Перейти до вмісту
Natali06

Кухонні посиденьки (балачки)

Recommended Posts

Дівчата, а яку приправу для корейської моркви ви використовуєте? Сьогодні купила цю, бо в Сільпо нічого іншого не було. Вона гостра, мабуть, перцю таки не пошкодували (наче, раніше не така вогняна була). Мені норм, а от батько, для якого і робила, говорить, що йому перебор.

17015192231686641923428944130476.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ириша, дякую! І за насіння запропоноване! І ще за те що ти мені очі розкрила! Я все  літо не могла зрозуміти що у мене з перцем робиться, чому  так багато гнилих плодів прям на кущах висять.  Думала якийсь вирусняк вони заразилися, а ще на совку грішила.  Чим  тіки не оприскували ці перці. Ні одного слимака я на них не бачила, тому вважала що плоди вони если  і надгризають, то все одно такого загниванія спричинити не зможе А ось про вологу чомусь  зовсім не думала.

Но все одно, перця було мені достатньо,  даже забагато. І на зиму весь свій закривала, і заморозила  богато,і їли з літа до пізньою осени.  Вот тіки з тиждень назад як остостанні перчини доїли.

Чорнобривці у мене були посаджені по периметру ділянки з перцем, но слимаки на чорнобривці мало уваги звертали. Мабуть  їм хватило кабачків і перцю. А вот восени, коли стала копати моркву і пастернак (разом росли) там под бодилям пастернаку теж багато було. Так що єць своїх вони багато заховали на зиму.

Засипаю зараз ті ділянки шкорлупою з яєць,  спитим кофе. Ще орискали голу землю медним купоросом і перекопали, разкидала гранули от слимака. Но с ужасом жду весни і літа. З тими слимаками так тяжко боротись. 

Змінено користувачем musinka

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 У мене зараз є приправка Любисток і Еко. Но к своєму сорому давно моркву по-корейські  не робила, так що пакетики не вскривала.

Руки не доходять  ту моркву натерти. Просто багато свекли своєї накопала, а вона маленька. Так більше на неї налягаємо, бо довго зберігатися  не буде. Да капуста квашена, ну і консервації своєї дофігища.

Дівчатка, хочу з вами поділитися одним каналом на Ютубі. Я тут вчора  на нього случайно натрапили і завіса.

Дивовижна господиня із нічого  (простих, доступних і дешевих  продуктів) готує різні смачні страви. Поки що передивилась рибні рецепти. Вражена що вона готує з хребта лососі. Так аж 3 серії відео. Ще сподобалось рулет з хеке.

Ось її канал. Screenshot_2023-12-02-10-58-33.thumb.png.8e299fa8e9fee8fe700f92fd91b1f623.png

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, irysska сказав:

Дівчата, а яку приправу для корейської моркви ви використовуєте? 

Тут є рецепт Світлани моркви по-корейські і там всі спеції прописані, я роблю чітко за рецептом (трохи цукор зменшила) і не купляю приправи. Спробуй, може і тобі з родиною сподобається.

Р.s. Глянула, а рецепт не знайшла, то Світлана виставляла його на іншому форумі, а я собі скопіювала і готую по ньому. Чекаємо на Світлану, щоб оформила рецепт.

Змінено користувачем Olima

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Неля,  я давно ее смотрю.  Слушать и смотреть одно удовольствие.  Кстати,  популярность у этой жиночки стремительно выросла за последние месяцы. Хорошие люди к себе притягивает.  Писала ей несколько раз слова благодарности. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да, приятный голос. Лишнего не говорит, все по делу, но подробно объясняет все процессы. Я тол ко сегодня  подписались на нее и лайков наставила.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я теж підписана на цей канал, даже щось готувала і відгук писала. Треба ще передивитися, цікава жіночка.

Зараз нарисую рецепт моркви. Тільки з Варуса прийшла і моркву купила, буду зараз готувати.

 

Хаха! Так рецепт вже давно написаний!

