Перейти до вмісту
Izvarina

Великодні клопоти

Recommended Posts

2 часа назад, ГалинкаМалинка сказал:

Потребую вашої поради.У вас такі гарні пасочки рівненькі,а в мене чогось на один бік пасочки.Що я не так роблю?

93660234_777390569460956_3273795064249188352_n.jpg

А мне нравятся такие шапочки, прям аппетитные и глазури на них больше поместится, а значит будет вкуснее)))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 16.04.2020 в 21:35, ГалинкаМалинка сказал:

Потребую вашої поради.У вас такі гарні пасочки рівненькі,а в мене чогось на один бік пасочки.Що я не так роблю?

93660234_777390569460956_3273795064249188352_n.jpg

Галинка, у мене точно така  проблема з верхівками. (((( просто замучилася . Я так розумію, що якась частина тена працює не так , як основна. Тому  в одній  частини паски йде перегріві і вона шидше росте. (((. Я своі старалася прокручувати  , щоб нагрів був равномірний. Але при цьому я все рівно порушувала вигляд паски(((((Бо " шмольгання" духовкою, під час випічки , дуже погано для дріжжовоі ( тай заквасочноі теж) випічки((

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 часов назад, ГалинкаМалинка сказал:

Потребую вашої поради.У вас такі гарні пасочки рівненькі,а в мене чогось на один бік пасочки.Що я не так роблю?

 

Галюся, дріжджі сухі? І духовка і хлібопіч однаково такі шапочкі дають?

Взагалі, я нічого не маю проти таких вірхівок, мені здається що це дуже апетино виглядає :aqXZKSFfHyZMIyQUOaK-9eJ4KrQ4Jv-Wmau_df6ghf39bbR8a7LIlPxCS2qwUgNjzRzgVj7GHvPXET5hMoEQ5fF58yNcRoTU76GMjWkz58Y:.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 часов назад, lana19 сказал:

1. Колобок (тестовую заготовку перед закладкой в форму) правильно формируешь? С натягом?
2. Возможно! Переложила теста 
И самое главное! - духовка. Неравномерный прогрев. У Нашей Наташи духовка постарела(( и тоже выдает такие  набекрененные макушки. 
Она утром напишет

Колобок формую правильно.Духовка відносно нова.Печу на конвекції.

SanaT  дякую,дуже приємно 

Natali06  я теж пробувала прокручувати не допомагає.Думаю може я замало часу тримаю (щоб підросли)перед духовкою?Десь 30 хв тримаю.І коси цього разу наплела зверху а воти так розплилися шо їх не видно😪.А глазурю не буду покривати,в мене ніхто її не любить,потім собаки їдять.

Qween  Дріжжі сухі Доктор Откер. Хлібопічка Панасонік по інших рецептах не завжди зносить дах.Навіть уваги не звертаю бо з ХП в кошик не ставлю.

 

Дівчатка я вам всім щиро дякую за ваші підказки.😍😘

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, ГалинкаМалинка сказал:

Дріжжі сухі Доктор Откер. Хлібопічка Панасонік по інших рецептах не завжди зносить дах.

 

Галюся, спробуй для початку замінити у цьому рецепті дріжджі сухі на пресовані. Які у вас добрі, такі і вікористовуй (сьогодні, як раз, ми обговорюваи дріжджі "Духмяна хата", подивись в відповідях за сьогодні, якщо цікаво). Тільки зверни увагу: дріжджів пресованих поклади менше, ніж звичайно. Можеш написати тут рецепт, і вірішимо яку кількість використовувати. Спробуємо вдосконалити твої пасочки! 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Дякую Анічка.Можливо після свят спечу ще.На разі нам вистачить, і так з цим карантином скоро в двері не влізимо. 🙂

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 07.04.2016 в 22:36, Izvarina сказал:

64776_0.jpg

 

 

Девочки, вы уже определились по какому рецепту в этом году паски печь будете? Я чет не могу  пока... хочу новенькое ченить...  и пора бы отрепетировать уже...

