Перейти до вмісту
lana19

Акции, скидки, распродажи

Recommended Posts

скатерть думаю.. вот там есть пример из ткани 123759..  у меня овальный стол.. думаю пойдет.. нужно пощупать подъехать::))

 посмотрела на ткань.. и захотелось праздничного чегото...а то конец года, настроение с каждым днем как погода.. на один градус меньше:))

 

-----

 123690

       689

 тоже хороши,  точно выберусь в магазин.. :))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну два последних, хоть и в условную, но клеточку. Мне кажется, что они больше к прямоугольному пойдут.

А вот 123759 и вправду такой праздичный, яркий. особенно, если посуда чисто белая - вообще по-новогоднему. ну и не белая - тоже хорошо будет.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Клетка может вполне подходить к округлому столику )))

 

4b3921d9f6ea3f79f08a3a000b3654f9.jpg

 

 

Но мне больше нравятся варианты, где поверхность стола не сильно пестрит разными рисунками, а вот по краю уже можно разгуляться навороченной тканью )))

Как пример:

 

5f39d7667aca193cdb4ceded76fdb750.jpg

 

58993f161990a0111b9862ef21348aa6.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Покупаем на AliExpress

 Посты про Али переехали домой)))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Девочки, мне пришла рассылка из магазина "колобок" http://kolobok.in.ua

У них сейчас скидки до 40%

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброе утро!

Девочки, а тут

 

 

кто-то заказывал, магазин надежный? У них сейчас скидка, в розницу как опт.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В Ватсонс сейчас акция 1+1=3 на Домол для посудомойки. За 362 грн три пакета порошка по 1,8 кг каждый, на 300 стирок.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

В Ватсонс сейчас акция 1+1=3 на Домол для посудомойки. За 362 грн три пакета порошка по 1,8 кг каждый, на 300 стирок.

Диана, Спасибо! :flowerss:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Девочки, в ватсоне скидки делают, но цены поднимают. В обычное время сможете купить по меньшим ценам.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Девочки, в ватсоне скидки делают, но цены поднимают. В обычное время сможете купить по меньшим ценам.

 

Лена, да, на очень многие товары так у них. Я сама так пару лет назад с тушью для ресниц прокалывалась... в моем городе рядом с одним из Ватсонс есть подобный магазин, у меня там постоянная 10% скидка, я зашла, чуть в ёмборок не шарахнулась, от разницы в цене, пошла, сдала обратно, благо взяли...

 

Но, вот их торговые марки, таки выходно. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Izvarina, может, я давно там ничего не беру, кроме салфеток)

Ватсон экслюзив мне как то сделал такую беду на глаз, лечила долго. Я их товары теперь мягко сказано не перевариваю (тоник для лица).

 

Последнее моё приобретение это лезвие. Девочка говорит вот тут набор по старой цене. Пенка и бритва. Спрашиваю там 5 лезвий. Как простой человек имея ввиду насадки. Она - да. Как продавец имея ввиду количество лезвий на бритве.

 

В итоге пришла домой прозрела. Купила одну насадку за 180 грн) Пришла вернуть. Нельзя, закон не позволяет принимать такие вещи назад. Короче не стала спорить, пошла домой, еще раз разочаровавшись в этом магазине.

 

Порошок беру в мелком магазине, у них без скидок всегда дешевле. А вот моющее Эмвей. После того как попробовала его на другое перейти не могу. Был бы заменитель такой который реально моет и смывается (аж посуда скрежетит) перестала бы Эмвей брать. Порошку вот нашла замену, а моющему нет.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

:biggrin: у меня к стати подписка эмвей из-за этого моющего.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Miloviza, Лена, я тоже фанат этого моющего, другим не могу пользоваться. :girl-yes:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Столько выгодных предложений!  Выбираем город и магазин

http://www.gotoshop.net.ua/dnepropetrovsk/

Хорош ресурс. Заказывали неоднократно!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Купила по вигідній ціні силіконовий конвер для запікання від іспанської фірми LEKUE ,дуже задоволена.Хочу цією новиною з вами поділитися.

post-215-0-29289700-1519829058.jpg

 

http://w-cat.com.ua/150-convert-dlya-zapekaniya-s-poddonom.html

 

Готувала в ньому рибку з овочами в мікрохвильці 7 хв овочі і потім поклала рибку і ше 15 хв.Можна напевне було все зразу  скласти на 15 хв. на наступний раз так і спробую.

post-215-0-51098500-1519829155_thumb.jpg

 

Ну і на сніданок в нас омлетики.6 хв в мікрохвильовці 4 єчка збиті з молоком,додала шпинат та перець.