 

Змінено користувачем справжня господиня

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І я в корейську морковку приправи поокремо всі наміряю. Так легше скоригувати під свій смак.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, Алцьона сказав:

І я в корейську морковку приправи поокремо всі наміряю. Так легше скоригувати під свій смак.

Та, мабуть, і я так робитиму.

Вчора було швидко треба, тому і купила готову приправу. На смак вона приємна і навіть без піску ))) тільки гострувата.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ото в нас погодка, сьогодні +12 і сонце, завтра -3, а у четвер обіцяють сніг.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У нас то сніг, то перевернеться на дощ. На дорозі склянка. Вітер здійнявся.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зранку було +7, туман і трохи вітру. Вдень світлішало, темнішало, мінлива хмарність.

Ось зараз піднявся сильний поривчастий вітер і вже +2.

На ніч -3 обіцяють, але без опадів наче.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

До Нового року залишилося 20 днів. До Різдва ще менше. Хто шо планує готувати? 

Може, вже є в нас така тема?

Бо хочу вже меню-тебю написати та почати закуповуватися, поки ціни не захмарні.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну і шо ото мені наставили сердечок. Ви, дівчата, не сачкуйте, а пишіть, а то зовсім вже форум закинули.:n6:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 хвилин тому, справжня господиня сказав:

Ну і шо ото мені наставили сердечок. Ви, дівчата, не сачкуйте, а пишіть, а то зовсім вже форум закинули.:n6:

І то правда, десь всі подівалися.

На Святий Вечір у мене буде, як завжди, класика - кутя, вареники з капустою і картоплею, вінігрет, квасоля, картопляники з грибами, короп запечений, пампухи пісні, узвар. На Різдво запечу чи рульку, чи почеревину, та й все.

А про Новий рік і не думала ще. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ой, дівчата, ми завжди на Різдво до свекрів йшли, а цьогоріч до нас всі прийдуть:upal: А я і не думала ще, що готуватиму! Так що ви пишіть! 

Наталочка, що таке "картопляники з грибами"? Ділись рецептом. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У мене ще не прокинувся предноворічний настрій, тому ще нічого не планую на празднічний стіл.   Зовсім нічого не хочу готувати, ніякого настрою немає. Думаю що ніяких вишукованних страв не буде. Тут ще на Святвечір в цьому році і день народження  чоловіка  випадає. Так що щось готувати все рівно прийдеться. 

А вот що? Будуть точно пельмені, вже наліпила і заморозила. Шуба  і олів'є обов'язково. На холодец   вже закупила все. Може курку цілу запеку в духовці, ще пару салатів придумаю з того що  є. Крабпалки  купила аж 2пачки. Різноманітних рибних консервів теж достатньо, є з чього вибирати. Може мимозу  зроблю з лосося, а зі шпрот бутики. Кукурудза і горошек у мене завжди стоїть з запасом. Так що о собливих закупівель не планую. Тут главное  розпланувать що готорить коли.

Поки ще займаюсь потрохи прибиранням, но то таке що треба обов'язково було зробить. Но все не могла змусити себе на це. Треба було спочатку вікна перемити, но вони всі заклеєні скотчем. Гардини і штори  попрати, бо з начала війни не знімала їх. Вікна з вулиці чоловік мив навесні, а вот зсередині скотч не дає, заважає. Хотіла зідрати той скотч, но мій мені не дозволив це зробити. Довелось просто сухой ганчіркой від пилюки протерти.  На завтра лишилась одна зала. Но там не знаю що робити, У мене там гардіну треба міняти, з одного краю появилась 2 дірки, правда вони прикрити шторою і їх особово не видно. Там у мене гардіна на 2 вікна цельная, аж 7,5 м. Я ще з восени все збиралась поміняти, но як подумаю в яку копійчину мені це обійдеться. Вже вирішила що не буду брать 7,5м. Візьму метра 4-5, не буде великих фалів як зараз (2 вікна по 1 м і 3 простінки по 50-60 см). Но і тут чоловік втрутився, треба почекати хоча би до весни. Хай ще трохи фронт отодвинуть подалі від міста. Вирішила завтра мабудь  відріжу ту часть з дирками, і трохи розтягну фали.

