Перейти до вмісту

Recommended Posts

В 14.01.2023 в 00:47, Алцьона сказав:

 

Відкрила для себе нових українських авторів (правда, це все завдяки доці, вона в мене книгоманка ще та, просвітлює мене в новинках, трендах, видавництвах).

Зараз читаю Макса Кідрука «Де немає Бога».

 

 

Дочитала я книжку. Хочу сказати, що Кідрук - тепер один з моїх улюблених українських письменників.

Однозначно буду читати інші його книжки!

Не буду спойлерити, але скажу, що в книзі декілька головних героїв і відповідно паралельних сюжетних ліній. Всі лінії цікаві. Хоча, не всі з хепі-ендом.

Але що найбільше вразило, то це підхід автора. Мало того, що написав книжку, так в кінці ще цілий розділ подяк, не просто Ані, Каті, Вані. А з поясненнями, хто яку долю вніс у написання книги, і ці пояснення вже немов маленьке оповідання. Також автор розказує, як він надумав писати книгу, де брав реальні історії. І от в книзі ще є лінія футболіста, що грає в американський футбол. Так Кідрук в післямові стільки про футбол розказав, ще й дав назви на ютубі відео історичного перехоплення, яке він взяв за основу в побудові сюжетної лінії. Тобто, читати про гру було трохи важко, оскільки зовсім не уявляла, що за гра, і хто ті корнербеки і т.і. А тоді глянула відео і прояснилось))

 

Писака з мене ще та) Але можливо, комусь стане в нагоді мій відгук при виборі: "А що б такого почитати?"

 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Интересно... книга в привычном бумажном виде или есть в электронном варианте?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
42 хвилини тому, настоящая хозяйка сказав:

Интересно... книга в привычном бумажном виде или есть в электронном варианте?

У мене паперова. Люблю саме такі, особливо ще як нові книги, вони так пахнуть!

Пробіглась по інтернет книгарням - бачу, що є і електронні варіанти в продажу. Щодо безкоштовних сайтів, то не дивилась.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ой, я тоже фанат натуральных книг! Это ж прям таинство - открыть, пошелестеть страницаит, вдохнуть запах, положить закладку...и читать настоящую книгу почему-то легче, чем электронную. То шрифт не такой, то формат страницы, то яркость. Не то. 

Но в электронном варианте можно прочесть то, что не купить натуральное по разным причинам. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А я фанат електронної книжки. Моєму першому кіндлику було більше 10 років, цим літом заглючив, вирішила вже не ремонтувати, забрала в чоловіка його книжку.

Це так зручно - закачав кучу книг і під настрій читаєш яку хочеш, бібліотека завжди з тобою. З паперовими мені не так зручно - вони затираються в сумці, важкі, можуть бути великого формату і зберігати їх десь потрібно, а основне - перегортання сторінок. В основному я читаю ввечері чи вночі в ліжку і дуже не зручно тримати паперову книжку так, щоб не зігнути, не заламати сторінки. А електронна книжка і легенька, і формат у неї зручний, і сторінки легенько пальчиком гортаються. І купувати книжки приємно: в любий час доби вибрав що захотів, тут же сплатив і через секунду вже читаєш :)

Я зараз теж читаю наших авторів, присіла на сучасних. Дуже мені подобаються ретродетективи Богдана Коломійчука і Андрія Кокотюхи. Рекомендую, хто любить класичний детектив і хоче відпочити з книжкою, переключитися із сьогоднішніх реалій. Правда, зараз читаю Кокотюху, а у нього головний герой - молодий чоловік, адвокат-початківець, який через політичні та національні переконання вимушений переїхати з рідного Києва до Львова. Це початок минулого століття, тоді це дві різні імперії, два різних світи. І мені було цікаво читати як він пізнавав Львів, приживався в ньому. Це мені якось перегукнулося з теперішнім часом, коли люди зі сходу, півночі нашої країни також через цю прокляту війну вимушені змінити своє місце проживання і відкривають для себе Львів, Чернівці, Франківськ. І, мабуть вже культова, фраза головного героя: "Київ ніколи не був Росією".

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
34 хвилини тому, Магда сказав:

А я фанат електронної книжки. Моєму першому кіндлику було більше 10 років, цим літом заглючив, вирішила вже не ремонтувати, забрала в чоловіка його книжку.

