Перейти до вмісту
Natali06

Кухонні посиденьки (балачки)

Recommended Posts

1 година тому, Natali06 сказав:

А  подивись , що я знайшла!! Вірніше вони мене знайшли. Чоловік народний майстер( він іх робить) , а жінка розмальовує.

І вже моі киці  ідуть до мене!!!

076A7DF6-D92D-4064-A6C4-940988E6CD9A.jpeg

ОГОГО!!! та тут цілий притулок котиків!!! Я б вибрати не змогла.

А Наталчин котик ото на задньому плані, так? шию тягне, Наталку виглядає.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене знову 37,2. Завтра іду до лікарки.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, справжня господиня сказав:

ОГОГО!!! та тут цілий притулок котиків!!! Я б вибрати не змогла.

А Наталчин котик ото на задньому плані, так? шию тягне, Наталку виглядає.

Свєтік, та шо там вибирать)) вони ж  мені звідти підморгують))) Деякі теж просилися до мене, але я взяла себе в руки і твердо сказала ім - ні! ( ну це пока що:gerlcaused:

Скажіть вони класнючі? Інна( художниця)  сказала, що то всі три пари  іхні .а я чомусь думала, що вони старіші((( 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, Natali06 сказав:

Скажіть вони класнючі? Інна( художниця)  сказала, що то всі три пари  іхні .а я чомусь думала, що вони старіші((( 

Я тобі одразу сказала, що вони більш-менш сучасні. Раніше не робили таких фігурок, а якщо дуже рідко зустрічаються старовинні, то вони максимально схожі на звірів, не розписані.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А де це всі?

Світлано, як здоров'я? Бо шось ти зникла після походу до лікарні...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Марфута тута. В лікарки була, вона мені обслухала де достала, погнала мене на отой тест ПЦР, де до носа штрикають гострою палочкою. Нічого в мене не знайшли, чи так шукали, чи дійсно немає нічого. Вірус.

Понавиписувала знов пілюлі, інгаляції. П*ю, дихаю. Т вже не підіймається, але КАШЕЛЬ такий, що виворачує всі внутрощі. Вона каже, що скоро пройде, треба це пережити, бо по-іншому ніяк! Та я хоч спати вже можу лежачи, а не сидячи. 

Сьогодні я повинна була виходити на нову роботу, але сказала, що треба дома побути до одужання. Ждуть.

Отакої.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Світлано, я рада, що більш менш все гаразд :friends:

О, ти на роботу влаштувалася? Будеш діловою леді :kolobok_addon_girl_cool:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І в мене є старенькі. Скільки років не знаю, але так як то сестри бабулі, то думаю точно до 1970 . Плями, то від віку, не бруд. 

IMG_20240205_122839.jpg

IMG_20240205_122900.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пішла вчора на роботу, знову буду воду продавати, вже в іншому місці. А чого дома сидіти безоплатно?

От на робочому місці

IMG-e42063e2073cdc3863ac5bb9e362951b-V.thumb.jpg.ff2310a64cbe7d21c6971cb0e73410da.jpg

Ще і кохве буду робити, отакої.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Світлано, хай тобі добре працюється на новому місці.

Так а ти на замовлення зараз не готуєш? А як дача почнеться, то як будеш?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Світлана, вдячних тобі покупців. 

А в яку ціну у Вас вода? У нас в сусідньому будинку стали продавати очищену воду, спочатку була по 1,5грн, зараз підняли  до 2 грн. Але всеодно будемо купляти, бо в чайнику за півтори роки накипу не має. А з крану то накип дуже великий, хоча вода у нас в крані смачна, артезіанська.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поки що буду ходити 3 дні через 6. З 9 ранку до 19 вечора без перерви. Зміна 350 грн. +процент від продажу супутніх товарів і кохве. З березня буде 400 і робота до 20 вечора. Субота-неділя з 10 ранку.

Це поруч з моїм домом, пройти 150 метрів, окреме приміщення з туалетом, на самому початку нашого базару. Людей небагато, бо в прошлому році я була на іншій точці і там дуже багато роботи було, не присісти. 

