Перейти до вмісту

Recommended Posts

Дописала, відправила подомлення, доїла кусочок пасочки, запила кавою, зітхнула і розмотала рошенівську "корівку"... От шо за натура!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Магда сказал:

От шо за натура!

Ты же девочка! А девочки любят всякие сладкие вкусности))) :smilie_essen:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
54 минуты назад, lana19 сказал:

Ты же девочка! А девочки любят всякие сладкие вкусности))) :smilie_essen:

Ага, а ще м'яско смачненьке і рибку солоненьку :viannen_103:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
47 минут назад, Магда сказал:

Ага, а ще м'яско смачненьке і рибку солоненьку

Наташа! Тогда ты прям настоящая девочка-девочка! )):girls-hug:
 

И ура! У меня тоже есть эта мука!  Муж где-то в городе нашел и купил!
 

6 часов назад, Qween сказал:

Скоро вже щось приготую!

Таааак! Анечка! ты уже приготовила?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часов назад, lana19 сказал:

Таааак! Анечка! ты уже приготовила?

Веточка, пока нет. Я ж не знала что получится так быстро купить, а перед тем напекла и хлеба и пасочек. Немного хоть поедим и сразу испеку из новой муки. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Девочки, у нас Винницкая мука есть в Сильпо по 23 грн. Если у кого рядом. А вот в АТБ через дорогу от Сильпо пусто :smile:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А я вчера в Сільпо у нас видела какую-то новую муку "Рома". Но очень спешила, некогда было рассмотреть, что за зверь. Раньше точно нигде такой не встречала.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

https://romakpf.com/

16 минут назад, УкраИнка сказал:

А я вчера в Сільпо у нас видела какую-то новую муку "Рома". Но очень спешила, некогда было рассмотреть, что за зверь. Раньше точно нигде такой не встречала.

Покупала такую в Варусе по акции. Обычная мука, не плывет, но и чего-нибудь выдающегося не заметила. Правда, справедливости ради, наверное надо сказать что хлеб я не пеку, в основном пироги бездрожжевые да тортики что попроще :mocking:

Ой, наверное ссылки прямые нельзя?

Змінено користувачем ttts

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, ttts сказал:

Ой, наверное ссылки прямые нельзя?

Форумчанам можно!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, ttts сказал:

Девочки, у нас Винницкая мука есть в Сильпо по 23 грн. Если у кого рядом. А вот в АТБ через дорогу от Сильпо пусто :smile:

Дівчаточка, привіт! Ще не спите?))

Танечка, у Винницы есть еще одна знаменитая мука " Зерносвіт" . Вот ее я могу купитть только в Сильпо. Больше нигде я ее не видела.  хорошо, когда есть выбор))) 

Иннусик, муку " Рома" тоже хвалят, но я её даже   не видела. ((( 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 часов назад, ttts сказал:

Правда, справедливости ради, наверное надо сказать что хлеб я не пеку, в основном пироги бездрожжевые да тортики что попроще :mocking:

Аналогично! :friends:

Чаще всего для пирогов и тортиков  беру муку "Новопокровская" или нашу местную "Кролевецкую".

А "Рома" была выставлена в Сільпо прям посреди торгового зала, поэтому и бросилась в глаза. Надо будет попробовать. 

Девочки, а что скажете о "Хуторке"? 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, УкраИнка сказал:

что скажете о "Хуторке"

 

Инночка, это простая хорошая мука высшего сорта. Одно время пекла на ней. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сегодня специально посмотрела на муку в одном из АТБ. Несмотря на то, что магазин небольшой, - выбор  муки солидный: Дніпромлин, Київмлин, Хуторок, Хмільницкий млин, Вінницький млинар, несколько видов их собственного производства... И это я ещё не всё запомнила! :oops: И почти все марки в расфасовках по 2 и 5 кг. 