Наталя, прочитала, і перша думка - коли я встигла це написати?! І чому в мене чужа киця на аватарці))) Все один в один про мене. Єдине, що моя книжка не глючила, просто вона без підсвітки, не зручно, коли світла немає, то відібрала в чоловіка його нову, з підсвіткою))

 І дякую за українських авторів - це зараз дуже актуально для мене.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 хвилини тому, настоящая хозяйка сказав:

Ой, я тоже фанат натуральных книг! Это ж прям таинство - открыть, пошелестеть страницаит, вдохнуть запах, положить закладку...

Так-так!!

Я раніше закладинки використовувала - що попадеться під руку. А це в доці беру. Вона окрім власної бібліотеки ще й закладинки для настрою збирає)

2 години тому, настоящая хозяйка сказав:

Но в электронном варианте можно прочесть то, что не купить натуральное по разным причинам. 

Згодна. В мене в електронній читалці трохи завантажено того, що в нас видавництва чомусь так і не продовжили серії, а цікаво ж дочитати всю задумку автора.

Так зараз в електронній читалці (коли вимикають світло, або в чергах десь) читаю Дж. Дешнера "Код лихорадки". Трилогію Бігуна в лабіринті доця має паперові, прочитали, а от навколосерійні книги так і залишились поза увагою видавництва(

Так само Г.Гауї "Бункер" видали, а решту закинули(( Читала російською, але щось там переклад не дуже сподобався. До речі, так як і з Бігуном, українською переклад колоритніший) Навіть не в плані звучання мови, а всілякі словечка, вирази, які не сухо перекладені, а адаптовані для нашого читача.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Магда сказав:

А я фанат електронної книжки. Моєму першому кіндлику було більше 10 років, цим літом заглючив, вирішила вже не ремонтувати, забрала в чоловіка його книжку.

Це так зручно - закачав кучу книг і під настрій читаєш яку хочеш, бібліотека завжди з тобою. З паперовими мені не так зручно - вони затираються в сумці, важкі, можуть бути великого формату і зберігати їх десь потрібно, а основне - перегортання сторінок. В основному я читаю ввечері чи вночі в ліжку і дуже не зручно тримати паперову книжку так, щоб не зігнути, не заламати сторінки. А електронна книжка і легенька, і формат у неї зручний, і сторінки легенько пальчиком гортаються. І купувати книжки приємно: в любий час доби вибрав що захотів, тут же сплатив і через секунду вже читаєш :)

Я зараз теж читаю наших авторів, присіла на сучасних. Дуже мені подобаються ретродетективи Богдана Коломійчука і Андрія Кокотюхи. Рекомендую, хто любить класичний детектив і хоче відпочити з книжкою, переключитися із сьогоднішніх реалій. Правда, зараз читаю Кокотюху, а у нього головний герой - молодий чоловік, адвокат-початківець, який через політичні та національні переконання вимушений переїхати з рідного Києва до Львова. Це початок минулого століття, тоді це дві різні імперії, два різних світи. І мені було цікаво читати як він пізнавав Львів, приживався в ньому. Це мені якось перегукнулося з теперішнім часом, коли люди зі сходу, півночі нашої країни також через цю прокляту війну вимушені змінити своє місце проживання і відкривають для себе Львів, Чернівці, Франківськ. І, мабуть вже культова, фраза головного героя: "Київ ніколи не був Росією".

Так, в електронної читалки чимало плюсиків, згодна.

Саме тому я паралельно читаю і електронну книжку.)

Про Кокотюху часто чую, що цікаво спробувати, які його книги на смак))

А Коломійчук - нове для мене прізвище!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 хвилин тому, Алцьона сказав:

 

Про Кокотюху часто чую, що цікаво спробувати, які його книги на смак))

А Коломійчук - нове для мене прізвище!

Кокотюха багатожанровий письменник, є у нього і ретродетективи, і триллери, і дитячі книжки. Мені читається легко і цікаво. Він родом, якщо не помиляюся, з Чернігівщини. У Коломійчука читала поки що тільки детективи, теж цікаві, захоплюючі. Він львів'янин, зараз воює. Якось аж страшно подумати, що з нашого боку такі люди, а проти нас іде орда зеків, злиднів і маргіналів(  Страшно, що ми вкотре ризикуємо розумом і цвітом нації(

Я читала спочатку Коломійчука, потім Кокотюху. Обоє описують один період, одне місто, обоє цікаві. Я дуже часто ловила себе на думці, що я читаю якогось зарубіжного автора в класному перекладі) Одним словом, рекомендую.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Наташшшка сказав:

Наталя, прочитала, і перша думка - коли я встигла це написати?! І чому в мене чужа киця на аватарці))) Все один в один про мене. Єдине, що моя книжка не глючила, просто вона без підсвітки, не зручно, коли світла немає, то відібрала в чоловіка його нову, з підсвіткою))

 І дякую за українських авторів - це зараз дуже актуально для мене.

