Перейти до вмісту
Natali06

Солов'їна пісня

Recommended Posts

ух ти! здорово!

та в тебе талановита дитина! :10: :10: :10:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Natali06:,
Таню' date=' то не складно.Там всього пару(чи пара?) :girl-th: літер відрізняються від російської, але їх легко запам'ятати.[/quote']

Наталочка, та я розумiю, що все не дуже складно, коли знаэшь як це зробити. Поки я пишу росiйско-англiйською клавiатурою де нема ще наших рiдненьких лiтер (тiльки-но наших!).

 

Тєтянко, так я тоже такою клавою користуюся. :neznau:

Наталка тільки тобі підказала и все. Зачекай... так :girl-th: у тебе намає української розкладки?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
ух ти! здорово!

та в тебе талановита дитина! :10: :10: :10:

 

Дякую) :girls-hug: Мій син- моя гордість. І сама велика нагорода від Бога.

Шепотом... він іще пише музику і вірші і у нього есть свій гурт.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
І сама велика нагорода від Бога.

Тетянко, я щиро тебе вітаю з таким гарним синочком ! :girls-hug: Але мушу сказати ,що для кожного з нас його дитина(син чи дочка) , то теж самий великий подарунок в житті! :girl_love:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Але мушу сказати ,що для кожного з нас його дитина(син чи дочка) , то теж самий великий подарунок в житті! :girl_love:

 

Звичайно, Наталю. Для чого ж ми и живемо. :d_daisy:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Для чого ж ми и живемо.

Згодна повністю! Інакше навіщо! То є частинка нас! :family:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Живчик:, перші частини нам сподобались, а от чим далі до кінця, тим більше схоже, що орієнтувались на бестселлер, а не на дитячу казочку. Останню серію ми не додивились. Зовсім вже не дитяча. Ну а прочитати - це спортивний інтерес. Далі знову переключимося на Нестайка, так гарно він пише :girl_in_dreams:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Далі знову переключимося на Нестайка, так гарно він пише :girl_in_dreams:

 

Ало, не треба дитину лякати. У цьому віці їй корисно читати Нестайка (мені він подобається) і інших українських письменників. А того чокнутого Поттера залишіть гумериканцям.

Мій син закінчив школу на золоту медаль и цю модну книжку і не думав читати. Зокрема у чотири роки такі товсті книжки читав (на двох мовах). І не вважає себе недоучкою.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Наталка тільки тобі підказала и все. Зачекай... так :girl-th: у тебе намає української розкладки?

Егеж!!! Так, так немаэ...

 

Тож змушена якось виходити з цього положення.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Таню, доброго ранку! :hy:

Таню, я так зрозуміла немає "языковой раскладки"? Але ж ії можливо настроїти.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Natali06:, Наталочка, добрий ранок! :hy:

 

По-перше, я не вмiю, а по-друге, я не одна користуюсь цим компом i дуже боюсь щось там не так зробить. Тому краще я зачекаю сина, коли вiн до мене прийде.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, а пам"ятаєте, як років зо 10 назад взагалі повідомлення на чатах писали англійським алфавітом?

і нічого - було зрозуміло :mocking:

Так що, не переживайте, у букв не вистачає :mocking: :mocking: :mocking: , головне, щоб розуму вистачало

До речі, а ви знаєте, що чим більше букв в алфавіті, тим краще? Тобто зменшення букв призводе (точно не пам"ятаю конкретно) по-моему до зубожіння не тільки мови, а й інтелекту

Правда я не зовсім впевнена стосовно взагалі кількості літер - он у китайській мові їх тьма-тьмуща. Та може й китайці розумніші за інших? хто зна - я з жлдним китайцем не знайома ::)):

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
хто зна - я з жлдним китайцем не знайома ::)):

 

Як цє не знайома? ::0: А як же вислів- кожен п'ятий китаєць? :mocking:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Таню, мабуть всі п"яті, котрі китайці, десь тусуються без наших с першого по четвертого :mocking: :mocking:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Таню, що, правда?

невже китайціі? в нас колись були в"єтнамці.Давно, але вони не на базарі - а вчились у вишах.

Зараз в основному - індуси. У мене в будинку, моєму під"їзді орендували квартиру - ох і смердючі! але дуже ввічливі - "здластуйте!" "посалуста!", весь час посміхаються.

Але я мабуть іще років зо три не зможу на каррі навернутися. Одна назва рецепту типу - "курочка каррі" - і мені вже нудить!

Зараз до речі ту ж саму квартиру придбала змішана сім"я - він якийсь араб, а жіночка - ймовірно українка, наша одним словом.

Ремонт такий зробили гарний, привели до тями все. У них постійно своя арабська тусня - гості за гостями, не переводяться. Живуть на першому поверсі - то все видно й чути. Машина в нього гарна - була шкода, але уявляєте - дерево впало якраз на машину. Так він купив собі ауді.

Чим вони собі на життя заробляють у чужій країні? у сенсі - автівки не дешеві, ремонт у квартирі, там ще й двійко діток малих... не уявляю...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
А у нас в Києві на Троєщинському базарі

А мені здавалося що індусів там на багато більше :girl-th:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчатка, там і в'єтнамці і корейці і індуси.... і кожен четвертий - китаєць. ::)):

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А я на минулих вихідних відірвалася по повній. На дачі, а дача у нас в селі, у сусідів якесь свято було, чи може вони так день конституціі святкували... :girl_in_dreams:

Музику врубили на все село, та не якусь там валерію поваліївну, а нашу, українську народну. :girl_love:

Ну, де б я ще таке послухала з власної волі? :mocking:

І чого на тім диску тільки не було! І "Сам п'ю, сам гуляю...", і "Ой, під вишнею, під черешнею...", і "Ніч яка місячна...".

Крім того, що довелося цілий день підспівувати, я щей підтанцбовувала :dance2x; :hy:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Крім того, що довелося цілий день підспівувати, я щей підтанцбовувала :dance2x; :hy:

 

Уявляю.... Тетяна на городі із сапкою підтанцьовує.... ::)):

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Крім того, що довелося цілий день підспівувати, я щей підтанцбовувала :dance2x; :hy:

 

Уявляю.... Тетяна на городі із сапкою підтанцьовує.... ::)):

Ну, чого це тільки із сапкою, я ще й з грабельками і з повним кошиком кабачків танцювати вмію :oops:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Aina:, я тобі прямо заздрю! це ж як здорово!

Я сама не співаю от так, вголос, або коли щось роблю. Якось не поталанило зі шкільним хором мабуть :mocking: :mocking: :mocking:

можу тільки підспівувати - і то, тільки те, що знаю.

Загалом мало знаю напам'ять українських чи російських народних пісень.

так що, якби була нагода попідспівувати - не відмовилась би!

 

навіть думка закралась - може десь надибати будинок культури з народним співом? а то все в неті сиджу :girl-th:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ринишек:, я намек поняла. вас с Полинкой надо сдать в кружок пения ::)): я взяла себе на заметку

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Ринишек:, я намек поняла. вас с Полинкой надо сдать в кружок пения ::)): я взяла себе на заметку

 

Іннусику, ану українську давайте згадувати! :Cherna_03:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×