Перейти до вмісту
lana19

Що ми їмо сьогодні? А що завтра?

Recommended Posts

42 минуты назад, Natali06 сказал:

Натусічка, я прямо в захваті від вашого марафону!

Дякую, Наталю, це був не зовсім марафон :), забіг був 5 км. Щорічний благодійний забіг на користь діток з кардіопроблемами. Я і бігла, і переходила на ходьбу, головне участь :) . Бо на справжньому марафоні я б не вижила )))

 

34 минуты назад, Kira сказал:

Магда-Наталочко! Дуже апетитна піца у тебе

Наталю, дякую :) то я випробовувала режим "піца" в своїй духовці, трішки сир перетримала, але тепер буду знати. Виявляється, на цьому режимі включається термодатчик і, поки він не вимкнеться, не можна відкривати дверцята. А в цілому, я задоволена, тісто гарно пропеклося, не розм'якло від сочної начинки, начинка не висохла. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скучила за піццою!!!!

В мене сьогодні було

Сніданок- вівсянка з відбивними

Обід-розсольник

Вечеря-малому манка, нам з доцею пєльмешки зі сметанкою.

Протягом дня дудлимо "березовий сік з барбарисками"

 

На завтра

Сніданок-макарошки і яєчня з сосисками

Обід-доідаєм розсольник

Вечеря-запіканка з сиру.

Компот з морожених ягід.

Післязавтра ще думаю...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поскольку вдохновение ко мне вчера так и не пришло :girl_red:, то просто сварила борщ, кашу из булгура и стушила куриную печень с грибами. Пусть едят и не выступают! :biggrin:

А вообще - надо срочно морозильную камеру освободить, чтоб подготовить к новому сезону, а то много чего еще в ней осталось. Наверное, кисель вишневый сегодня сварганю и запеканку творожно-тыквенную. :girl_184:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ой,ну наконец то. Оживите тему. А то что то я в печали.. не знаю, что готовить.

уже и сковородку гриль газ купила- но что то она меня не вдохновила...

сегодня испекла Энжика бисквитный рулет. Хочу сделать сметанный крем с желатином. и клубнику. Но это пока хочу.. может обойдусь вареньем....

и запекла в аэрогриле картошку молодую. потом ее укропом. И салат с капустой... утром омлет с аэрогриля. 

вот  и все на что я гожусь....

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
35 минут назад, fronya40 сказал:

уже и сковородку гриль газ купила

Таня, скворода-гриль -це ж бомба! Зараз вже йдуть свіжі молоді овочі - на грилі просто :f-0-183:

А можна я тут скину посилання на свій рецепт на іншому форумі? Якщо ні, модератори, видаліть, будь ласка. Просто зараз вже готувати і фоткати не хочу, а хочу Тані підкинути ідею кабачків-гриль. Це мій рецепт, можна сказати, "авторський", дуже швидко і смачно виходить:

3 шт. кабачків
3 зубчики часнику
50 мл оливкової олії
великий пучок кропу
морська крупна сіль 
 

 

Кабачки помити, обсушити. Сковороду-гриль розігріти до максимуму.
В блендері на пульсуючому режимі потрібно перебити в кашку кріп, часник, сіль та оливкову олію.
Тепер головне: кабачки потрібно нарізати по мірі того, як вони будуть жаритися, щоб вони не пустили соку і не стекли. Я нарізую їх поздовж, на полоски товщиною 8-10 мм. 
Під сковорідкою зменшити вогонь до трішки більшого за середній, і викласти полоски кабачків (не солити!). Обжарювати з кожного боку хвилин по 5-7, щоб кабачки помітно пом'якшали та до появи характерних гриль-полосочок. Дуже важливо при перевертанні використовувати щіпці або лопатку і ні в якому разі не виделку, бо при проколюванні кабачка з нього витече весь смачнющий сік.
Кабачки зняти на тарілку та відразу ж змастити зеленим соусом. Дуже смачно, коли їх викладати пірамідками один на один - вони тоді краще проходять соусом.
Ідеально підходять як гарнір або, навіть, як самостійна страва.
Так жарити можна і баклажани, але іх я змащую вже майонезам з часником, мені так смачніше :-)

1374851188_121.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Магда сказал:

Таня, скворода-гриль -це ж бомба! Зараз вже йдуть свіжі молоді овочі - на грилі просто :f-0-183:

