Перейти до вмісту

Recommended Posts

Я не дуже люблю турецькі серіали. Вірніше, я їх просто не дивлюсь, не моє:f-0-152:.

Але випадково натрапила на уривок і вирішила глянути один серіал. Всьо. Я залипла. Коли закінчилась остання серія, то я відразу натиснула на першу і почала переглядати по новому кругу:girl_red: І так і дивлюсь періодично, коли хочеться помедитувати:gerlcaused:

1288902457_.png.5a3e2ba1c566325e95386a5106c4a396.png

От в ньому вчепило практично все, що навіть турецька затянутість-зажованість не впадає в око.

Проблеми батьків і дітей, перше кохання, справжня дружба і зрада друзів.

Прекрасна гра акторів. Усіх практично. Всі проживали свої ролі. А головні герої...такої хімії я не бічила більше ніде. Так зіграти кохання, що і досі в інеті активно дискутують - а чи була ж між ними любов і в реальному житті, бо так зіграти без почуттів:n6:

Пишуть, що у серіалі нудна музика, жоден трек не запамятався (тут не знаю, чим обідив їх відомий далеко за межами Туреччини Таркан). Хоча для мене якраз навпаки. Вся музика передавала емоції героїв. І передано було саме в їхньому колориті, без англомовних треків. Саме після серіалу я відкрила для себе чимало гарної турецької музики. (Teoman "kupa kızı ve sinek valesi", "aşk kırıntıları"; Gripin "böyle kahpedir dünya" Sen Gitme - Emre Aydın і т.д.)

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×