 

Рецепты, которые есть на форуме

Пасха творожная "Поповская" на варёных желтках  - Автор Сусля

Творожная пасха - Автор О-л-я

Кулич по рецепту В. Похлёбкина - Автор Vilapo

Цветы на Пасху - Автор LoraShen

Кулич на сливках - Автор Vilapo

Кулич на желтках - Автор Vilapo

Паска с шафраном "Нежность" - Автор Vilapo

Кулич "Королевский" - Автор Qween

Кулич "Королевский лентяй" в хлебопечке - Автор Qween

Кулич из Венского теста (можно печь в хлебопечке) - Автор Qween

Куличи для папы - Автор Джу

Кулич масляный  - Автор llarisav

Пасхальные булочки - Автор Natali06

Панеттоне от Адриано - Автор Люлёк

Панеттоне "Миндальный" - Автор YNL

Панеттоне - Автор ang-kay

Кулич Венский на закваске от Дачницы -Автор Elenka

Кулич маленький - Автор ГалинкаМалинка

Кулич без замеса - Автор Izvarina

Папошник( он же кулич, он же паска) - Автор fronya40

Кулич "Пасхальный" (бабушкин рецепт) - Автор О-л-я

Кулич по семейному рецепту - Автор Prus

Кулич "Пасхальный" - Автор Виталинка

Легкий и быстрый кулич - Автор batta

Пасхальный кулич в хлебопечке - Автор batta

Кулич "Апрельский" - Автор Фрезия

 

 

 

 

Прекрасная подборочка на Пасху - спасибо!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А я вчора вже перші пасочки спекла:smile: Глазур робила желатинову. Думала, що не вийде, але нічого, добре вийшло. Фотографувати вже ні сил, ні часу не було, вірте на слово))

 Тепер думаю коли наступні пекти - в четвер, чи в суботу:girl-th:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наташа, взагалі паски пекли у Чистий четвер. Але я вважаю, що дотримуватися всіх тих правил церковних доречно тоді, коли ти і посту дотримуєшся, і до церкви постійно ходиш і багато чого ще. А так як ми зараз, - без посту, без обов*язковой церкви та молитов, - то й всі ці правила втрачують для нас сенс. От чомусь ми починаємо іменно в останній пасхальний тиждень про це думати, а це ж неправильно, це просто ми віддаємо "дань традиции", і це ніяк не спливає на наші почуття до Бога. Це перетворилося на пустий рітуал. Та й ще починаємо видумувати всілякі способи покраски яєць, але яйце на Пасху повинно бути тільки червоне. Починаємо витребеньки з пасками на кшалт тіх новомодних краффінів. Всіляко їх прикрашаємо конфетами, зефірами, сухофруктами, квітами...Так, це дуууже красиво і смачно, але сама форма повинна всеж повторяти ... ой, невірно написала, попутала, не фаллос, а артос (це такий високий хліб давньогрецький).

Ну це моя власна думка.

 Я коли було багато заказів, то починала пекти паски у вівторок і заканчувала суботою. В нас в супермаркетах паски вже в суботу 8 квітня стояли рядами і я бачила, що вже брали. 

Паски це дуже здобне тісто, воно повинно "визрівати". Тому в суботу спечені паски будуть не такі ще смачні, як четвергові або п*ятничні.

Короче, як тобі зручно, так і печі.

Змінено користувачем справжня господиня

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Згодна з тобою. Ті, що вчора спекла, сьогодні відправила, то якраз поки заберуть - визріє))) А собі поставлю коли буде виходити. Я на заквасці печу, то там трохи довше ніж на дріжжах промислових)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А де всі поділися? Невже паски печуть і вдень і вночі? Схаменіться!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене чоловік уже половину пасочок зжер з'їв. От переживаю, чи до Великодня щось залишиться! От тому завжди пекла в суботу)))

В мене вже не перший рік ось така серветка під пасочку - дуже подобається!

 

Изображение5 868.JPG

Изображение5 876.JPG

Изображение5 1013.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталя, дуже красиво! Я завжди в захваті від твоїх робот. Красиво, незвично, привабливо. Золоті ручки!

А паски я для себе теж завтра буду пекти, людям вже напекла і віддала. Пішла спати, завтра знов рано вставати, роботи багато.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А я вчора напекла гору пасок, і майже всі в мене поприсідали( пекла як завжди олександрійську і папушник. Папушник примхливий у мене завжди був, а щоб олександрійська присіла - такого ще не було. І багато ж напекла! В мене всі форми великі - від 2.5 літрів, спекла три папушника і п'ять олександрійських. І робила все як завжди, борошно зернарі селект, тісто було прекрасне, а дістаю з духовки і вони на очах присідають. А ще я цього року вирішила не прикрашати паски глазу'ю, надумалася наплести і повикладати кіс, колосків, хрестів - нічого красивого в мене не вийшло( З такої халепи я розрізала спочатку олександрійську - смачнюща, м'якенька, тільки некрасива, а пізніше і папушник пішов на пробу, так вже дві паски ми і з'їли) Перший раз в житті я їм паску до Паски)

