Перейти до вмісту

Recommended Posts

300 мл молока 3,2%
250 мл вершкіа 35% (можна домашні)
35 г сухого молока
90 г цукру
10 г крохмалю
1 пакетик ванільного цукру


 

 

20230221_202927.thumb.jpg.5844c1d3319604fa6e13466fe11b9448.jpg

В кастрюльке перемешать сахар, сухое молоко, ванильный сахар. Добавить понемногу 250 мл молока (я беру домашнее). В оставшиеся 50 мл молока добавляем крахмал. Молочную смесь в кастрюльке, постоянно помешивая венчиком, довести до кипения, добавить крахмал, варить до загустения. Снять с огня, накрыть пленкой, остудить.
Сливки взбить до мягких пиков и смешать с молочным киселем.
И сливки, и кисель должны быть холодными!!
Смесь заливаю в мороженицу (у меня Клатроник) на 30 минут.
Мороженое насыпаю в пластиковые судочки и в морозилку, чтобы получились красивые шарики, и просто для хранения.

Это мое самое любимое мороженое. Делаю с разными добавками: и вкусно, и красивые разноцветные шарики. На этот раз добавила перебитую с сахаром клубнику (добавляю в мороженицу в процессе работы).

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Алцёна,а какую роль здесь играет сухое молоко?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@fronya40, Танюш, вот уж не знаю :neznau:  Может кто подскажет. Этот рецепт у меня давненько и мороженое из него вкуснее всех остальных, где сухого молока нет :neznau:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Девочки, может сухое молоко здесь для вкуса, я его люблю ложкой есть :vkusno 1: , конечно если качественное

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@inucya, и я люблю))) оно так интересно к небу прилипает и хрустит :mocking:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я чего спрашиваю- у меня нет сухого молока и я чего то предвзято к нему отношусь ( почти беспочвенно)...вот и думаю  сделать- но без сухого молока.

а купить качественное- даже не представляю где...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Танюш, та оно получится, конечно же!!!

Я очень редко на сухое попадаю, но когда вижу в продаже, то покупаю себе пакетик. Только не берите никто такое6509_original.jpg

оно коровой воняяяяет(((

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Завжди серед зими хочеться морозива. В магазині на мене косо дивляться, коли в морози його купую

Не знають вони, що я ще і вдома влаштовую цілу фабрику морозива)

Почала зі свого улюбленого "Пломбіру".

Зробила цього разу на домашньому вершку, власноруч зібраному з банки молока. Два дні постояв він у холоді, а тоді непогано збився міксером. І морозиво вийшло чудове, не рідке.

319873353_1677341796037072_2723231559739751399_n.thumb.jpg.329ace778775e8cc160788028fc8e940.jpg

 

Заварила наступну партію з корицею. Побачу, що воно вийде.

324223784_1214357332526192_8504442493687555668_n.thumb.jpg.d5a47fb7e6a1d991ef3468a91c61a01d.jpg

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 28.09.2016 в 15:02, Алцьона сказав:

Танюш, та оно получится, конечно же!!!

Я очень редко на сухое попадаю, но когда вижу в продаже, то покупаю себе пакетик. Только не берите никто такое6509_original.jpg

оно коровой воняяяяет(((

До речі. Купила знову таке молоко, іншого не було. І це вже не пахтіло. Мабуть, то була невдала партія.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую за посилання на цей рецепт, я його не бачила. Треба обов'язково приготувати, наче за описом не складно готувати. Морожениця моя щось стоїть і стоїть без діла. Треба її сьогодні ввечері у морозилку поставити, нехай готується до роботи:dance2:.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
54 хвилини тому, Olima сказав:

Дякую за посилання на цей рецепт, я його не бачила. Треба обов'язково приготувати, наче за описом не складно готувати.

Чекатиму відгуку)

Так, готувати легко. І прекрасно виходить на домашньому молоці і домашніх вершках, зібраних вручну.

58 хвилин тому, Olima сказав:

Морожениця моя щось стоїть і стоїть без діла. Треба її сьогодні ввечері у морозилку поставити, нехай готується до роботи:dance2:.

Моя чаша прописана в морозилці:girl_wink:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Алла, я сьогодні зробила морозиво, але не все добре вийшло і зараз розповім чому. Поставила я закіпати молочну суміш, а вона у мене звернулася. Я рішила, що молоко підкисло, першу порцію вилила, взяла інше молоко, знов поставила, знов воно все звернулося. Потім я поставила молоко, щоб закипіло, все пройшло нормально, молоко закипіло і не звернулося.  Я в інтернеті знайшла, що сухе молоко можуть робити з сироватки, і від нього звертається молоко, як раз мій випадок :0326:.

Вирішила я не вилівати другим разом, а заварила кисель, наче  нічого такий киселик вийшов і грудочок майже не видно.

Потім я доробила морозиво, воно навіть на смак таке добреньке вийшло, але відчуваються ті заварені грудочки. Тепер треба шукати нормальне сухе молоко і спочатку його перевіряти.

IMG_20230313_094807.jpg

IMG_20230313_170534.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Olima сказав:

Алла, я сьогодні зробила морозиво, але не все добре вийшло і зараз розповім чому.

Ніколи з таким не стикалась і звісно ж, не могла б і подумати про таке. Буду тепер знати!

А морозиво гарненьке вийшло, грудочок на фото і не видно, як у киселику)

Яке в тебе сухе молоко?

Я останні порції варила на тому, що вище фото є. Нормально себе поводить прикип'ятінні. Хоча, то ж лише фасувальник, а хз, яка партія коли попадеться...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Купляла на развіс, тому навіть не знаю, який виробник. Добре, що хоч трохи взяла, бо у продавчині не було здачі, а у мене із дрібних була лише двадцятка. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

От же ж. Тепер треба придумати, куди те молоко пристроїти:girl_184:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×