Перейти до вмісту
Магда

Телятина в соусі з журавлини в мультиварці

Recommended Posts

Ингредиенты:


Телятина - 1 кг,
Цибуля - 1 шт,
Морква - 2 шт,
Журавлина - 300 гр (в мене червона порічка),
Горіхи грецькі - 100 гр (моя опція),
Чорнослив - 1 жменя,
Часник - 4 зубчики (в мене сушений),
Гвоздика - 2 шт,
Кориця - 0,5 кавової ложки,
Цедра і сік половини апельсина,
Віскі чи коньяк - 50 мл (в мене кокур),
Курячий бульйон - 2 склянки,
Цукор - 2-3 ст.л.,
Сіль, перець за смаком,
Оливкова олія для обжарювання

post-5103-0-14009800-1527504666_thumb.jpg

 

В оригіналі цей рецепт був для духовки, але моя лінь перемогла, я спробувала приготувати в мульті, і не пошкодувала. Рецепт пишу відразу зі своїми змінами і варіаціями, бо готувала тільки так, але впевнена, що і оригінальний рецепт дуже вдалий і смачний, та й зміни мої незначні.

 

Отже, телятину одним шматком добре натерти сіллю, свіжезмеленим чорним перцем та сухим часником. Відкласти, щоб промаринувалося (в мене це хвилин 20, поки приготую всі інгредієнти, почищу та наріжу овочі).

В чаші мультиварки нагріти оливкову олію і обжарити м'ясо з усіх сторін. Далі м'ясо дістати, натомість в чашу закласти порізані цибулю та моркву, обсмажити в тій же олії, що обжарювалося м'ясо. Коли овочі стануть м'якими і прозорими, додати перебиті в блендері горіхи, гвоздичку, корицю, сік апельсина з цедрою та вино. Добре перемішати та обжарити ще пару хвилин.

На овочі викласти м'ясо, по краям чашу заповнити порічкою та чорносливом, присипати зверху цукром, залити бульйоном. Далі режим тушіння приблизно 1 годину.

Соус стає густим, карамелізованим, м'ясо гарно набирається смаком та ароматом. Це смачно, раджу спробувати хоча б один раз.

 

В мене скороварка-мультиварка, і я ніяк не приловчуся до режимів мульті в ній - м'ясо тушу на режимі "Запіканка", але мені здається, що цей режим не зовсім відповідає стандартному режиму "Тушіння". Тому, завжди приблизно через 35 хв. перевіряю, можливо потрібно перемішати чи долити кип'ятку або бульйону.

В оригіналі рецепт розрахований для духовки, але тоді час приготування потрібно збільшити приблизно на годину.

Смачного!

 

Рецепт з сайту nyam-nyam-5.com

 

post-5103-0-47589200-1527507115_thumb.jpg

Змінено користувачем Магда

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Какое аппетитное мясо с зажаристой корочкой!  Самая вкусная - это простая еда!  Пюрешечка и мяско! Спасибо за рецепт! 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
@Магда, дякую за рецепт! На вигляд дууууже смачно! Спробую при нагодI приготувати:)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
@Kira, дякую, це справді смачно, тут я можу поручитися :) для любителів м'яса з кисло-солодким соусом.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталя, а скороварік, випадково, не Moulinex Cook4Me?)))

Щось так подумалося...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
@AlenaT, нє, panasonic hd2178 :) Все в ній класно, тільки звикла я до окремих режимів і можливості додатково регулювати температуру, як в моїй старій мульті yammi :)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не сомневаюсь, что очень вкусное мяско. Наташа, спасибо)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×