Перейти до вмісту

Recommended Posts

[quote name="N@T@"

я також буду на наступних вихідних

 

А я хочу завтра начинку замочити, щоб на наступних вихідних спекти. Я собі так порахувала, що тоді якраз на різдво 25 грудня кекс визріє. А на 7 січня будуть пампухи з варенням з рози. І буде у нас 2 класичних різдва ;)

Змінено користувачем Магда

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброе утро! Я тоже планирую печь, но на 7 января

Это мне нужно замачивать 19 ноября?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброе утро! Я тоже планирую печь, но на 7 января

Это мне нужно замачивать 19 ноября?

Привіт, сухофрукти мають настоюватися мінімум тиждень, а сам кекс дозрівати мінімум 6 тижнів, з того, що я начитался - більше можна, меньше не бажано. Так, що можна і зараз, а можна і 19-го дочекатися.

Приєднуйтесь, разом цікавіше :)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хух, а я вже справилася:

 

post-5103-0-73247800-1541942836_thumb.jpg

 

Тільки в мене проблема - в хазяйстві не знайшлося 3-х літрової банки, є лише 2-х літрові.

 

post-5103-0-70650900-1541942973_thumb.jpg

 

Так от, як ви, дівчата, думаєте: залишити всю начину в одній банці,чи піділити на дві? Переживаю, що в одній банці начинка буде погано струшуватись і перемішуватися.

В начинку додала ізюм 3-х видів, вишню і висушені зацукровані мандаринки. Горіхів не додавала, боюся щоб кекс не кришився. Ізюм виявився дуже крупним, довелося розрізати на 4 частини. Всього начинки вийшло 1 кг 630 гр. Переділила відразу, 1,4 кг на кекс, а 230 гр відклала окремо, буду додавати в якусь ще випічку. І ще, дівчата вище писали, що в них начинка виходила суха, а в мене зібралося десь на 1,5-2 см. рідини на дні банки. Як думаєте, це нормально?

 

post-5103-0-78868700-1541943454_thumb.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

ще, дівчата вище писали, що в них начинка виходила суха, а в мене зібралося десь на 1,5-2 см. рідини на дні банки. Як думаєте, це нормально?

Потім стане сухою, ти ж її будеш трясти кожен день, рідину вберуть сухофрукти.

За дві ємкості нічого  не скажу, завжди в одній замочувала

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Так от, як ви, дівчата, думаєте: залишити всю начину в одній банці,чи піділити на дві? Переживаю, що в одній банці начинка буде погано струшуватись і перемішуватися.

 

Я завжди в одну клала, кожен день перевертала банку- сьгоднi вона стоит правильно, а завтра вверх ногами и т. д.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я про кекс теж згадувала на днях, що пора уже починать! Але цього року я ще поспостерігаю за вами!

Сухофрукти виглядають апетитненько!! І дивлюсь я на них, а мені в ніс пахне коньяк! Хоча я його не лю, він мені воняв завжди, а це пахне!!! Он що значить, два роки в завязці)))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І дивлюсь я на них, а мені в ніс пахне коньяк! Хоча я його не лю, він мені воняв завжди, а це пахне!!! Он що значить, два роки в завязці)))

А я цей раз спеціально ром купила ;) Завжди в чоловіка у випічку коньяк забирала, а тут думаю раз за класикою, значить за класикою :), та й один раз на рік таке печеш.

 

Правда, за два роки "завязки", мабуть, шо коньяк, шо ром, пахне аж-аж :)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Доброе утро! Я тоже планирую печь, но на 7 января

Это мне нужно замачивать 19 ноября?

Привіт, сухофрукти мають настоюватися мінімум тиждень, а сам кекс дозрівати мінімум 6 тижнів, з того, що я начитался - більше можна, меньше не бажано. Так, що можна і зараз, а можна і 19-го дочекатися.

Приєднуйтесь, разом цікавіше :)

 

Дякую

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Звітую далі. Пекла на минулих вихідних, на цих було перше пеленання :) вийшло в мене 3 кекса вагою 800 грам, 700 грам і 1,2 кг. Не такі й вже важкі, якось до норми не доросли. Найменьший пікся десь 2,5 години, вийшов найсвітліший, а два інших пеклися десь 3 години, а потім ще досижували в вимкненій духовці, вийшли такі собі загорілі

 

post-5103-0-49153900-1543160365_thumb.jpg

 

post-5103-0-18593700-1543161101_thumb.jpg

 

post-5103-0-97053600-1543161130_thumb.jpg

 

Кекси, наскільки можна оцінити поки що тактильно та на око, м'які, вологі. Дуже вже хочеться розрізати та спробувати який же він на смак. З усіх ароматів в кексі я чую корицю (не люблю її, а таки поклала) мед і ром, звичайно.

