Перейти до вмісту

Recommended Posts

Ингредиенты: картопля-20 шт
сир твердий-50г
майонез-2-3ст.л.
масло селянське-50г (розтоплене)
спейії-майоран,базилік,кріп,сіль
за бажанням-2ст.л.кетчупу

med_gallery_1176_574_1628836.jpg

 

 

                                                                                     Приготування

 

 Обчищену картоплю нарізаємо тоненькими пластинками (як на чипси).

Я все роблю в великій і широкій ємності для зручного перемішування.

Сир натерти на дрібній тертці.

До картопельки додати цей сир і всі інші інгридієнти.

Перемішати,щоб кожна пластиночка була в приправках.

 

Викладаємо картопляну масу в силіконові формочки для кексів (я  нічим не змазувала),а якщо металеві,то потрібно змастити маслом.

 

med_gallery_1176_574_1892370.jpg

Випікаємо при температурі 190 градусів 50-6-хв. Але потрібно слідкувати,щоб картопляні пелюстки не пригоріли. Рецепт простенький,та подача картопельки оригінальна.

med_gallery_1176_574_2099330.jpg

 

 

med_gallery_1176_574_691929.jpg

 

 

med_gallery_1176_574_1674659.jpg

 

Порадила мені приготувати такі "троянди" моя подруга і колега по роботі Танюшка.А вона його побачила в інтернеті.Щиро їй дякую!

 Готуйте і смакуйте із задоволенням!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оксанка, яка краса!!! Дякую за рецептик, обов"язково спробую!

А якщо між листочки трояндочки і фаршику покласти...тоді буде повноцінний обід чи вечеря! :smilie_essen: :10: 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оксаночка,  ну оочень красивая и аппетитная розочка! :10:  :smilie_essen:  И главное так празднично ! Спасибо за рецептик!  :flowerss:  Потащила  в копилочку. :win44:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

А якщо між листочки трояндочки і фаршику покласти...тоді буде повноцінний обід чи вечеря!  

Юль,я теж так міркувала,та і за годину фарш буде готовий. Але у мене не було нічого мясного під рукою,а так кортіло приготувати

 

 

 

 ну оочень красивая и аппетитная розочка!    И главное так празднично ! Спасибо за рецептик!   Потащила  в копилочку.

Наталь,я сама зараз нічого такого не можу скуштувати,але моя дітлашня була дуже задоволена.Я тільки на красу подивилася.

 

Дякую вам,дівчата,за комплімент!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я своїм сьогодні зроблю на вечерю такі трояндочки с м"яском, потім отчитаюсь. :girl-yes: :smilie_essen:

Оксан, я з тобою також на салатиках. :smailuk12:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чекаю вражень,а якщо ще мають бути м'ясні,то чекаю з нетерпінням(сама люблю м'ясо) ,але поки що на салатах. З вівторка поласую курятинкою.

Юль,а двоє-то вже сила і тепер я з подвійною енергією буду "осалачуватися".

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оксаночко, несу подяку за смачний рецептик!!! :smailuk10 (1): :smile152:  :klasse:  :smilie_essen:

Було дуже смачно, я тільки попробувала... :roll:   аромат стояв на всю хату!!!

В мене якраз були гості, дуже всім сподобалось! Готувала із фаршем та сиром.

Фотозвіт :girl-yes:

Перша партія трохи пересмажилась, ледве витягла з тефлонових форм для кексиків, зато друга партія вийшла ідеальною, вистрибували трояндочки вже самі, нічого не ломалось.

med_gallery_51_335_304943.jpg

 

med_gallery_51_335_27086.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оксаночко, фотозвіт принесла! :girl-yes:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Юля,яка краса!!! Мене цікавість розбирала,все чекала твої фото ,а тепер  дивуюсь,як це я пропустила їх.   :oops:

Такі гарненькі "трояндочки"!!! Апетитно :vkusno 1: виглядають і рівномірно запечені! 

Дякую  за такий чудовий фотозвіт! :girlhand:  Тепер з твоєї подачі  і собі готуватиму з начинками.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я по фото ніяк на могла зрозуміти, як ті троянди зробити) А як же все легко!  Сьогодні приготую на вечерю)) Дякую за красу, Оксанко :flowerss:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Аллочка,і тобі дякую,що звернула увагу на "троянди". :girl_curtsey:   Зовсім не складно їх готувати,а подача виходить не така, як  на щодень.   Я сьогодні теж буду їх готувати. :girl_cookins:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оксанко, надихнула мене твоя малеча на трояндочки))) Швиденько накромсала картоплі і давай квіти крутити))

Сфотографувала лише на роботі, вихопивши кадр практично, з-під ложки)) ледве встигла))

94S-sEfV7Ew.jpg

Вручну різати пелюстки довгенько( із заздрістю подивлялась на ваш подрібнювач)) Як він зветься?

(ото очі завидющі-руки загребущі, знав би чоловік, де я той вірус девайсоголізму підчепила, відібрав би ноут :f-0-146: 

 

Картопелька смачненька!!! Спробую ще з фаршем)) а також з крабовими палочками щось захотілось :neznau:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Аллочка,так приємно,що скористалась рецептом. :girl_curtsey: На фото у тебе дуже гарненька квіточка! :0_8e0d2_28d964f1_S: 

Страва дійсно оригінальна. Виходить,що в цих пелюсточках і чипсики ,і печена ,корисна картопелька,і подача незвична.Нам подобається.

 

 

Вручну різати пелюстки довгенько

А от щодо нарізки,то правда,що вручну довго. У нас вдома комбайн Браун К700.То він в  одну мить накришить нам картопляних пластівців (чистимо картоплю всі гуртом  довго,а нарізка-хвилинна справа). Можливо,швидше буде на тертку,чи ножем для чистки овочів?

 

 

Картопелька смачненька!!! Спробую ще з фаршем))

А я все тільки  збираюсь зробити їх з начинкою

 

 

з крабовими палочками щось захотілось

Мої не  люблять крабових паличок (окрім мене і старшого  синулі ).От як вже буду робити з фаршем,тоді й з паличками декілька квіточок для нас запечу.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ну ти ба... такий чудовий рецепт, йому вже майже рік , а я тільки побачила! така класна святкова подача  :0_8e0d2_28d964f1_S: на Новий рік саме те.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пішла дивитись на комбайни :f-0-146:  

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

ну ти ба... такий чудовий рецепт, йому вже майже рік , а я тільки побачила! така класна святкова подача на Новий рік саме те.

Таня,приємно,що звернула увагу на трояндочки. На Новий рік дійсно можна приготувати. Мої малі відео зняли, коли мамі готували цю картопельку. 

 

 

а я тільки побачила

Я теж багато для себе відкриваю цікавинок на нашому форумі (за усім не встигаю).

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×