З дачі буду приїжджати на роботу, в мене електричка прям поруч і приходить о 7-30 ранку, вспіваю ще й в АТБ сходити. Вова буде на дачі на хазяйстві, хай ворушиться теж. Так шо все якось устаканиться, аби все було спокійно навкруги.

Оля, вода в нас в водоматах по 1,40, але люди скаржаться на якість ту. В мене вода столова по 1,50 і мінеральна по 2 грн. Для пенсіонерів в мене по 1,20 і 1,50 , це льготна ціна. Мінеральна вода без газу, звісно, вона штучно мінералізується, збільшене фтор, калій, кальцій і магній, вона м'якша. Беруть однаково і ту, і ту. 

1707300321032-314850041.thumb.jpg.588a0e3f49540590912725d29784599d.jpg

Оце така установка, працює повністю автоматично.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

irysska! Ирисочка! Надивилась і захотіла пампушок. Я НІКОЛИ їх не їла. Розповідай усі таємниці – які найсмачніші?

Їжа Полтавщини. ДНК української кухні

 І ось цей Шулик! 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

😂 Іриска взагалі пампушки не любить.

Я чесно їх ніколи і ніде не їм. Вареники, пельмені - це обожнюю, пампушки - ні.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

АААА! Не пампушки! Галушки! Але ти мене зрозуміла!:m0590(1):

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Що те, що те я не люблю))) але я зрозуміла, галушки то не моє.

Я  колись купила в пекарні пампушки з часником. Смачно пахло, прям клас. Потім почало набридати, дуже стійкий аромат. Потім голова розболілася (може співпало так, не знаю).

І з тих пір від пампушок з часником як відвернуло. Хоча часник сам по собі і використовую, і їм, все ок.

Це як десертне вино, з інституту не пью 🤭🍷 його, люблю "сухарик". 

Змінено користувачем irysska

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, а де наша Неля? Щось її не чути і не бачити. Все гаразд?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шо, знову я загубилася? Да ні, тута я. Заходжу, читаю, но писати леньки. Да і нічого такого нема чім поділитися . Все по старому, ніяких новин. Хіба що з рукою, вірніше передпліччя ліве, вже 2 місяця мучаюсь .Болить і ніяки ліки, розтирки не допомогають. Управляють на кухні однією правою. І з острахом жду сезону посадки. Зараз вже надо виходить на вулицю, хоч виноград почати обрізати, но руку доверху не зможу підняти.

А ще в нас радість! В неділю приїжджають  дочка з онуком. Так шо будемо з дідом нянчится. нянчится. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ну откуда все время лезет этот долбанный Золотой стандарт??? прибейте уже его навсегда.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Их много. У всех адрес Mail.ru.  Не успеваем сбивать.  То росийские шахеды, то росийские спамеры. По всем фронтам нас "спасают"

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 хвилин тому, lana19 сказав:

Их много. У всех адрес Mail.ru.  Не успеваем сбивать.  То росийские шахеды, то росийские спамеры. По всем фронтам нас "спасают"

А є можливість заблокувати реєстрацію з mail.ru? Чи, може, тимчасово обмежити можливість коментувати свіжезареєстрованим учасникам, на приклад, дозволити створювати дописи через пару днів після реєстрації?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Написала Тохе. Може дістане десь антиспамерне ППО

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, допоможіть.

Влітку закатувала свої помідори у власному соку без оцта, тільки сіль і трошки цукру. Дві банки з*їли, були дуже смачні.

Вчора відкрила останню банку 2л і вона кисла! Не вибухнула кришка, але є трохи білого нальоту і помідори і сік кислі, їсти не годяться.

Викинути таке я не можу. Зараз познімала з помідорів шкірку и перебила блендером, в каструлі таке собі пюре помідорне. Що з нього можна зробити, аби пішло в їжу?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В  борщ!  Кетчуп - добавь яблоки, морковку, перец, лук, сахар +специи. Капусту потушить..

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×