А можна я тут скину посилання на свій рецепт на іншому форумі? Якщо ні, модератори, видаліть, будь ласка. Просто зараз вже готувати і фоткати не хочу, а хочу Тані підкинути ідею кабачків-гриль. Це мій рецепт, можна сказати, "авторський", дуже швидко і смачно виходить:

3 шт. кабачків
3 зубчики часнику
50 мл оливкової олії
великий пучок кропу
морська крупна сіль 
 

 

Кабачки помити, обсушити. Сковороду-гриль розігріти до максимуму.
В блендері на пульсуючому режимі потрібно перебити в кашку кріп, часник, сіль та оливкову олію.
Тепер головне: кабачки потрібно нарізати по мірі того, як вони будуть жаритися, щоб вони не пустили соку і не стекли. Я нарізую їх поздовж, на полоски товщиною 8-10 мм. 
Під сковорідкою зменшити вогонь до трішки більшого за середній, і викласти полоски кабачків (не солити!). Обжарювати з кожного боку хвилин по 5-7, щоб кабачки помітно пом'якшали та до появи характерних гриль-полосочок. Дуже важливо при перевертанні використовувати щіпці або лопатку і ні в якому разі не виделку, бо при проколюванні кабачка з нього витече весь смачнющий сік.
Кабачки зняти на тарілку та відразу ж змастити зеленим соусом. Дуже смачно, коли їх викладати пірамідками один на один - вони тоді краще проходять соусом.
Ідеально підходять як гарнір або, навіть, як самостійна страва.
Так жарити можна і баклажани, але іх я змащую вже майонезам з часником, мені так смачніше :-)

Яка красотЄнь!!! Такі чудові полосатики! Треба іх буде рецептиком окремим виставити, щоб не згубились в нашій бурній переписці)))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня идей полно, но времени на них катастрофически не хватает( огороды начались(((

Потому завтра с утреца пюрешечку заделаю, с котлеткой.

Обед- гречневый супчик.

На ужин блинчики с сыром твердым и по одному с икоркой поласувать) малышарику молочную кашу с мультизлаками нордик.

Вот такой простенький набор, компот не успела сварить, а пить хочется ж, открыла березовый сок с апельсином и черносливом!

А вообще, подумываю над Оливьешкой! Так хочется!!!

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Магдочка,дякую дуже. Але це- ж не та сковорідка,це гриль- газ.така,з діркою для газу.

А твій рецепт може ти його виложишь,щоб не загубився такий цінний. У мене є чугунна гриль,приготую цю смакоту.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, fronya40 сказал:

це гриль- газака,з діркою для газу

:shok:  А я думала, я знаю про кухонні гаджети все... Тільки що прогуглила, перший раз про таке чую, ото я турок! 

А є різниця в результаті між звичайною гриль сковорідкою і такою? І чому не вразила? Не зовсім уявляю спосіб приготування, мені здається, там не рівномірно розподіляється температура, та й не світить мені такий прибор - в мене електрична плита. Але ж цікаво! Вік живи, і вчися вік. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На сковороді жариться,а на гриль газ лежить їжа на решітці.

Електрична поверхня не підійде.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сделала я эти кабачки,только в сковороде гриль газ. Это ну очень вкусно!!!!

Смазала маслом язычки. И отправила в сковородку. В измельчителе блендера смешала масло, укроп,чеснок и соль. Полила язычки.оооооо.это очень вкусно))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, fronya40 сказал:

Сделала я эти кабачки,только в сковороде гриль газ. Это ну очень вкусно!!!!

Таня, я дуже рада, що тобі сподобався рецепт!

Я кабачки в принципі можу кілограмами їсти :biggrin: то ж жарені без олії і борошна саме те. Часто на вечерю влітку в нас буває кабачки-гриль із заварним житнім хлібом і помідорами, смакота. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Девочки, всем привет:m0574:. Наконец-то мне удалось зайти на наш форум, всё меня не пускало ни с компа, ни с телефона. 

А у меня начался сезон заготовки напитка из бузины, это так вкусно. На завтра планирую окрошку, а ещё сегодня сварила адыгейский сыр, стоит пока под прессом до утра.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Магда сказал:

Таня, я дуже рада, що тобі сподобався рецепт!

Я кабачки в принципі можу кілограмами їсти :biggrin: то ж жарені без олії і борошна саме те. Часто на вечерю влітку в нас буває кабачки-гриль із заварним житнім хлібом і помідорами, смакота. 

