Перейти до вмісту
lana19

Моя новорічна ялинка

Recommended Posts

Инночка, поздравляю с ёлочкой! Ты какую выбрала? 

 

У нас ёлочка искусственная, но ей уже лет так 16-17  :girl_184:, то есть она старого образца, хотя на те времена была лучшая.  Не могу сказать что она прямо как настоящая, но симпатичная и высокая (когда-то выкладывала фото её в украшениях). Сейчас, помню, Танечка Фрекен Бок писала что новые ёлки делают совсем как настоящие. Я пока таких не видела у нас в магазинах. Но и пока не думаем новую покупать, пусть эта ещё послужит. 

 

Ёлочку уже достали, ящики с игрушками достали - думаю что на днях будем уже ставить ёлочку и украшать. Обычно числа 15-го декабря ставили, а сейчас, думаю, раньше поставим. Люблю как ёлочка сияет  :hy: . Пока дочка была совсем малышка, то большую ёлку не наряжали, поэтому соскучились по ней.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Инна, поздравляю с приобретением! Жду фото елочки. Какую взяли? Большую?

Я видела таааких красавиц, метра два...пушистые, но и кусючие(((

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Девочки, елку мы заказали невысокую, всего 1,2 м, но литую, т.е. внешне наиболее похожую на настоящую. :girl-yes: Сначала я долго капала мужу на мозги, показывала разные недорогие варианты, но он все говорил, что они на елки вообще не похожи.  :neznau: А тут на прошлой неделе заехали в Эпицентр по совершенно другому вопросу, и мне срочно понадобилось пройти через новогодний отдел  :girl_haha: . А там такие красавицы стоят, что от живых вообще не отличить! Но и цены, конечно....  :smile3: Супруг походил вокруг, пощупал, поизучал и "дал добро" на заказ через интернет.  :biggrin:  Я бы, конечно, более высокую взяла, но решила пока не наглеть.  :f-0-146: Хотя у нас и настоящие обычно были 1,2-1,5м.  

А выглядеть она должна вот так:

elka-litaya-plastikovaya-anzhelika-1-2-5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Как дела с елочками? Нарядили уже? Ну хвастайтесь!!

Мы скорей всего не будем в этом году ставить...ляжет она в первый же день:win9: Потому развесила гирлянды по окнам, на столе в моем цветнике разложила - и уже праздниками запахло)). Ну и все же, маааленькую елочку мы нарядили. Заберу планшет с зарядки и сброшу фото.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMG-61c2caf155528c676918d5c1e5d4d308-V.thumb.jpg.7d0e6f2506421c86859a5df9ed567528.jpg

Вот такая в этом году у нас ёлка)

IMG-e487e104ada4a2b255713ba3a8725035-V.thumb.jpg.edec7e028b53aab690cbceabbfd8348d.jpg

Без огоньков, но с украшениями, как положено, и на верхушке с почти звездой))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оригинальненько! :smilie_girl_118: Я бы даже сказала, что ёлка эксклюзивная! :win9:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минут назад, УкраИнка сказал:

Оригинальненько! :smilie_girl_118: Я бы даже сказала, что ёлка эксклюзивная! :win9:

Спасибки!! тешим себя этим) А с каждой просмотренной украшенной елкой все больше хочется и себе настоящую, большую, с огоньками и подарками под ней:smile469:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вже, мабуть, ялинки і порозбирали. А я лишень оце вирішила принести свою сюди.

20221215_164450.thumb.jpg.5b2012a7c68f59be93d81d7e3ec8056f.jpg

Ялинка цього року ще і освітлює нам вечори без світла, на ній одна з гирлянд від паверу, доволі яскрава! Тому розбиратимемо не скоро.

 

Прихований текст

20230105_213313.thumb.jpg.af579cb9f7c7f1e30fdb73f06da5be68.jpg

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А у нас была такая. Места поставит елку не было. Да и не безопасно. Решили не покупать маленькую. Деньги для елки перевели для наших родненьких ЗСУ.

 

316427895_1076452983753801_8006199374939339713_n.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У нас вже дуже давно красива висока штучна ялинка, але цього року ми її не ставили, обійшлися ось таким віночком

20221231_154050.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прибираємо сьогодні ялинку.  😥   

20221231_234938.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
34 хвилини тому, Наташшшка сказав:

Моя ялинка))) І головний поціновувач ялинки))) 

 

49787657_1940084706301210_7777843472752443392_n.jpg

Це араукарія???:smile8:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Тільки що, Алцьона сказав:

Це араукарія?

Так) Тільки фото не цього року. В цьому році не ставили. А так кожен рік її прикрашаємо. 

 

DSC_1714.JPG

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Наташшшка сказав:

Моя ялинка))) І головний поціновувач ялинки))) 

Ой, поціновувач розкішний! Такий поважний ...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 хвилин тому, УкраИнка сказав:

Ой, поціновувач розкішний! Такий поважний ...