Завжди приємно зустріти однодумців)

Моя читалка теж без підсвітки та я приспособилася вже давно з маленькою ледлампочкою на прищепці. Мені зручно - вона легенька і гнеться в різні боки. Якось минулого тижня цілий день не було світла, так я за день прочитала книжку Кокотюхи, рідко коли в мене так швидко день минав)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
39 хвилин тому, Магда сказав:

 Він родом, якщо не помиляюся, з Чернігівщини.

Вау. Це ж треба! Зовсім поряд (ну, навряд, щоб він зараз жив у Ніжині, але я не про те), а я і не знала!! Он як ми були зазомбовані Мариніними-Донцовими (я не проти їх чтива, сама читала, я саме про російських авторів і книги), що не бачили своїх письменників.

Тепер у мене мастхев - мати вдома хоча б одну книжку земляка!

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
29 хвилин тому, Магда сказав:

 і дитячі книжки.

З дитячих письменників всієї планети Земля в мене на першому місці - Всеволод Нестайко!

Я виросла на Лісовій школі. Тоді читала її своїй доні, зараз із сином читаємо. Це любов))326172770_2435984716549093_5633352821642933874_n.thumb.jpg.739b90f3315defed527d81dc65408342.jpg

Маленька старенька - то ще з мого дитинства книжка. Згодом Нестайко дописав ще 5 частин, звісно, я їх докупила)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 хвилини тому, Алцьона сказав:

З дитячих письменників всієї планети Земля в мене на першому місці - Всеволод Нестайко!

Я виросла на Лісовій школі. Тоді читала її своїй доні, зараз із сином читаємо. Це любов))326172770_2435984716549093_5633352821642933874_n.thumb.jpg.739b90f3315defed527d81dc65408342.jpg

Маленька старенька - то ще з мого дитинства книжка. Згодом Нестайко дописав ще 5 частин, звісно, я їх докупила)

Підтримую!

А "Тореодори з Васюківки"? Це ж шедевр! Я пам'ятаю, як в дитинстві читала ночами, ховаючись від батьків, (бо вимикали світло і заставляли спати) і так сміялася, що будила їх реготом зі своєї кімнати)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 хвилини тому, Магда сказав:

Підтримую!

А "Тореодори з Васюківки"? Це ж шедевр! Я пам'ятаю, як в дитинстві читала ночами, ховаючись від батьків, (бо вимикали світло і заставляли спати) і так сміялася, що будила їх реготом зі своєї кімнати)

Так, то все є)))

Просто доця вже виросла, а сину поки ще лиш Лісова школа по силі зрозуміти))

Але весь Нестайко вже в його дитячій бібліотеці)

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Покажу ще класні книжки для дошкільнят.

У сина це найулюбленіші книжки!

Серія про кота Фіндуса і дідуня Петсона.

20230122_003723.thumb.jpg.c8feff65c628698537bf8a9d67818dbb.jpg

Ми ще не всі наявні купили, як видавництво пооанонсувало про випуск ще однієї цього року)

А які  тут класнючі малюнки!!!

20230122_004329.thumb.jpg.22e1bec8af5540213b6249afca50c1ab.jpg

Тексту небагато, але поки кожну сторінку пороздивляємось, поки насміємось)

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, допоможіть обрати нову електронну книжку. Стара дуже погано реагує на дотик. Добре хоч кнопки є для цього.В мене NOOK з підсівткою. Працює вже дуже давно, тому розумію, що нічого вічного немає.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 хвилин тому, valuhka сказав:

Дівчата, допоможіть обрати нову електронну книжку. Стара дуже погано реагує на дотик. Добре хоч кнопки є для цього.В мене NOOK з підсівткою. Працює вже дуже давно, тому розумію, що нічого вічного немає.

