Перейти до вмісту
Natali06

Кухонні посиденьки (балачки)

Recommended Posts

3 години тому, irysska сказав:

Та давно так і роблю, бо ті аптеки вже подуріли зовсім.

 

    Я теж давно вже так роблю. З дому не виїджаю за любими ліками, поки не зайду на сайт tabletki.com і не зроблю закази на всі потрібні ліки. Ніколи не роблю заказ в одній аптеці, бо нема зараз найдійовіших аптек. В кожній аптеці одні ліки дешевше, а другі дорожче. Тому приходиться вибирати ліки в різних аптеках, но стараюся щоб вони були в одному районі.

2 години тому, valuhka сказав:

ось має  мультиварку-скороварку Philips HD2133/40?

У мене  така точно МВ-СВ  Philips HD2133/40. Я дуже задоволена. За 3 роки чаша як нова. Програми не всі в ходу, пользуюсь основними. Но у мене ще Панасоник мультіварка і Декс60 в строю. Про  Philips HD2133 я откривала в 2020 р. тему на хп, но і там не дуже богато інформації, бо на той час ця СВ була зовсім нова, да ще і тільки в Україні продавались.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година тому, valuhka сказав:

Дівчата, хтось має  мультиварку-скороварку Philips HD2133/40? Бо наразі постало питання в купівлі, бо все залишилося самі знаєте де. А бо яку модель порекомендуете? хочу одразу з скороваркою, бо дозволити собі і мультюі скороварку не можу.Викинути потім не зможу, а додому везти вийде дорожче ніж сам апарат

Я маю не Філіпс, в мене з 15-17 (забула) року мв-ск POLARIS РРС 1203 АD на 3 літра. ДУЖЕ подобається! Улюблена мультя! Режими можна міняти по часу, можно взагалі відключати тиск в режимах, є мультиповар. Чаша покриття середньої хреновості, вже маю там невеликі відлущення покриття, але пользуюсь акуратно, на приготування це ніяк не впливає.

Такий Поларіс є і на 5 літрів, у когось тут є.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Покажу, де я живу. Це не моя фотка. Ото обведене червоним - кінотеатр Січ, який вже багато років не працює і його будуть зносити от прям зараз. Праворуч від нього жовта 16-поверхівка, ще праворуч за кадром стоїть точно така - мій дом, і далі праворуч ще два дома, всього 4 однакові - упираються в наш базар! 

За першим жовтим домом видно трубу нашої котельної, яка отаплює весь район. Вона від мого дому за 50 метрів.

Ото де червоний кружок перерізує зверху білий кірпічний будинок на 4 поверхи, то наша поліклініка, де всі сімейні і частина лабораторій. Раніше була дитячою.

А друга поліклініка (раніше для дорослих) за котельною, її не видно. Рядом з нею мчс, де волає сирена, далі Варус, трохи далі Епіцентр, Метро, Нова лінія... Це все за кадром, але поруч.

 

1_600.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата дякую. Піду подивлюся,що тут в магазинах Є, щоб хоча б кастрюлю помацати, а тоді вже і буду від цього відштовхуватися. Бо пригадала, що гарна кастрюля це 80% успіху. Все інше приходить с досвідом. Мої кастрюлі від ДЕКС60 досі живі та неушкоджені

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, справжня господиня сказав:

Я маю не Філіпс, в мене з 15-17 (забула) року мв-ск POLARIS РРС 1203 АD на 3 літра. ДУЖЕ подобається! Улюблена мультя! Режими можна міняти по часу, можно взагалі відключати тиск в режимах, є мультиповар. Чаша покриття середньої хреновості, вже маю там невеликі відлущення покриття, але пользуюсь акуратно, на приготування це ніяк не впливає.

Такий Поларіс є і на 5 літрів, у когось тут є.

У меня Полярис на 5 л.  У меня к ней много претензий.))  Пока отдыхает.  Пользуюсь скороворкой Декс-40, вот она по фейсу (оболочке)  точно как Филипс. Такая надежная,  работает четко. 

В Полярисе мне не нравится исполнение,  пластик так себе,  крышка греется сильно, в Дексе изоляция лучше.  И основной минус отсчет времени сразу,  а не после закрытия клапана.  Если бы знала заранее,  то не купила бы. Клапан крутится вокруг оси,  как будто просто воткнули.  