Взагалі це діФка, просто я фемінітиви не дуже полюбляю, тому вийшов чоловічий рід:girl_red:)) Шкідниця ще та))) 

Змінено користувачем Наташшшка

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
59 хвилин тому, Наташшшка сказав:

Взагалі це діФка, просто я фемінітиви не дуже полюбляю, тому вийшов чоловічий рід:girl_red:)) Шкідниця ще та))) 

Тоді "розкішна шкідниця- поціновувачка"! :flowerss:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А я и не видела этой темы. Только сейчас наткнулась. Красивые елочки. И все разные такие. А я похвастаться не могу. Только вчера свою елку убрала, и весь праздничный наряд дома.

Ёлка у нас в этом году новая была. Вернее новая для нас, хотя у нас и старая ёлка еще есть. Ёлка еще с моего детства. А в этом году дочка с семьей в Киев переезжала и свою елку нам оставили. Они ее только 2 года как купили, но везти туда не захотели.

И только поэтому что была ёлка, решили с мужем наряжать. Хотя настроение совсем не праздничное было. И что удивительно, я как никогда, ее даже не сфоткала, хотя елочка очень красивая. Фотки есть всех елок, со всех новогодних праздников. А этой нет...еще вчера подумала - фотографировать или нет...и не стала. Вот так...не осталось памяти о елочке в военное время.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 хвилин тому, musinka сказав:

А я и не видела этой темы. Только сейчас наткнулась. Красивые елочки. И все разные такие. А я похвастаться не могу. Только вчера свою елку убрала, и весь праздничный наряд дома.

Ёлка у нас в этом году новая была. Вернее новая для нас, хотя у нас и старая ёлка еще есть. Ёлка еще с моего детства. А в этом году дочка с семьей в Киев переезжала и свою елку нам оставили. Они ее только 2 года как купили, но везти туда не захотели.

И только поэтому что была ёлка, решили с мужем наряжать. Хотя настроение совсем не праздничное было. И что удивительно, я как никогда, ее даже не сфоткала, хотя елочка очень красивая. Фотки есть всех елок, со всех новогодних праздников. А этой нет...еще вчера подумала - фотографировать или нет...и не стала. Вот так...не осталось памяти о елочке в военное время.

 

Нічого, на наступні свята обовязково будуть і радісний настрій, і фотосесія ялинки, і ми нею тут полюбуємось!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго ранку! Теж тільки побачила тему) в прошлом році в мене була ялинка,спогади про яку мене зігрівають.  І ці раш.худоби нас позбавили і цієї радості.. ми все нагонимо,звісно. Показую мою красуню. Маленька,але стільки щастя принесла. Після Перемоги я куплю велику. 

До речі,2022 зустрічала я з Циганкою  через zoom. 

20211231_125715.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, fronya40 сказав:

 . Після Перемоги я куплю велику. 

Ми теж запланували покупку великої ялинки. 

Взагалі стільки планів на "після Перемоги "...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 години тому, УкраІнка сказав:

Ми теж запланували покупку великої ялинки. 

Взагалі стільки планів на "після Перемоги "...

і я мріяла літом купити нову, штучну, велику...  щоб ім наші некуплені і не наряджені ялинки, кожною голочкою, тай у дупу... 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вітаю в ялинковій темі.

Ми вже з ялинкою. Цьогоріч Микола раніше прийшов, то і 'робочий кабінет' раніше йому треба. Ну і очікування свята набагато емоційніше, ніж післясвяття, тому саме час любуватись ялинкою і чекати дива.

20231207_163141.thumb.jpg.fcd5b8b41d3c8f6b9d53d195b0015536.jpg

і куди ж нам без залізниці))

20231208_131524.thumb.jpg.2b4b0ecaec79b37d40ed5ea80479c23d.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчата, які гарні у всіх минулорічні ялинки :x22:. В цьому році будуть ще кращі, в цьому не маю сумніву :ukr:

А я в цьому році не планувала ставити ялинку, але з'явився новорічний гном і тепер мабуть треба наряджати ялинку. 

У мене штучної не має, завжди ставили живу, а в цьому році до мене тільки дійшло, що їх у нас на звичному місті і не продають. От ні одної ще не бачила у продажу, чи то заборонили, хоча і раніше їх гоняли, чи ще з чимось це пов'язано, не зрозуміло.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У нас ялинок живих продається купа, хоч їж їх. Перші з'явилися ще до Миколая, здається, 6 грудня бачила. Багато гарних і великих, наче і оті бірки є.

Купувати не планую, тож і цін не знаю. А цінників немає, як завжди.

Якщо буде хоч крапля настрою, поставлю маленьку настільну.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×