Я никогда раньше в АТБ муку не покупала, потому и проходила мимо этих стеллажей, не глядя. А тут прям впечатлилась :f-0-146:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Иннусик,  , любовь к муке - это заразно)))))))

 В любых супермаркетах   Я всегда , первым делом, бегу в отдел муки))). А вот теперь и ты)))  У меня прям душа радуется от такого  разнообразия  в АТБ))))

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну шо, дівчата, вмієте ви заохотити! Зарікалася я, зарікалася ще щось здобне пекти, а ви ж і мертвого підбурите! Були сьогодні на закупах в Сільпо, і я таки взяла 2 кг. Вінницького млинаря на пробу. Тепер думаю: що б його таке спекти на вихідних?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, Магда сказал:

Тепер думаю: що б його таке спекти на вихідних?

Пасочку:mocking:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Qween сказал:

Пасочку:mocking:

Та нєєє! :biggrin:  

Я тепер хочу щось таке щоб формувати красиво тісто, може кранч чи пиріг якийсь. Що б відчути - що ж воно за чудо-борошно :504664076:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталочка, нєєє, на пиріг ми не згідні. Атомущо не побачимо всієі роботи  борошна. А от  кранц- це  гарнра ідея)) 

Дівчатка, хто буде формувати, не спішіть, різницю настільки видно, що навіть руки отримують задоволення....)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 часов назад, Natali06 сказал:

Атомущо не побачимо всієі роботи  борошна.

Ну шо, я таки попробувала і все побачила. Зазіхнула я на дріжджове листове тісто. Я абсолютний профан в дріжджовому тісті, всі мої роботи з ним - це щорічні паски та пару раз на рік якісь булочки чи пиріжки.

Спеціально місила руками - за 20 хвилин вимісилось прекрасне легке тісто, я розтягувала його майже на весь розмах своїх рук :) ви б бачили ці волокна! Заходилася з тістом вчора ввечері, а сьогодні вранці спекла ці булочки. 

так от, аналіз:

1. Борошно прекрасне, в роботі легке. В процесі замісу була спокуса підсипати ще, але втрималася, чим горжуся:) Тісто прекрасно росло і під час першої розстойки на столі, і під час наступних розстойок з маслом в холодильнику. Для мене завжди було проблемою розкатати рівний прямокутник з дріжджового тіста (весь час виходив якийсь нерівний овал), а тут, просто як по шаблону - прямокутник, рівний, краї не з'зджаються, супер. 

2. На моменті втирання масла в тісто я зробила помилку - масло було недостатньо м'яким і я нанесла його нерівномірним шаром, подекуди були такі собі велеченькі грудочки масла. Так от, в процесі подальшого неодноразового розкатування, ці грудочки "ходили" під тонесеньким шаром тіста, і жодного разу тісто не порвалося і масло не вилізло наверх. 

3. Формовці мені ще вчитися і вчитися, але навіть я справилася з цим тістом досить легко. 

4. Для начинки я взяла орегано, сіль і сушений часник. Так от, спецій можна було покласти вдвічі більше, бо вони майже не відчуваються в готовій булочці, зате є яскравий ніжний вершковий смак. 

5. Пекла в два заходи: перший за інструкцією своєї духовки для такого тіста - з холодної духовки при 180°С 20 хвилин, другий - так як за рецептом, при 220°С 12 хвилин. Булочки в другому заході виросли більше, але і сильніше зарум'нилися. Смачні і ті, і ті. 

6. На фото здається, що скоринка у булочок тверда, наче панцир. Насправді - вона тонесенька, як у круасана, кришиться і дуже смачна :) а м'якуш дуже ніжний, слоїстий. 

7. Дуже хочеться "відточити" формовку дріжджового тіста, тим більше, що тісто дуже легке і приємне в роботі, але мені ж на булочки навіть дивитися не можна - бо сама стану схожа на булочку :(

20200503_102524.jpg

20200503_104515.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталочко, гарні булочки :kez_16: ! Зовсім не здається що скоринка тверда. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталочкааа!  Завжди кажу: ти моя розумничка!:girlhand: Ти не просто спробувала, ти ще й так все  росписала, що я аж зачиталася!)) Булочки суперові! А що добрезні, не сумніваюсь! ( рецепт уже є?)