Нашла выход,  на программе ПАР время считает правильно,  уровень давления и время выбираю и запускаю  

Нравится программа мультиповар,  можно установить 3 этапа готовки сразу. На этом все плюсы. 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а я зайшла на польські сайти для пошуку і щось зовсім мене печалька "накрила". Вибір без вибору. В Україні все ж таки краще:untitled:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Elenka сказав:

У меня Полярис на 5 л.  У меня к ней много претензий.))  Пока отдыхает.  Пользуюсь скороворкой Декс-40, вот она по фейсу (оболочке)  точно как Филипс. Такая надежная,  работает четко. 

В Полярисе мне не нравится исполнение,  пластик так себе,  крышка греется сильно, в Дексе изоляция лучше.  И основной минус отсчет времени сразу,  а не после закрытия клапана.  Если бы знала заранее,  то не купила бы. Клапан крутится вокруг оси,  как будто просто воткнули.  

Нашла выход,  на программе ПАР время считает правильно,  уровень давления и время выбираю и запускаю  

Нравится программа мультиповар,  можно установить 3 этапа готовки сразу. На этом все плюсы. 

 

 

От прям дивно мені. Може, і я б була з такими претензіями, якби могла порівняти з іншою скороваркою. Але це в мене перша, не звертаю уваги ні на той клапан, кришку гарячу не трогаю (навіть не замічала, що вона гаряча! тепер потрогаю). Пластик може і не дуже, але в мене до неї була мультя Витек і такої ж якості, працювала як часікі.

За відлік часу зразу, то  не переймаюся, знаю, що тиск набирає за 12 хвилин і вже мінусуюі від основного часу. Але якщо та гречка в мене буде варитися чи 10 чи 15 хвилин мені все одно, результат однаковий на виході. Чи я така невибаглива?
Лена, чесно, без підколок, яка різниця?:oops:

Змінено користувачем справжня господиня

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 годин тому, справжня господиня сказав:

Ну була я в дохтура, от тільки вернулася. Ходила за ЄКГ, бо завтра йду до кардіолога за направленням, а туди треба суточну ЄКГ. Докторці сказала за горло, так вона мене роздягла, обслухала зо всіх боків, в горло ліхтариком залізла, за вухами щупала, на тест ПЦР заставила піти...

Карочі, жити ще буду. Тест ПЦР отрицательний, ЄКГ спокійна, горло більш-менш, в легенях чисто.

Прописала мені якийсь ПульмоБРИЗ. В аптеці при поліклініці воно коштує 238,60 грн, а заказала на Таблеткі.юа за 134,20 !!!!!!!!!! за 100 метрів від поліклініки. Отакої!!!

 

Обидва складника муколітичні, то ж видно вже спустилось до бронхів. Не забувай багато пити теплого. Одужуй! 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, справжня господиня сказав:

От прям дивно мені. Може, і я б була з такими претензіями, якби могла порівняти з іншою скороваркою. Але це в мене перша, не звертаю уваги ні на той клапан, кришку гарячу не трогаю (навіть не замічала, що вона гаряча! тепер потрогаю). Пластик може і не дуже, але в мене до неї була мультя Витек і такої ж якості, працювала як часікі.

За відлік часу зразу, то  не переймаюся, знаю, що тиск набирає за 12 хвилин і вже мінусуюі від основного часу. Але якщо та гречка в мене буде варитися чи 10 чи 15 хвилин мені все одно, результат однаковий на виході. Чи я така невибаглива?
Лена, чесно, без підколок, яка різниця?:oops:

Разница в том,что рис варю 10-12 минут, на каше переваривался, угадать не смогла время.  Если я ставлю варить бульон куриный на 20минут, именно столько он варится. Перевареная еда, такое себе. Сейчас не вспомню все, но по готовке неудобства ощущала. От объема воды, продуктов, температуры разное время. Если варить что-то долгое, то норм, конечно.

Для гречки нет разницы,конечно. Пластина на передней панельке как бы отклеивается с одного угла. Я ее не перемешала, кроме меня никто ей не пользуется. Короче хлипкая. Крышку протирала, клапан в основании крутанулся, пропускать стал, кое как прижала. Для меня она кое-как собрана. Поэтому не в восторге от нее.

Есть с чем сравнить мне, это правда. Я долго не хотела СВ, приобрела б/у  Декс по случаю у нашей бывшей форумчанки и сразу влюбилась в нее. Потом она сломалась, отдала в ремонт, долго искали там деталь для меня, уже не было таких СВ. Я купила Полярис. А в скором времени починили Декс, я уж не надеялась, 8мес. прошло.

