Перейти до вмісту
fronya40

Рулет кабачковый в аэрогриле.

Recommended Posts

Ингредиенты:


Кабачок -1 шт( небольшой)
Яйцо -1 -2 шт
Мука-2 с.л.
Соль,укроп.

Для начинки:
Вареная курица,сыр,зелень

post-12-0-60447200-1497244277_thumb.jpg

Кабачок потереть на крупной тёрке,посолить,вбить яйца,соль,укроп мелко порезать,можно лук и мука.тесто получится как на оладьи.
На пергаменте размазать тонким слоем и поставить в аэрогриль на 200 гр ,мин 10- пока подрумянился.перевернуть с бумагой на другую сторону и опять в аэрогриле. Следить,когда бумага  начнет отставать-прилипнет к вентилятору аэрогриля. Чуть подогреется и легко снимется от блина нашего.
Блин выложить на тарелку. Сверху выложить начинку- у меня это была варенная курица и сыр ,и зелень.свернуть рулетом.
У меня получилось не очень румяный,я его намазала потом сметаной и посыпала сыром и ещё минут на 5 под гриль.

Очень простой и очень вкусный,мне как раз подходит по своему ускоренному приготовлению. Как раз для такой лентяйки- обед на работу .

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ааааа!!! Знаю- знаю, для кого этот рецептик)))) Пасибки!!!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Фрезия,Іра,  я не знаю. Треба дивитися, я в аеригріль теж заглядувала, час не засікала. І в духовці ж його не треба перевертати на іншу сторону.

 

 

 

п.с  мені ось здається- зробити ось таких млинців штуки 4 і перемазати їх сметаною або майонезом з часником і кропом. можна сир. І скласти один на одного і буде закусочний пиріг.

в вихідний зроблю. Мені як стояти смажити, а потім мити сковородку- краще сирим кабачок з'їсти))
 ну а з аерогрилем інше ж справа!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×