Перейти до вмісту
Natali06

Кухонні посиденьки (балачки)

Recommended Posts

Днепрята - около 6 мопедов на город! отойдите от окон!!!!

будет громко

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 хвилину тому, lana19 сказав:

Днепрята - около 6 мопедов на город! отойдите от окон!!!!

будет громко

От падлюки!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 хвилин тому, lana19 сказав:

Днепрята - около 6 мопедов на город! отойдите от окон!!!!

будет громко

Сирены нет, пока тихо.

Ааа, сирена была 1 час 10 мин. назад, уже и забыла про нее.

Змінено користувачем справжня господиня

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
56 хвилин тому, lana19 сказав:

Продовжую вивчення української мови :ukr:

Сіла бабка на кульбабку
 Запитала коника
Де той пугач загубив
 Гудзика від дзвоника

Моя версия перевода без перекладача. )))

Села стрекоза на одуванчик

Спросила  кузнечика

(далі якась несенітниця)

Где тот филин потерял

Пуговицу от звонка

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На Дніпро через Тополь багато шахедіа залітає. Це пише один канал. Написали ще що у нас на Бабурці гучно, но я не чула нічого. Ми дуже далеко від Бабурки.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ГУДЗИК, а, ч. 1. Предмет, перев. круглої форми, що служить застібкою в одязі або використовується як прикраса. Нові гудзики на гімназичній шинелі горіли, як самоцвіти (Коцюб., II, 1955, 370); Матвійко надів сорочку, і мати сама застебнула її на грудях на всі гудзики (Донч., VI, 1957, 253).

2. Рухома частина приладу, інструмента і т. ін., що при натискуванні здатна приводити в дію їх механізми; кнопка. Яша Кримов хутко й фасонно пробіг пальцями по гудзиках кларнета (Мик., II, 1957, 538); Ось він зараз натисне білий гудзик дзвоника, і йому двері відкриє Ольга (Рибак, Час.., 1960, 451).

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, справжня господиня сказав:

Неля, як там внучок, приїхав? ще не задовбав бабуню з дідулею?

Света, внучок весь мамин-мамин. Грається з нами, но маму з виду не на секунду не випускає. Навіть до прибиральні. Завтра мамі треба по своїм справам поїхати, ще не знаємо оставитбз нами його чі поїду з ними.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Света, про второй пункт я не знала. Надо запомнить. Но и тогда несенитница в переводе приобретает хоть какой смысл.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 хвилини тому, musinka сказав:

На Дніпро через Тополь багато шахедіа залітає. Це пише один канал. Написали ще що у нас на Бабурці гучно, но я не чула нічого. Ми дуже далеко від Бабурки.

Я на Тополі. Поки тихо.

СУКИПАДЛЫНЕНАВИЖУ!!!

Ну от в Апострофі написали вже, що в Дніпрі вибухи, до 6 дронів. От НІЧОГО не чула!!! Телевізор не працює, в квартирі тиша, на вулиці тиша.

Змінено користувачем справжня господиня

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вже щось палає в Днепрі.Пишуть що в дом попали. І Філатов написав що мразоти б'ють по цівільний інфраструктурі.

Кончена мразота, коли вони вже всі пощезнуть. Нація рашистска вся хвора невиліковною хворобою сатанизм.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 хвилин тому, musinka сказав:

Вже щось палає в Днепрі

У Дніпрі після атаки «Шахедів» з'явилися перебої світла та частково зникла вода, – Дніпроводоканал.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, lana19 сказав:

У Дніпрі після атаки «Шахедів» з'явилися перебої світла та частково зникла вода, – Дніпроводоканал.

Води немає на протилежному від мене кінці міста. Світло в мене є, але був стрибок напруги і в мене вибило автомат на півквартири. Потім сам включився через 5 хвилин.

А так все робить, світло і вода є.

 

 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прийшла похвалитися своєю обновкою. Так він мені сподобався, цей пузань, не втерпіла купила) Кераміка, 1,5 літра, виробник невідомий, але ж красень)

 

20240214_212222.jpg

Змінено користувачем Магда

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Таки  красень!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталочка, молочник сама ніжність! Надзвичайно ніжний! 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я просто покажу заказ, подивіться. Ще не повезла, тому беріть скільки хочете.