Навіть не знаю що і порадити. Для мене найкраща читалка це Kidle, але на них зараз ціни не скромні. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, valuhka сказав:

Дівчата, допоможіть обрати нову електронну книжку. 

Я б залюбки щось підказала, але лише по паперовим радник. Електронну книжку читаю з телефону.:neznau:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поки ще не почався город, начитуюсь:phil_02:

Хто любить антиутопії, раджу Маргарет Етвуд. Я вже осилила Орикс і Деркач.

20230202_134052.thumb.jpg.810db2b871a96ad6b7d974415c0e7b9f.jpg
 

Прихований текст

 

20230202_134124.thumb.jpg.585ed9a598974e74d029c48b43669fc3.jpg

20230202_134240.thumb.jpg.1b3ff3928cdd2173fec6419e5207e3d1.jpg


 

Читається важче, ніж наприклад, Бігун чи Дивергент. Початок був важкий, поки в'їхала в суть, назви, терміни, багато роздумів головного героя. А тоді затянуло.

Лежить продовження, але поки зробила перекур на легші (для мене) книжки.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Переключилась я на трилер.

Люблю і таке чтиво)

20230202_134140.thumb.jpg.54edcf09f1486b53ad7c24e9ce27f99c.jpg

Ковтнула за три вечори.:smilie_girl_016:

Хоча вечорами моторошніше читати.

Сюжет затягує, не можна зупинитись, бо хочеться скоріше дізнатись: хто ж??

Прихований текст

20230202_134205.thumb.jpg.49b1f1e0890641808f2289189ffda7e9.jpg

Книжка не товста, читається легко.

Прихований текст

20230202_134230.thumb.jpg.dc3bf7ba62f68a5fbdf63859f456e0c9.jpg

Але це не кінець. Є вже 8 перекладених книжок циклу. І ось сьогодні побачила новини видавництва, що в продажу з'явилась нова книга, дев'ята!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Видавництво Комора відкрило на своєму сайті гаражний розпродаж! 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Знову несу цікаву книжулю.

Зовсім не новинка, можливо вже і читали, може і фільм дивились. Але я дізналась про Дюну нещодавно.

20230202_134308.thumb.jpg.5a5b8ddf8872041a21dffdfa8a311ff6.jpg

Що сказати, оце моє чтиво, те, що я люблю. Перші сторінки йшли важко, але це ж не дивно. Нова світобудова, поки розберешся, хто є хто, що в них за всесвіт. А тоді вже відірватись не можна)

Я ще трохи схитрила. Коли заплуталась спочатку, хто є хто, то пішла в інет і прочитала про героїв твору. Тоді стало легше читати.

Хотілося б читати наступну книгу циклу, але поки її не маю, то переключилась на легеньке) 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Починаю читати українського автора.

IMG-7c5d2c5b5cb553e77e9f1fb49be07f17-V.thumb.jpg.b00189f61bb59e5fa3fb58d9a17451bd.jpg

20230220_155748.thumb.jpg.180d4b26c85234501781a65a5d15e092.jpg

IMG-c3cea4e6a7f359662c2ec3404092b59b-V.thumb.jpg.9edba04d74695bb8844811f8ae05fdfc.jpg

Книга неочікувано з'явилась на полиці. Доня випадково натрапила в маркеті на смачні ціни на книги і просто не змогла пройти повз.

Отож, зовсім не знаю, чого очікувати, просто починаю))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
38 хвилин тому, Алцьона сказав:

просто починаю))

Прочитала сфоткану сторінку і захотілося перегорнути на наступну) оце моє чтиво. Дякую за наводку, пошукаю в книгарнях.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 20.02.2023 в 17:00, Магда сказав:

 Дякую за наводку, пошукаю в книгарнях.

У Книгарні Є (інтернет-магазин) зараз є знижка - на покупку від 400грн мінус 200грн.

Клаус Бах 276 грн, якщо взяти ще щось до 400грн, то виходить дуже вигідно. За 200 (ну може з хвостиком, бо ж рівно не вгадаєш) можна ухватити  книжки!!

В 20.02.2023 в 17:00, Магда сказав:

Прочитала сфоткану сторінку і захотілося перегорнути на наступну) оце моє чтиво.

Дочитую вже до сотої сторінки. Читається легко. Місцями викликає посмішку) Книга з віковими обмеженнями. Є пікантні описи, але від них не червонієш, а смієшся)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×