А ще, на пробу, вирішила спекти паску Дарії Цвєк за рецептом, який Лєна Желєзняк переробила під закваску. В четвер зранку поставила опару, цілий день протовклася з дріжджовими пасками, засмутилася, а коли настав час місити тісто для паски на заквасці, а це вже була десь десять вечора, у мене не було ні сил, ні натхнення. Замісила швиденко в хлібопічці, не додала ні родзинок, забула про ваніль. Залишила тісто бродити на ніч на столі, сьогодні десь під обід зформувала паску і пізно ввечері сьогодні спекла. Тісто на столі і у формі підходило важко, пекла я її вже, з огляду на вчорашні невдачі, без натхнення. Але результат мене вразив - зовні паска ідеальна, шапочка рівнесенька, скоринка тонесенька як рисовий папір, аромат неймовірний (і це без ізюму, ванілі, рому). Різати вже буду в неділю, надіюсь, що буде смачна)

Ось такі мої пригоди з цьогорічними пасками)

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я пекла у чотири заходи по трьом рецептам. Два нових рецепта і все з ними чудово вийшло і два заходи з заварною пасхою, яку печу кожного року протягом 10-12 років і ось ці заварні пасхи, причому у двох заходах поприсідали, не сильно, но видно, що шапочки немає. І ось що воно таке? Борошно і дріжджі у всіх пасхах однакові, прикрашала білком збитим з купованою глазур'ю. Чомусь в цьому році не схотілося мені желатинову глазур робити.

 

IMG_20230413_160254.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Девочки, паски могли осесть от повышенной влажности вашей муки. Сейчас погода дождливая, мука в открытой пачке/мешке натягивает влагу из воздуха. Чуть баланс нарушен. А в каждом рецепте свои пропорции мука-жидкость.

Я заметила по своей выпечке вчера. Два замеса делала на муке Зернари, все нормально в тесте. На третий замес открыла новую пачку Днепромлына и хоп! промесить невозможно было, пришлось чуть молока плеснуть. Вот вам влажность муки в действии!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, справжня господиня сказав:

Девочки, паски могли осесть от повышенной влажности вашей муки.

Я так відразу і подумала, але тісто було прекрасним, замішувалося відносно легко (я 4.5 кг тіста на олександрійську паску замісила вручну відбиванням за 30 хвилин), а коли я роблю тартін на борошні з цієї ж пачки, я ще додатково додаю 50 мл води на порцію, бо тісто мені загусте здається. Можливо, в паски потрібно було додати більше борошна, а я ж взяла по мінімуму, боялася забити тісто. А може я просто вже відвикла працювати з дріжджовим тістом, хтозна. Ви б чули як пахне заварна паска! Вершками, медом (якого там немає), ще якоюсь неймовірною здобою. Не знаю ще поки яка вона в розрізі буде, але зовні все прекрасно.

20230414_204846.jpg

20230414_204935.jpg

Змінено користувачем Магда

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

И я в цьому році пекла папушняки. Але я в Німеччині.  Продукти не ті. Добра,гарна,смачна- але не вона ... тісто на колір не таке,дома в мене жовтенька, тут якась бежева. І з глазурью намудрила. Робила-розтопила білого шоколаду, а потім щоб набахкала - вершки,згущенка.  Ну нічого.Добра хоча б.

IMG-f2fbd407a9290059bd72cc7d0150e867-V.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Таня, в Німеччині і така паска гарна. Звісно, продукти не ті, дріжджі інші, духовка не та... Ти молодець, що спекла нашу пасочку. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та да. В минулому році настрій був зовсім поганий,паску пекла ...але без особого ентузіазму... в цьому році я вже прикрас купила,форми,цукати,Ізюм,кошики. Віднесли паски сусідям,вони на свою Пасху нас вітали і дітям подарунки. Я ж сказала, що це наша православна  пасхальна Паска (orthodoxe Ostern-Paska),ну звичайно я була б не я ,якби не розповіла, що в нас така традиція і кожна дівчина з юності ( !!! А що?)  повина пекти Паску. Вони у захваті. Паска сподобалася. І моя історія теж). Сьогодні я вже надивилася ваших  пасок і вирішила ще спекти крафін. Для доньки. Сьогодні іду в гості,гарно упакувала пасочку.

І ще скажу- вони дуже шанують українців.  Дуже сумують,співчувають. Ті розказні  в фейсбуці,що ми надоїли...то кацапські німці,яких самі німці не поважають. Додому я повернуся,звісно. Але в Джобцентрі мені вдруге сказали, що ми все зробимо ,що б ви тут залишилися. І по моїй спеціальності. Мені приємно.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Таня, дуже красиво зробила куточок свята. А окремо радію за тебе, що так поважно до тебе німці відносяться, що хочуть тебе залишити.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є в мене юний поціновувач пасок))

338156626_533637362280865_7335672474254242331_n.thumb.jpg.3551af7eff2edb8e40074577311e21ff.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×