Перейти до вмісту
Toxa

Форум mooka.com.ua Проблемы, пожелания

Recommended Posts

Итак напишу самое первое и самое главное:

Сейчас у многих не работают старые пароли после обновления.

Нужно его просто восстановить через систему "забыли пароль". Если не приходит письмо - смотрите папку спам, мы еще не наладили работу почты.

 

Будьте терпеливыми, нам еще нужно время для достижения полноценной работы базовых функций форума.

забыли пароль.PNG

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добавили долгожданные закладки с самостоятельным созданием категорий.закладки.PNG

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 В ленте  вместо " последних рецептов на форуме"  показаны последние ответы в темах

IMG_1767.PNG

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я поправил, теперь там именно последние рецепты. Только внешне немного надо подровнять, чтобы больше влазило в блок по ширине. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Почту поправили. Теперь всем должны приходить письма и на gmail.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вернулись дни рождения в блоке справа.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Темы на которые подписаны,не приходят сообщения ,если есть ответ в ней.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Подивилася скрін екрану з сайтом у Natali06, так от на планшеті з андроїдом все виглядає не так круто, як на ейплі. В мене на всю ширину екрана фото останніх рецептів, немає рядка головного меню, а нижче, аж до кінця сторінки - форум із розкритим деревом тем. Панель, яка в ipad справа, на андроїді в самому низу після розгорнутих тем форуму. А можна зробити так, щоб на головній сторінці теми форуму були хоча б згорнені (+)? А то я вручну позгортаю їх, знайду потрібне,  а коли повертаюсь на головну, то знову весь форум відкритий, і якось не компактно, багато пустого місця біля назв тем, до розділу з новими публікаціями доводиться довго листати. Це схоже на мобільну версію. Надіюсь, я зрозуміло пояснила, бо зробити скрін свого екрану не змогла. Дякую. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталочка, мені зручніше  тримати планшет горизонтально.  Якщо ставити його по  верикалі, то в мене також  останні повідомлення в кінці. 

Але стверджувати, що  так виглядає і на других  , на жаль , не можу... 

може прийдуть головні адміни, розкажуть детальніше

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Lika_N сказал:

Темы на которые подписаны,не приходят сообщения ,если есть ответ в ней.

Лика, форум еще  в стадии разработки. Просьба подписаться еще раз  ( отметить галочкой)  интересующие темы. 

Очень надеюсь на ваше понимание.

IMG_1772.JPG

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наташенька,поняла, с этой темы стали приходить сообщения.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Natali06 сказал:

Наталочка, мені зручніше  тримати планшет горизонтально.  Якщо ставити його по  верикалі, то в мене також  останні повідомлення в кінці

Наталю, я також тримаю планшет горизонтально, бо вертикально тоді зовсім компактно виходить. Хто зна, може, це від діагоналі залежить? 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ликуся, спасибо за терпение и понимание!)):win8: очень хочется сделать длявас все удобно и комфортно))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

О, вже теми форуму не розгортаються самі! Як я їх залишила згорненими, так головна сторінка і відкрилася, супер. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Магда сказал:

Наталю, я також тримаю планшет горизонтально, бо вертикально тоді зовсім компактно виходить. Хто зна, може, це від діагоналі залежить? 

Наталочка, почекаэмо головних. Але дуже  добре , що є  зауваження , так  буде краще  усунути незручності. Так що , будь ласочка, пишіть всі своі зауваження в темі.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так интересно стало! Но для меня пока как квест. То туда схожу, то сюда...:girl_haha:

Поздравляю всех с новым домиком!:d_daisy:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Elenka сказал:

Так интересно стало! Но для меня пока как квест. То туда схожу, то сюда...:girl_haha:

Поздравляю всех с новым домиком!:d_daisy:

И для меня квест)))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мне трудно оценить весь масштаб перемен с телефона, надо с ПК зайти, посмотреть с высоты ,,птичьего полета", так сказать.:smile: Или нет разницы?

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Elenka сказал:

Мне трудно оценить весь масштаб перемен с телефона, надо с ПК зайти, посмотреть с высоты ,,птичьего полета", так сказать.:smile: Или нет разницы?

 

Різниця є, ще й яка! Тільки що зайшла з компа. Так це ж бомба! класний інтерфейс, зручне меню.

Ще тільки що помітила - потрбен текстовий редактор в полі для набору повідомлень (ну, по крайній мірі, український)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Elenka сказал:

Так интересно стало! Но для меня пока как квест. То туда схожу, то сюда...:girl_haha:

Поздравляю всех с новым домиком!:d_daisy:

Ленчик, это скорее не новый домик, а наш родной домик после капитального ремонта! :smilie_girl_118:

Я тоже пока хожу-брожу туда-сюда :f-0-146: Много интересного и непривычного... :girl_184: Но в целом - классно! :n6:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Toxa сказал:

Вернулись дни рождения в блоке справа.

А ткните носом, пожалуйста, где найти ВЕСЬ список дней рождения. Ну, который раньше в разделе Календарь был. :oops:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Инночка! Я пока даже и не пытаюсь разбираться во всех мелочах - работы еще идут. Что-то может поменяться еще или добавиться. Жду  финала

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спасибо всем мастерам, которые отремонтили  и ремонтят! Уже очень здорово! Ждем "квітку" !

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×