Перейти до вмісту
lana19

Закатати все! Що і як консервуватимемо

Recommended Posts

58 хвилин тому, Olima сказав:

наче і помідор дві корзини привезла, а закривати нічого.

Закрий половинками, чи четвертинками. Думаю, дівчата підкажуть рецепти. В мене був рецепт половинками, смачний, на скількі пам'ятаю, але чи знайду? Я з помідор вже давно лиш ачучук закриваю.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наташа, ачучук я уже собі в цьому році закрила з запасом. Їм його лише я, мої не їдять, а я можу за раз півлітрову баночку схомячити :smileys-mehrere-smilies-994855:, ще для цього базилік з часником і сіллю в'ялю трохи, а потім заморожую. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прочитала два останні повідомлення й знову згадала улюблений вислів моєї бабусі: "Вік живи - вік учись, та все одно дурнем помреш" :biggrin:  Я ніколи навіть не чула про отой ачучук! :girl_red:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 хвилини тому, УкраІнка сказав:

Я ніколи навіть не чула про отой ачучук! :girl_red:

Ой, Інночка, не переймайся, це лиш назва дивна, а по факту - просто помідори шматочками без нічого(ні, солі, ні цукру, ні оцту, самі лиш помідорки) На любителя. Ми з чоловіком любимо) 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ачучук в нас не пішов ніяк. Ледь перевела на різні блюда, більше не хочу закривати.

5 годин тому, Olima сказав:

Дівчата, а у мене в цьому році помідори в банку не влазять :smile3:, от що з ними робити? Була думка купити пластикові відерця і заквасити їх, але мої не дуже такі люблять. Салати в цьому році зовсім не збираюся закривати, бо ще з того року стоять. Ось і ділема, наче і помідор дві корзини привезла, а закривати нічого.

 

А навіщо такі помідори саджати. Я раніше захоплювалася такими велетнями, прям азарт був найбільші виростити, щоб сусідкам на дачі показувати. А потім поняла, що мені краще середнього і малого розміру помідорки. Їх і в банку добре укладати, і їсти нормально. 

От сьогодні торгувала на базарі своїми овочами, так першими забрали відерце 5л чері і невеликі рожеві пів-ящика. Жінка поруч продавала помідори величезні, на кіло в неї було 2 штуки! Ніхто навіть не цікавився, а середні в неї купили.

Ну то таке, кому що подобається. Моїй подрузі в банці треба тільки великі помідори, вона оту мою "дрібноту" не сприймає.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, справжня господиня сказав:

 

А навіщо такі помідори саджати

Так я великі і не саджала. В мене 18 кущів і два сорти: чорний принц, насіння я в тому році сама зібрала з помідора, яким мене пригостили (розмір був малий) і ще один сорт купила в Інтерфлорі, за описом  і відгуками повинен був гарний для консервації. 

Що в мене пішло не так я не знаю, може дощі, може перегній, який я накладала в кожну лунку і трошки органічного добрива, але з моїми помідорами щось пішло не так я в людей ::)):.

І помідори я садила вперше в житті. До цього ми садили у мами, вона їми переважно займалася, а я тільки допомогала. А в цього році мені самостійно закортіло їх посадити, добре хоч 18 кущів :smileys-mehrere-smilies-994855:.

У мами помідори як помідори, у банку поміщаються ::)):.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ачучук. Я тоже не слышала.  Рецепт знаю. Готовила,  но не зашел,  пресно как-то...  А вот помидори резаные чищеные от кожуры а собственном соку закрываю,  соль добавляю. Использую 0.5 л банки,  очень удобно на одно блюдо или на пару раз в яичницу. Сейчас как раз пошли такие помидоры как у Оли уродили.  Буду их закрывать. 

Солю немного,  варю минут 5 и раскладываю.  Кажется еще по 5 мин стерилизовала баночки. Стояли 2 года.  В прошлом году вообще из помидор ничего не закрывала,  использовала что осталось. Дорого было. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оля, ну такі великі помідори саме швидко це сік зробити. Соку багато не буває.

Якщо той сік в духовці випарювати, то буде тобі пюре томатне чи паста.

Або зроби соте з баклів, отот мій рецепт, ти повинна знати. Але ж ти пишеш, що салатів не треба, тоді сік або паста.

Або зроби соус Долміо, це взагалі безпрограшний варіант! Агов, модери, є тут цей соус?

Так, перевірила, нема. Ща писну!

Змінено користувачем справжня господиня

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось соус, дівчата, варить!


 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 12.08.2023 в 07:40, Olima сказав:

Дівчата, а у мене в цьому році помідори в банку не влазять :smile3:, от що з ними робити? Була думка купити пластикові відерця і заквасити їх, але мої не дуже такі люблять. Салати в цьому році зовсім не збираюся закривати, бо ще з того року стоять. Ось і ділема, наче і помідор дві корзини привезла, а закривати нічого.

 

А я дуже люблю крупні м'ясисті помідори консервовані з аличею. Закриваю тільки так. Для них спеціально купила 4-х літрові банки з широким горлом під твіст кришку. 

Моя пропозиція - знайти такі банки і закрити за улюбленим рецептом. Помідори ж явно смачнезні, значить і консервовані будуть класні.

Ось, знайшла, ось такі банки

20200823_141432.thumb.jpg.4a1d8d8a7d2d89ff1fcd0eeccf8c1093.jpg

20210705_195326.thumb.jpg.6dd77891738dfbcd24a3c6aa6a00fbb5.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Боже, Наталя, яка краса! Як картинка з журналу!

Я якось зробила такі помідори з аличею, всі позривали кришки. Не знаю, чому, не розбиралася. Але я більше такі не робила.