Так, тепер ще трошки про борошно. Ти пишеш " хотіла підсипати" Вче вірно зробила, що не підсипала. Тому що : коли здається , що тісто вологе, даєм йому розтоятися . За цей час  тісто робиться неймовірне. Гарно тримає форму , дає нам з ним зробити  всілякі форми.  Наталочко, Ти  це помітила ? 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Natali06 сказал:

Завжди кажу: ти моя розумничка!:girlhand:

Я просто сама собою зараз задоволена :girlleg:

А про оформлення рецепту навіть не подумала, мені здається, що в мене ще дуже мало досвіду, що б виставляти рецепти в темах про дріжджове тісто. Хоча, це тісто мене надихнуло пробувати далі, і, можливо, хтось такий, як я спробує і теж почне аналізувати і не зневіриться :)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталочка, я знаю, багато із наших дівчаток пам'яють моі перші кроки )) І я сама добре пам'ятаю  свій перший  хліб))) Звичайно,  що я була  ще та неумєха))) Але дівчата мене завжди  підтримували,  надихали і я помаленьку  йшла... І дійшла. Ні, вірніше  ще багато йти. Але напрямок я вже знаю))) 

так що , сміливо виставляй  ці чудові булочки!  Ти йдеш в правильному напрямку!))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я тоже вчера испытала эту муку:aqXZKSFfHyZMIyQUOaK-9eJ4KrQ4Jv-Wmau_df6ghf39bbR8a7LIlPxCS2qwUgNjzRzgVj7GHvPXET5hMoEQ5fF58yNcRoTU76GMjWkz58Y:. Отличная! 

Тесто замесила по старому проверенному рецепту с яблоками и майонезом. Специально формовала одну пасочку рулетом, а вторую кранчем, который  сейчас модно называть "кулич-краффин":girl_haha: . Заодно не могу не удивиться "сообразительности" некой женщины Изикук, которая утверждает что это её авторский рецепт. Чего только люди не придумывают в погоне за лёгкой славой :confused:

Итак:

Тесто с этой мукой по жидкости как обычно, муки меньше не насыпала, всё по рецепту. Раскатывалось тесто в тонкий пласт очень легко и приятно, изделия имеют упругий мякиш. Я довольна! Мука отличная.

И хочу вернуться к кранчу, который типа Изи-кулич. Масло, которым смазываются слои (я потратила на смазывание всего 15 г масла на 2 изделия из 250 г муки из которых один - как обычно делают рулетом, а второй - кранчем). Не хочу искать сколько предлагается в Изи-куличе, но одно могу сказать точно - масло при такой разделке теста стекает вниз и получается довольно странная картина. Вставляю фото нижней корочки. Специально сфотографировала два изделия рядом. Слева кранч, справа обычный рулет:

95800666_608818956379702_2268428990752489472_n.jpg

 

Очень заметно отличие корочки не только нижней, но и боковой. Пелись оба изделия одновременно в эмалированных кружках.

 

Специально нашла рецепт кранча типа Изи-кулича. Там масла на смазку идёт такое огромное количество, против моих 15 г, что если меня кто-то попробует убедить что там с мякишем всё супер и масло не стекло вниз лужей, я просто не поверю - извините:aqXZKSFfHyZMIyQUOaK-9eJ4KrQ4Jv-Wmau_df6ghf39bbR8a7LIlPxCS2qwUgNjzRzgVj7GHvPXET5hMoEQ5fF58yNcRoTU76GMjWkz58Y:. Простое пасочное тесто не предназначено для такого изделия, непрофессионально это, да и масла жаль, которое уйдёт в утиль.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пасочки обычные, формовкой рулетом получились отличные. То что надо:aqXZKSFfHyZMIyQUOaK-9eJ4KrQ4Jv-Wmau_df6ghf39bbR8a7LIlPxCS2qwUgNjzRzgVj7GHvPXET5hMoEQ5fF58yNcRoTU76GMjWkz58Y:

95784347_347424812908984_8390511130073628672_n.jpg95332356_1549033688612068_8746635610506133504_n.jpg96519508_2617543605239968_4890745213472997376_n.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×