Ну а в п'ятницю буду ялинку прикрашали. Зовсім не хотіла в цьому році це робити. Но тут, на диво, знову чоловік  втрутився - питає вчьора: "А де ми ялинку в цьому році будемо ставить? Місця то зовсім немає!" Діти коли в Київ їхали так до нас перевезли свій диван. Прийшлось сьогодні одне крісло наше на веранду перетаскувать, влітку мабуть на вулицю під навес поставило. Місце під ялинку приготували. Но настрою зовсім нема празднувати.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я поки меню не продумувала, але мимоволі ходивши в магазин скуповую акційні штучки, от із них і зготую щось. Це обов'зково щось крабопаличкове, грінки зі шпротами(ностальгія), бутєри з рибкою.

Як на мене, то і хватить, бо дітям все одно пюреху з котлеткою зготуєш - і весь святковий стіл)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

От жеж можете написати, як копняка дати вам! :m05110:

Спасибі Магді за стіл на Святвечір, я зовсім забула за вареники з капустою. Наліплю штук 10, нам буде досить. І якусь рибину запеку. І шо таке картопляники з грибами, теж не знаю, як і Наташшшка. Думаю, що то такі зрази, ні?

На Новий рік Вова вже заказав, як завжди, олів*є, бо я його роблю раз на рік. І обов*язково овочевий торт. З м*яса хоче фаршировану курку, як я людям робила, та М*ясо по-французьки. Я хочу качину ніжку.

Вова знов заказав Наполеон з вишнями від Анжели, я його і в прошлому році пекла. Я кажу добре, спеку невеличкий. Зараз показав руками, який треба розмір, то в мене не тільки духовки такої нема, а й стіл окремий під нього треба.::)):

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
36 хвилин тому, Наташшшка сказав:

Наталочка, що таке "картопляники з грибами"? Ділись рецептом

Наталю, та там все просто: картопляне пюре + трішки борошна, якщо не в піст то ще й яйце. Замісити "тісто". Начинка люба, ми любимо з жареними печерицями з цибулькою на маслі. Мокрими руками відділити частину тіста, розплескати на долоні, покласти начинку, зліпити плаский пиріжок, обсмажити на олії. Я завжди роблю їх на Свят Вечір - чоловіків батько полюбляє дуже)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
35 хвилин тому, справжня господиня сказав:

картопляники з грибами, теж не знаю, як і Наташшшка. Думаю, що то такі зрази,

Скоріш за все, що вони.

Бо в нас теж ніхто їх зразами не називає, а картопляниками.

Пам'ятаю, малою дивилась мамин зошит з рецептами, і там був рецепт зразів, і назва ж була ресторанна - "Зрази", а не звичні картопляники. То я спитала: а що це таке: "три рази"?

До речі, у нас найпоширеніша начинка- смажена або тушкована капуста. Як не в піст, то туди ще варене яєчко кубиками.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Привіт. Окрім олів'є нічого не планую. Ніякого настрою немає і не думаю, що з'явиться. Якусь смачну нарізочку куплю. 

А там видно буде ...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
54 хвилини тому, справжня господиня сказав:

Думаю, що то такі зрази, ні?

Для мене зраза - це котлета з м'ясного фаршу, а всередині варене яйце з сметаною і зеленою цибулькою :neznau: Треба буде заґуґлити - як воно за класикою має бути 

 

Ось, знайшла в Вікіпедії, це таки м'ясна котлетка з начинкою: 

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Зрази

Змінено користувачем Магда

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я зрази часто готую, різноманіття якесь звичайним котлетам. Мама в мене їх часто готувала, і м*ясні, і картопляні, от я і звикла.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 хвилину тому, Магда сказав:

Для мене зраза - це котлета з м'ясного фаршу, а всередині варене яйце з сметаною і зеленою цибулькою :neznau: Треба буде заґуґлити - як воно за класикою має бути 

Зрази бувають і м*ясні, і овочеві. Я люблю картопляні з вареним крученим м*ясом +жарена цибулька, зверху политі розтопленим маслом. Смакота!!!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×