20240215_123212.thumb.jpg.11adb7f3b801253ab488bd1e7e8f3b4d.jpg

20240216_133347.thumb.jpg.5662a3dd3780194ca2f6a7922724b8b5.jpg20240216_133543.thumb.jpg.44306d2a3573af0a29d858c8691af437.jpg

20240215_223712.thumb.jpg.7c4a8d7a6d05cdec3916478712c31e80.jpg

то не все, просто не фоткала інше.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Свєточка,, коли ж ти все встигаєш?  Ох і краси наготувала! А пиріжки!!!:animashki-myshy:Ти іх під лінійку ліпила? Такі ідеально рівні! 

Один беру! А інше хоч би понадкусювать))):smilie_essen:

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Natali06 сказав:

Свєточка,, коли ж ти все встигаєш?  Ох і краси наготувала! А пиріжки!!!:animashki-myshy:Ти іх під лінійку ліпила? Такі ідеально рівні! 

Один беру! А інше хоч би понадкусювать))):smilie_essen:

 

Дякую за добр і слова. Встигаю, бо давно навчилася все планувати, а якщо велика робота, то розписую кожен день по годинам. Це дуже допомагає і дисциплінує.

Пиріжки ті однакові, тому що роблю все через ваги. Так привчила себе за довгі роки готування по заказам. Бо це вдома з'їдять все підряд. А якщо людині нравляться пиріжки, то вона хоче бачити кожен раз те ж саме і такого ж смаку. Все в мене записано в блокноті, скільки чого треба покласти на один пиріжок. З цього і закупку роблю, нічого зайвого не купляю.

Ці пиріжки ще з ворожого форуму готую (гріньеткі), бо дуже, дуже смачні і незвичні. Там всередині м'ясний фарш, майонез з зеленню і корейська морковка. Вони дуже смачні, соковиті, ситні. Заказниця моя їх обожнює! А однакові, бо рука набита.:girl_dough:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Світлана, дуже зацікавила начинка з корейською морквою, оформлюй рецепт :smilie_essen:.

А пиріг у формі равлика, то тутманник?  

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
36 хвилин тому, Olima сказав:

Світлана, дуже зацікавила начинка з корейською морквою, оформлюй рецепт :smilie_essen:.

А пиріг у формі равлика, то тутманник?  

Так, то тутманік. Пиріжки напишу, чекайте, бо я на роботі.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось зробила рецепт

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 21.12.2023 в 14:15, irysska сказав:

Так я ледацюга, то для борщу/овочевого супу використовую готові заправки. Можети кидати в мене лапті, але мені так подобається. Ні, лук і моркву я піджарюю, туди плюх цю заправку  і ще томат пасту, кетчуп.

Чого я про них? В сільпо зараз акція, то може кому треба.

 

IMG_20231221_141123.jpg

я теж дуже люблю цю заправку, вже багато років, тільки мені буряково-томатна більше сподобалась

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Усім трям!

У мене сьогодні день шкідливостей :girl-yes: нажралася чіпсів, заполірувала цукерками, а на обід купила (як називається, не знаю) кароч, як хачапурі, тільки всередині гриби+курка+цибуля.

Прям добре так :oops: ще б винця сюди, але як згадаю, як мені було погано в суботу (то ми з батьком тяпнули по 100 г горілки, а потім ще літру вина -думала, копита відброшу і голова відвалиться), то випила каву )))

А вчора торшер зламала :girl_cray1:Переставила його,  а потім якось так рукою по абажуру вдарила, що він і злетів (разом з патроном). Давненько я нічого не ламала ....

Отаке.

П.с. якщо комусь щось зламати треба, то кличте мене :kolobok_addon_girl_cool: недорого і якісно, з гарантією :smile2:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Іруська, їдь до мене :0570:. У моїх батьків треба сарайку звалити, ось де ти можеш з розмахом навтішатися і головне ніхто тобі і слова не скаже в осуд, тільки подякують :f-0-146:.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×