навіть підписана в Телеграмі на групу по цьому порошку з Німеччині, дівчата з Житомира (кажись) його продають і рекламують.

Лена, а де ти його береш і скільки коштує?

Подивилася - дівчата з Чернігіва и по місту доставка в них по адресу безкоштовна. Ціна 120 грн/кг, відправляють поштою від 2 кг.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я ж вчора перезакрила ті огірки. Злила з них розсол, огірки в мисці добре промила водою, в нову банку 2 л заложила тільки огірки без патисонів і без трави. Розсол прокип*ятила і залила огірки, витримала хвилин 15, злила-прокип*ятила-залила-закатала. Не знаю, що з того вийде, банку поставила в коридорі на очах під наблюдєніє.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×