Да, ещё Полярис скользит, боялась слетит со стола, пришлось искать коврик для нее. Декс не скользит, устойчивая, ножки прорезиненые. И когда увидела Филипс, это ж один в один по фейсу Декс, но Декс проще, конечно, без выкрутасов. Филипс и дороже был, не купила поэтому.

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, спокусницЯ сказав:

Обидва складника муколітичні, то ж видно вже спустилось до бронхів. Не забувай багато пити теплого. Одужуй! 

Пульмобриз - это Амброксол+АЦЦ, если не ошибаюсь

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Elenka сказав:

Разница в том,что рис варю 10-12 минут, на каше переваривался, угадать не смогла время.  Если я ставлю варить бульон куриный на 20минут, именно столько он варится. Перевареная еда, такое себе. Сейчас не вспомню все, но по готовке неудобства ощущала. От объема воды, продуктов, температуры разное время. Если варить что-то долгое, то норм, конечно.

Для гречки нет разницы,конечно. Пластина на передней панельке как бы отклеивается с одного угла. Я ее не перемешала, кроме меня никто ей не пользуется. Короче хлипкая. Крышку протирала, клапан в основании крутанулся, пропускать стал, кое как прижала. Для меня она кое-как собрана. Поэтому не в восторге от нее.

...Да, ещё Полярис скользит, боялась слетит со стола, пришлось искать коврик для нее. Декс не скользит, устойчивая, ножки прорезиненые. И когда увидела Филипс, это ж один в один по фейсу Декс, но Декс проще, конечно, без выкрутасов. Филипс и дороже был, не купила поэтому.

 

Лена, якщо я насипаю 1 мст рису, додаю 2 мст води, режим Каша 30 хв. по замовченню на тиску 3 - вода все рівно всочиться у рис даже за менший час, то як він може переваритися? Щось я не второпаю. 

Щодо передньої пластинки на панельці то я її через роки 3 чи 4 зовсім зняла, то взагалі захисна плівка. Плівку зняла і більше в мене нічого не відклеюється. Клапан в мене не пропускає, хоча я можу його спокійно вийняти і помити, ніде нічого не пропускає. 

На столі в мене лежить сіліконовий коврик, де я всі мульті ставлю, нічого не їздить. Навіть коли я її на дачу забираю, то ніяких, от ніяких нарікань не маю. Чи мені так повезло і дійсно добра зборка та все. Єдиний мінус для мене то покриття каструли, дуже середненьке по якості. Маю з чим порівняти, в мене каструля "гречеська" від Редмонду  НЕУБИВАЕМАЯ!!! с 2014 року як нова!!!!!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Elenka сказав:

Пульмобриз - это Амброксол+АЦЦ, если не ошибаюсь

Амброксол+ацетілцистеїн, це воно?

Мені стало легше від нього, бо в мене завжди проблема з в*язким секретом, який погано виходить наружу. От і ганяю його по всій глотці вверх-вниз. А сьогодні його евакуація наружу проходить легше.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, справжня господиня сказав:

 

Щодо передньої пластинки на панельці то я її через роки 3 чи 4 зовсім зняла, то взагалі захисна плівка. Плівку зняла і більше в мене нічого не відклеюється. Клапан в мене не пропускає, хоча я можу його спокійно вийняти і помити, ніде нічого не пропускає.

Света, нет, не пленка, а именно верхний слой пластмассы с кнопками. Заклеила скотчем. 

Мы все по разному готовим и критерии у всех разные.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 хвилин тому, Elenka сказав:

Мы все по разному готовим и критерии у всех разные.

От тільки стояла, жарила котлети і про це думала. Тому і читаємо відгуки на щось и не можемо зрозуміти, чому так різняться. Один у захваті, другий плюється (я образно).

Поки сам не попробуєш під свї реалії, то й не зрозумієш. Ми такі різні...

:girls-hug:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 14.12.2023 в 21:22, Olima сказав:

У мене Водафон, дома тільки домашній інтернет Київстар, то нічого страшного, посиділа на   мобільному інтернеті Водафон. 