Запалилася ідеєю купит таку річ для омлету.У донечки є сама на омлет,і для бекону такий лоток,вона купила собі в Польщі(бо там мешкає).Але пошукала в неті  і в нас дуже воно дорого .Форма то на 2 яєчка тільки,тому для двох не дуже зручно.І попала мені на очі  ця форма  у вигляді конверту. вона має теж таку решітку для бекону,або мяско чи рибку мона там  ставити.І більший обєм  вміщає.ЇЇ можна і в духовку ставити.

post-215-0-44059800-1519829176_thumb.jpg

 

post-215-0-82461100-1519829198_thumb.jpg

 

Так що я задоволена . Раджу вам такий девайс.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Галюся, дякую що написала про знижку  :smile: . У Білому коті Лекю набагато дорожче, чим у звичайних магазинах, но ціх конвертів давно ніде нема, а в Коті є. Думаю може там взяти зі знижкою, бо давно придивляюся до ціх конвертів. Там є такий як твій і инший на пару сантиметрів більше, но без решітки. Маю сумніви потрібна решітка чи не потрібна. Як ті вважаеш?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Анютка той що на 650 мл. дуже маленикий за розміром можу тобі його зміряти якщо треба,бо я його дочці замовила.

А шукала я саме з решіткою. Дуже класно готувати бекон саме на решітці.

Дочка має такий і дуже задоволена. 

 

 

а  я побачила  що у цьому конверті  теж можна так готувати,Бекон дуже  люблю,а  от жарити його на сковорідці не люблю. вся плитка потім в жирних крапках.Тому я  за той варіант що з піддончиком.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую, Галюся  :smile: . Бекон ми не готуємо, но ідея цікава :hy:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, зайшла тільки що в Сільпо - побачила у них мої улюблені сковорідки de buyer. Виявилося, що вони були у них по фішках, а тепер дорозпродують залишки, ціни навіть нижчі, чим в інтернет магазинах. Я сміливо і наполегливо рекомендую ці сковорідки - кращих у мене ще було. Тільки рекомендую брати важкі, ті що з пресованої листової сталі, вони прекрасні. Я повідкладала всі свої тарі сковорідки і користуюся зараз тільки цими. Побачила тільки що ці сковорідки, загорілася :) мені ж і не треба вже, а насилу відійшла від стелажа :) 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 часов назад, Магда сказал:

Дівчата, зайшла тільки що в Сільпо - побачила у них мої улюблені сковорідки de buyer.

А в нашем Сильпо только тефлоновые от Марко Черветти. Этож не они?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, ttts сказал:

А в нашем Сильпо только тефлоновые от Марко Черветти. Этож не они?

Ні, сковороди de buyer лінійки carbon plus з пресованої листової сталі, без покриття. Ось вона: https://mirposudy.com.ua/catalog/i/24028-skovoroda-carbone-plus-26-sm-5110-26.html

Антипригарність такої сковорідки виникає в результаті утворення на ній плівки в процесі експлуатації. Сковорода важкуща, швидко і рівномірно нагрівається, довго тримає температуру. Жарить на ній прекрасно все - від м'яса до яєшні чи пасирування овочів. Єдине, що догляд за нею трішки складніший та з умовностями: таку сковору не можна мити в посудомийці, не можна залишати на ній приготовану їжу, не можна мити її всяки миючими, після миття потрібно витерти на сухо, іноді протерти олією. За рік користування цими сковородами скажу, що всі умовності того варті. Я, коли мені потрібно щось швидко і багато пожарити, беру другою сковородою не одну з десятка своїх старих сковорідок, а млинницю de buyer - вона в мене велика, я на ній і карасиків, і деруни жарю :)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 часа назад, Магда сказал:

Дівчата, зайшла тільки що в Сільпо - побачила у них мої улюблені сковорідки de buyer. 

Наталочка, дякую за твою рекомендацiю! А то менi набридло купувати сковорiдки з антiпригарним покриттям- 2 роки i змiнюй! З алюмiнiем i чугуном дружби якось не виходить, все дивлюсь на ту сталь, яку купити не знаю, вони не дешевi, тому купити, щоб валялася не хочеться! Тепер обов'язково подивлюся на цi, що ти кажешь!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@inucya, я завжди, коли щось рекомендую, відчуваю за собою відповідальність, бо ж людина мені довірилась. Ці сковорідки я вже розхвалила і рекомендувала всім своїм друзям і знайомим, ще ніхто не виставив мені рекламацію:) Сподіваюся, що і тобі вони сподобаються, це справді класні сковорідки. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Магда сказал:

це справді класні сковорідки. 

Наталя, а скільки в Сільпо вони зараз коштують?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×