Я уже хочупрехочу кабачків!! Такий опис, таке представлення!!!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Olima сказал:

Девочки, всем привет:m0574:. Наконец-то мне удалось зайти на наш форум, всё меня не пускало ни с компа, ни с телефона. 

А у меня начался сезон заготовки напитка из бузины, это так вкусно. На завтра планирую окрошку, а ещё сегодня сварила адыгейский сыр, стоит пока под прессом до утра.

Меня тоже долго не пускали, я уже испугалась, что за прогулы отчислили:girl_haha:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 27.05.2019 в 22:03, Магда сказал:

Таня, скворода-гриль -це ж бомба! Зараз вже йдуть свіжі молоді овочі - на грилі просто :f-0-183:

А можна я тут скину посилання на свій рецепт на іншому форумі? Якщо ні, модератори, видаліть, будь ласка. Просто зараз вже готувати і фоткати не хочу, а хочу Тані підкинути ідею кабачків-гриль. Це мій рецепт, можна сказати, "авторський", дуже швидко і смачно виходить:

3 шт. кабачків
3 зубчики часнику
50 мл оливкової олії
великий пучок кропу
морська крупна сіль 
 

 

Кабачки помити, обсушити. Сковороду-гриль розігріти до максимуму.
В блендері на пульсуючому режимі потрібно перебити в кашку кріп, часник, сіль та оливкову олію.
Тепер головне: кабачки потрібно нарізати по мірі того, як вони будуть жаритися, щоб вони не пустили соку і не стекли. Я нарізую їх поздовж, на полоски товщиною 8-10 мм. 
Під сковорідкою зменшити вогонь до трішки більшого за середній, і викласти полоски кабачків (не солити!). Обжарювати з кожного боку хвилин по 5-7, щоб кабачки помітно пом'якшали та до появи характерних гриль-полосочок. Дуже важливо при перевертанні використовувати щіпці або лопатку і ні в якому разі не виделку, бо при проколюванні кабачка з нього витече весь смачнющий сік.
Кабачки зняти на тарілку та відразу ж змастити зеленим соусом. Дуже смачно, коли їх викладати пірамідками один на один - вони тоді краще проходять соусом.
Ідеально підходять як гарнір або, навіть, як самостійна страва.
Так жарити можна і баклажани, але іх я змащую вже майонезам з часником, мені так смачніше :-)

1374851188_121.jpg

Магда, ВАУ!!! Який рецепт!!! :animashki-myshy:Дуже дякую! Буду готувати.

Пару років тому купила сковороду гриль і ні разу не користувалась:)

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Магда - Наталочко, зроби ці кабачки окремим рецептом, будь ласка! :girl-yes: Фото таке смачнюще! :vkusno1:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Інна, з задоволенням, зараз виставлю. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У нас сегодня окрошка, отварной молодой картофель, телятина под помидорами и сыром в духовке и компот из замороженной смородины. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мясо у меня сегодня и салатик овощной(хорошо хоть овощи становятся по цене все доступнее), все руки не доходят☺️больше готовить

Змінено користувачем InnaValz67

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Завтра хочу сделать творожную запеканку от шефа А.А.) с печеньками и черникой! Делала по своему всегда, но насмотрелась видео от шефа и просто невтерпеж чего то попробовать))

И сделаю рагу, дабы пристроить последнюю партию мороженых кабачков. И тоже компот -вишня и смородина!

А вчера были блинчики на крахмале от Наташи! Мои любимишные!!!! С творогом, сметаной, сыром, пустые-кто какие хотел, тем и мазал))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Почти всю неделю из-за консервации семья на подножном корме. :f-0-146: Сегодня решила исправиться. У нас в меню: борщ, рис с телятиной и овощами, компот-ассорти из всего, что было под рукой, и пирог "Королевский" с абрикосами, малиной и яблоками.

Завтра от кухни отдыхаю!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Иннусик, сонцэ, а шо ты консервируешь? 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
56 минут назад, Natali06 сказал:

Иннусик, сонцэ, а шо ты консервируешь? 

В основном, абрикосы :biggrin:, но уже и огурцы пошли, и помидоры.

Но абрикосы меня уже просто достали! Раздаем всем желающим, консервируем, морозим, а они все никак не заканчиваются! :( Зимой будем одними абрикосами питаться. :f-0-146:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ааааа... у меня огурцы- тю- тю... даже не поели.... А помидор  совсем малость... пока в ожидании...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×