І закривала кабачки з аличею "під ананаси", теж позривали. Одна банка встояла, взимку відкрила... ну таке... я краще банку ананасів куплю.

Що зі мною не так? Галя балувана, чи щось інше?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Свєта, хтозна, чого повзривали... може, алича була недостатньо кисла, може мало її поклала.

Моя мама весь час так закривала, і я тепер так роблю. Я оцет дуже в консервації відчуваю, а ці помідори люблю саме через те, що є смак і запах помідорів. Алича ж вона фактично без смаку і запаху, кислоту віддає, а на смак не впливає. Люблю в банку накидати багато перцю болгарського, моркви, цибулі, ми з'їдаємо все, залишається тільки алича) А такі банки з широким горлом для мене просто те, що треба, бережу їх як зіницю ока. В них можна запхнути тааак багато помідорів і ще ж головне не сливку (терпіти її не можу), а нормальний м'ясистий помідор нормального розміру)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ех, була в мене банка совецька на 4 літри, тряслася над нею, та колись тріснула від не знаю чого, просто так. Зараз таких не бачила, чи не дивилася, мабуть, ціна на них як шасі від літака. В нас літрові нові банки під кришку СКО в супермаркетах стоять 26,50грн, уявляю, скільки ця.


А аличу тоді сипала сусідську, жовта і кисла була. Сипала як в рецепті радили, але щось пішло не так.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Закривала з аличею помідори - подобались, ніколи не зривали. Якщо правильно пам'ятаю, то треба було 12 аличин на...не пам'ятаю яку банку:girl_red:Саму аличу(справжню, жовту маленьку, не сортову) ненавиджу, бее, а помідори смачні виходять. Ще можна так само без оцту з виноградом закривати, але нам з аличею більше подобались. Ще маю рецепт з чорнобривцями, тут уже є оцет - нам дуже смачно.

 Света, сьогодні такі банки бачила по 35 грн дорожчі, гарні, скло з яблучками, ще там ягідки якісь. Дешевші теж були, але ціну не глянула. Вхопила три упаковки банок малих, як спід "Ікріми" - то скарб для мене))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я в цьому році назакатувала огірків страшно подумати скільки (мвйже втричі більше, чим звичайно) і майже всі в літрові банки. Свої банки майже  закінчилися,, то я підкуповую на базарі у бабусь банки 0,7-1-1,5-2л задешево, по 10-12-15 гривень. Дома їх пропарюю і закатую своє. Взимку планую огірками торгувати, бо ми стільки не зможемо з*їсти. А вони ще ростуть...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мне кабачки с алычой тоже не понравились. Не поняла.  Да и семья есть не стала. 

Две банки на 4 л покупала в эпицентре когда-то и крышки к ним.  Не закрывала ничего,  хотя и крышки есть к ним. Уже не помню что планировала.  Запас воды стоит в них))  

У меня тоже в ходу банки 0.5-1 л,  даже 1,5 великоваты.  Дети редко и мало из этих банок едят,  а нам с мужем хватает. 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 годин тому, Магда сказав:

А я дуже люблю крупні м'ясисті помідори консервовані з аличею.

Наталочка! Я не знайшла рецепту. Напиши (хочеш – тут) скільки чого і як. Я рецептом оформлю. Будь ласка

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене в цьому році такі закатки:

кабачки мариновані (тільки кабачки і кабачки+огірки)

кабачкова ікра без майонезу

кабачковий салат

кабачки в заливці

кабачки по-корейські

огірки мариновані за 3 рецептами

огірки квашені за 2 рецептами

огірковий салат Ніжинський

огірковий салат Шантане з морквою

помідори мариновані

помідори мариновані без оцту

помідори по-грузинськи

соус Долміо

соус Ніжність мікс

соте з баклажанів

салат бакли+перець мариновані

перець в маринаді 

помідори Улётные (на еду)

 

поки все. А у вас що?

 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин тому, справжня господиня сказав:

В мене в цьому році такі закатки:

Светттттааааа:animashki-myshy:

 Мої закатки на сьогодні - соус з порічок, огірки по трьом рецептам...і поки все:girl_red: Буде ще багато гострого перцю закрито.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталка, я завжди багатенько роблю, бо ми не їмо без салатів до страв. Капусту квашену взимку роблю дуууже рідко, в основному виручають оті закрутки і вінегрет. Я взагалі можу той салат з банки їсти як гарнір і до нього щось м*ясне, Вова теж. От і катаю зараз.

Попереду ще багато треба зробити з синіх та з перцю. Ще зелені помідори поквасити, завжди к Новому року спіють.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, lana19 сказав:

Наталочка! Я не знайшла рецепту. Напиши (хочеш – тут) скільки чого і як. Я рецептом оформлю. Будь ласка

Я була впевнена, що я його писала, зараз з радістю оформлю

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я сегодня сварила соус Краснодарский.  Вкусный получился,  густой. 

Еще хочу кетчуп сварить чисто помидорный. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А я дуже скромно всього консервую:

- варення та джем з червоної порічки

- соус до м'яса з червоної порічки та йошти

- варення з кабачків та апельсина за Клопотенком (до речі, смачне вийшло, мені сподобалося)

- жарене варення з полуниці

- огірки квашені

Ще планую помідори з аличею, помідори просто мелені для соусів, можливо щось із слив та яблук

Вже багато чого з цьогорічної консервації пороздавала на гостинці, ми самі мало їмо консервації, але нехай буде)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Закатала пару баночок капусти. Куми підкинули пару головок середньої. Зробила помідори по-корейськи, от думаю, якщо їх простерелізувати, стоятимуть на зиму? Спробую маленьку баночку зробити.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×