А я на днях приймала участь у лотереї для військових, розігрувався гном, то мені сьогодні подзвонили і сказали, що я його виграла :fille7:

 

409564010_1846558145814219_8367818084872795729_n.jpg

Вітаю з виграшем!! Гном гарненький. Я спочатку подумала, що то костюм на людину))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 15.12.2023 в 13:40, Магда сказав:

А ми якось майонез взагалі не їмо, я його і не купую, і не роблю. Дівчата, а куди ви його кладете, крім салатів? Салати олів'є, шубу, мімозу у нас не йдуть, я їх ніколи і не роблю. Всі інші салати заправляю або олією, або роблю легенький такий соус а ля майонез, але олії зовсім трішки, гірчиця в зернах, лимонний сік і різні травички, все перетерти і злегка взбити.

Щасливі люди))

Мої діти майонез може і з чаєм би їли)) До супу, борщу на хліб обов"язково треба майонезом намалювати щось. На бутери під ковбаску, щоб масніше... До пельмешок виберуть майонез замість сметани ((

Хоча, я і сама його люблю, смачненький, але їм мало...хз чому)

Сама робити пробувала, все виходило. Але останнім часом я і смажені яйця не можу в себе запхнути, то що можна сказати про яйце в майонезі.

Хто дуже вразливий, не розгортайте))

Прихований текст

Отой білок сопливенький... мене просто трясе від нього, та то ще пів біди. Ну треба ж мені було натрапити на яйця з мега канатиками...такі великі, білі, покручені нитки, що тягнуться з білком...:dash::shock: і припаяні до жовтка... я їх тягну, відриваю, викидаю... :shok:

То ж останній місяць можу лише у випічці їх їсти, коли гарно відділені від зайвих фракцій і гарно збиті:girl_cookins:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 хвилин тому, Алцьона сказав:

То ж останній місяць можу лише у випічці їх їсти, коли гарно відділені від зайвих фракцій і гарно збиті:girl_cookins:

Ого. А у нас як немає яєць - всьо, в хаті немає чого їсти)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 хвилин тому, Магда сказав:

Ого. А у нас як немає яєць - всьо, в хаті немає чого їсти)

Мене мама завжди вчила, щоб вдома завжди був запас яєць! Хай м*яса може не бути, а яйця завжди. Це омлет, яєшня, млинці, оладки, варені яйця, макарони залиті яйцями, сирники... та що завгодно можна зробити, аби вони були. Голодними ніхто не буде.

Тому в мене вдома менше 5 штук не буває, як недайбох залишиться 2 яйця то катастрофа. 

Тільки вчора принесла 3 десятка, в Варусі С0 купила, навибирала самих здорових.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я люблю варені яйця з майонезом. Але останні пару років проблема, щотвід варених єяць мені не дуже добре, хоч з чим я їх їм. 

Я їх прям в горлі відчуваю, не знаю, як пояснити. Іноді їм, а потім заїдаю. Навіть смажені якось кращк, а от з вареними біда.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так я ледацюга, то для борщу/овочевого супу використовую готові заправки. Можети кидати в мене лапті, але мені так подобається. Ні, лук і моркву я піджарюю, туди плюх цю заправку  і ще томат пасту, кетчуп.

Чого я про них? В сільпо зараз акція, то може кому треба.

 

IMG_20231221_141123.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Яка сумна новина :smilie_girl_0:наші найкращі котики ЗСУ збили одразу 3 су-34 орків. Щоб ви, кацапські пі....ри, всі так передохли.

Ті, хто до нас тут в гості заглядає з боліт, щоб і ви так передохли.

Я з батьком по 100 гр вже прийняла, під смажену картопельку. Такий привід файний. Наші ЗСУ найкращі :m0590(1):

Змінено користувачем irysska

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 година тому, irysska сказав:

Яка сумна новина :smilie_girl_0:наші найкращі котики ЗСУ збили одразу 3 су-34 орків. Щоб ви, кацапські пі....ри, всі так передохли.

Ті, хто до нас тут в гості заглядає з боліт, щоб і ви так передохли.

Я з батьком по 100 гр вже прийняла, під смажену картопельку. Такий привід файний. Наші ЗСУ найкращі :m0590(1):

Прочитала вголос мамі)) 

Вона сказала - постав від мене лайк:ukr:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

6d1c889288d7d6eb4b784bb6f45ca7df.gif

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене вийшов майонез, в мене вийшов майонез, йоооо-хоооо, йєєєєєсссс:dance2:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всі вже знають про вчорашню новину, але ж як приємно про неї нагадати :girl_love:

 

FB_IMG_1703489117625.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×