Перейти до вмісту

Recommended Posts

Ингредиенты: Вода - 1,5 л
Овес - 1,5 скл.
Мед - 1 ст.л.
Лимон - 0,5 шт.

med_gallery_124_698_1539950.jpg

 

 

Спосiб приготування

 

Овес добре промити, залити холодною водою й довести до кипіння. Настоювати у теплому місці 3-4 години. Потім додати натерту цедру лимона. Відвар процідити, додати меду, сік лимона. Подавати теплим.

 

 

Примітки

 

Як на мене, то натерта цедра придає гіркуватий смак,  наступного разу я додавала тільки сік лимона і ще взяла 2 склянки вівса, щоб відвар мав більш насичений смак, бо нам він дуже сподобався. :0_8e0d2_28d964f1_S:

 

 

 

Як все почалось  :hexchen:

 

В мамусиних засіках знайшла маленьку книжечку-розкладайку, назва в неї " Лікувальні та вітамінні напої". Мене це зацікавило і чоловік отримав наказ привезти з села мішечок  вівса. Так що я почала експерементувати.  В книжечці було написано от що :smilie_girl_016:  :

 

"Лікувальні напої, приготовані на основі вівсяних відварів і пшеничних висівок, можна рекомендувати людям, що страждають захворюваннями серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, порушенням обміну речовин. У напоях, до складу яких входять яблука, лимони, чорна смородина, журавлина, калина, шипшина, обліпиха, міститься велика кількість вітаміну С. Щоб  уникнути руйнування вітаміну С, посуд, в якій  готують напої, повинен бути щільно закритий кришкою."

 

 Цей напій дуже сподобався нам всім, і доча п'є з задоволенням, вона в нас щира "компотна" душа, відразу оцінила напій.  

 

 Так що далі буде, рецептів багато  :smile235:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну це теж для мене новинка - щоб з вівса та питво варити... Треба спробувати :flowerss:  :flowerss:  :flowerss:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

аха, для мене теж це цікаво було, яке воно на смак буде.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Танюша, поддерживаю :f-0-183: :f-0-183: , овес - чистое здоровье, я уже много лет ем по утрам овсяный кисель, желудок говорит спасибо :biggrin:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×