Перейти до вмісту
спокусницЯ

"Музика, музика, музика - Радість моя і печаль."

Recommended Posts

Люблю Скрябіна. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=t4GryFY8dPg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я лет 5 назад была в Киеве на спектакле Нотре дам Де Париж, я получила такое удовольствия от вокала Гару и остальных артистов, что просто не передать словами. Это невероятная музыка, советую каждому меломану сходить. Я вот взяла уже билеты 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В любой ситуации рок и метал. Тяжелая но очень хорошая, но почему то сильно поднимает настроение. Но ученые типа доказали что такой диапазон разрушает мозг (делает человека агрессивным, психически не стабильным и др). Как пом бред. Я от классики вообще засыпаю.

Навеяло)))

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Очень хотела   поставить ссылку  на ютуб , но форум не пропускает...   Самая главная новость нашего города на этой неделе.

https://tribuna.kr.ua/2019/01/21/zhytel-kirovohradshchyny-vrazyv-vystupom-zirkovykh-suddiv-holosu-krainy-video/?fbclid=IwAR1Vi22_87gbJQwy6SgjmSUvqbmUhy5haCgt4QY6nR8BNWLKtcsOz5AgU5c

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Гара пісня в  сучасному виконанні, хлопчина молодець :ukr:!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Vilapo сказал:

Гара пісня в  сучасному виконанні, хлопчина молодець :ukr:!

 Ще трішки  про  Андрія. 

ХТО ТАКИЙ АНДРІЙ ХАЙАТ?
Зараз вся Знам'янка гордиться своїм земляком, молодець, хай щастить у творчості та житті!
Трохи інформації:
- Він раніше виступав на всіх міських заходах! - розповідає бабуся юної зірки, міський терапевт, Тетяна Верем’єва. - Він грав на акордеоні. Навчався в міській музичній школі на відмінно. Із золотою медаллю закінчив ЗОШ-3. Зараз закінчив київський педуніверситет ім.М.Драгоманова (вивчав англійську та арабську мови). До слова, ще в школі став переможцем програми FLEX (програми обміну майбутніх лідерів). 10 класс, отже, закінчив, навчаючись у штаті Джорджія, в США. 11-й клас закінчив у Знам’янці із золотою медаллю.
В інстаграммі хлопець про себе написав: батьки були проти того, щоб він займався музикою. Але й навчаючись у Києві, хлопець весь свій вільний час присвячував музиці...

Учнем музичної школи Андрій Скалкович став у 2004 році одразу з 1 вересня, вже тоді в ньому ми помітили талант. Його перша вчителька по класу акордеону Ірина Павлівна Швиндіна 5 років викладала йому майстерність, потім 3 роки цим займалась Світлана Миколаївна Шеремет. Протягом 8 років навчання Андрій зарекомендував себе як дуже здібна і творча дитина, адже вже з другого класу ставав постійним переможцем обласного конкурсу «Паросток», з часом він підкорив і всеукраїнський рівень та всеукраїнський конкурс «Провесінь»… Про свій виступ Андрій Хайат сказав: ”Я надихаюсь українським фольклором. Пісня з якою я сьогодні виходжу на цю сцену, вона створювалася ще за часів Київської Русі. І для мене важливо, як глядач сприйме цю пісню тому, що вона була зовсім перероблена на інший лад. Я дозволив собі її змінити, саме так, як я її відчуваю. Я вважаю, що українська пісня повинна звучати не в якихось стандартних канонах, а більш багатоформатному.”- пояснив Андрій.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В продолжение темы. Наш  KHAYAT, на  нацотборе на Евровидение .

Цитата

Предпоследним выступал самородок из вокального шоу "Голос"

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а я вам принесла видео такого харизматичного и сексуального парня,хорватский виолончелист- Степан Хаусер.Это нечто.Можно слушать бесконечно.

Тут он вместе с Лолой Астановой( узбекско-американская пианистка, которая вошла  в10-ку самых красивых музыкантов). 

Это бомба! Оцените. не могу не поделится.

 

 

и еще смотрела концерт в амфитеатре в Пуле ( на ютубе)- это нечто!!!

 

в общем-наслаждайтесь.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Второй день слушаю и смотрю. Просто слушать не выходит, оторваться от экрана невозможно!   Шоу, клипы... дивная гармония всего! 
 

 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не знаю, есть ли тут любители электронной и танцевальной музыки, но хотелось бы поделиться

Попробуйте:

 

Змінено користувачем TwinPix

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот кстати еще для разнообразия

 

Змінено користувачем TwinPix

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З першим днем весни! :smile6:

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 12.05.2017 в 08:52, Mr-fan сказал:

В любой ситуации рок и метал. Тяжелая но очень хорошая, но почему то сильно поднимает настроение. Но ученые типа доказали что такой диапазон разрушает мозг (делает человека агрессивным, психически не стабильным и др). Как пом бред. Я от классики вообще засыпаю.

А как такая?
 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×