До речі, тісто мені нагадало мої улюблені кекси на жовтках, ті ж самі продукти, тільки яйця без білків, одні жовтки, і без спецій, лише ізюм, та ж технологія. Я дуже люблю ці кекси, робляться дуже швидко, а що вже смачні, смак справжнього кексу, масляного, не бесквітного, ням-ням. Дуже тепер цікаво порівняти, хоча, звичайно, тут смак і текстура буде інша через спеції та кількість сухофруктів.

Ще ніколи я так не чекала католицького різдва, кортить кекс скуштувати :)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталочка, кекси- красенi в тебе вийшли! Класичнi рiздвянi кекси!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Класичнi рiздвянi кекси!

Дякую, Інна, надіюсь, що таки так. Дуже переживаю, що б не кришилися. Самій дуже цікаво спробувати, хочу звечора 24 грудня полити їх глазурью з білим шоколадом, чогось мені так класичний англійський кекс уявляється :)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталя! Кекси чудові! Саме цікаве почалось -купання і пеленання))

Чекатиму і я! Хочу побачити твоіх джентельменів у глазурованому вбранні.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

 хочу звечора 24 грудня полити їх глазурью з білим шоколадом, чогось мені так класичний англійський кекс уявляється :)

Це буде  смакота :vkusno 1:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMG_20181224_180346.thumb.jpg.95dd44d5273ab3bb13a50f2bd7091f68.jpgНу ось, один, круглий, кекс полила таки шоколадною глазурью, інші два брусочки ще лежать спеленані. Смакували на Різдво, як і планувала. 

Кекс таки злегка кришиться, але зовсім трішки, м'який, сочний. Дуже ароматний з яскраво вираженим смаком. Всім, кого пригощала, сподобався, для себе, на майбутнє, вирішила не класти корицю, і мед замінити на патоку, бо ці два найсильніші аромати, як на мене, перебивають всі інші. Правда, кожен, хто куштував, відчував собі свій смак. Дехто взагалі меду не чув, комусь багато було цукатів та цедри. Наступного разу візьму або форму меньшого діаметру, або в цю покладу більшу порцію тіста, бо кекс вийшов як пиріг, не високий. Взагалі, цікавий кекс, варто було спробувати. 

Дуже вдало сюди і на смак, і на вигляд пасує шоколадна глазур, правда, я трішки зазівалася, і вона в мене швидко застигла, не встигла рівномірно розподілитися. 

На наступний рік буду експерементувати далі

IMG_20181226_195321.thumb.jpg.bbdfd4c88538a61ba22fc11e2498f738.jpg

 

IMG_20181226_195748.thumb.jpg.be19a0638f65fa5c58473c714da2cfca.jpg

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
41 минуту назад, Магда сказал:

Ну ось, один, круглий, кекс

Наталочка, гарнi вийшли в тебе кекси!:0_8e0d2_28d964f1_S: А на першому, гразур так блищить, що схожа на шовкову хустинку!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ех, пізно я згадала про цей кекс((

Хтось цього року робить його?

Я можливо половинку порції все ж замочу...ну дуууже хочеться! Відколупаю на Різдво недолежаного, а як не піде, то буде в мене кекс на Масляну))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Аллочка, я теж ще ні Різдвяний, ні Штоллен не пекла. Але планую. Смачний він навіть якщо не вистояний. Так що - печи, не думай.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я в минулому році не пекла ( вже ж світла не було ) і в цьому році руки не стоять

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 хвилин тому, N@T@ сказав:

я в минулому році не пекла ( вже ж світла не було ) і в цьому році руки не стоять

От і мені ні того року, ні цього якось не заходять різдвяні клопоти. До Свят Вечора, звичайно, підготуюсь, а так, що б планувати за місяць, то ні, намає натхнення. Живу якось одним днем. А колись мріяла на Різдво напекти штолєнів на заквасці (дуже мені подобається рецепт Олени Желєзняк) і розіслати рідним і друзям до свята. Ось уже і Різдво ми офіційно, слава Богу, відмічаємо разом з усім світом, а сил і бажання готуватися немає( Тепер у мене інше бажання  - Перемога. От тоді ми відсвяткуємо! Будуть у нас і штолєни, і різдвяні кекси, і паски на весь світ, все буде.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, треба триматись. Я ось не справилась, мусила трохи підсісти на пігулки, бо була вже зовсім на межі. Перебування дитини на "нулі" не додає оптимізму. Але пектиму Штолен або Кекс обов'язково - на зло ворогам! І минулий рік пекла. До речі, минулорічні штолени хлопці поїли, коли приїздили за шевронами до нас додому. Може і цьогоріч хлопцям підуть, не знаю ще)) Лише сьогодні замочила все в коньяку)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×