Перейти до вмісту

Recommended Posts

 

 

А що за піцца-пиріжок?

Це я так тільки кажу,що пиріжок. Я люблю  тоненьку піцу,а тут ніколи було  гратися (гості на порозі),от і вийшло,що не пиріжок і не піца. 

 

 

Чи сире так швидко спеклося?

Тісто сире,Ніночка швиденько знайшла рецепт на кислому молоці,замісила і відразу в пічку. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні після роботи ще  спекла  http://mooka.com.ua/topic/3790-tykvennik/.Але так ,як у мене не було гарбуза,то приготувала з :

-сир кисломолочний з бананом

-яблука з бананом

-яблука з корицею

Дуже смачно,особливо,з сиром.

Змінено користувачем Уляна-ляна

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І всі три влізли в пічечку?? Ох і трудівниця вона у вас!!! А який смак найцікавіший із рулетів?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Завантажив синуля фото

 

med_gallery_1176_573_225852.jpg

 

med_gallery_1176_573_30122.jpg

 

med_gallery_1176_573_52207.jpg

 

Запікала при 170°  25хв.  Мені найсмачніший з сиром. А в інші можна більше яблучок даати. Ще піду подякую в темці Валюші.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Уляна-ляна, повторюсь - як гарненько вони вклались у пічку, Вони немов одне для одного створені!!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
@Уляна-ляна,дуже гарно!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

повторюсь - як гарненько вони вклались у пічку, Вони немов одне для одного створені!!

 

 

дуже гарно!

Дякую!   Працює моя пічка!  А як тут не працювати,коли багато ваших смаколиків хочеться приготувати. На форумі щораз якісь новинки-цікавинки виставляються.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пекли кекси (правда,трохи раніше,а фото тільки сьогодні показую ,чомусь на все часу не вистачає).

 

gallery_1176_573_894743.jpg

 

gallery_1176_573_1047997.jpg

 

gallery_1176_573_1838554.jpg

 

gallery_1176_573_1015366.jpg

 

gallery_1176_573_116116.jpg

 

gallery_1176_573_354680.jpg

 
Міні-кексики за 20хв, більші- 25-30хв. 
 
 Ще пекли пиріг з яблуками і грушками із готового замороженого тіста. Був готовий за 30 хв при 200 градусах.
 
med_gallery_1176_574_114855.png
 
 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Уляна-ляна, скажите, пожалуйста, на сегодняшний день Вы не разочаровались в этой печечке? Хочу тоже такую купить. Покрытие не облезло? Что Вы еще в ней выпекали? И еще, выпечку кладете в разогретый прибор? 

Заранее СПАСИБО!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Перепрошую,що відповідаю з запізненням!

Я не жалкую,що придбала цю  пічечку. Покриття  в нормі,як на мій погляд,то воно якісне. Найчастіше випікаю коржі для тортів. Як для кексів ,пиріжків або ж печива,то вона маленька ( у нас сімейка не маленька) і для більшого обєму випічку я маю електричні духовки. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Получила свою печку, приготовила фаршированные перцы. Поместилось 9 перцев. Верх запекся, дуже СМАЧНО. 25 минут и вуа ля. :f-0-183:  :f-0-183:  :f-0-183:

Следом сделала горячие бутрики - минут 7 из холодного состояния. Вообщем. пока довольна.

Оксаночка, к Вам вопросик, можно? Не разобралась с индикаторами. Когда включаю печку (стоит терморегулятор на нуле). загораются оба индикатора. Начинаю крутить ручку, гаснет зеленый, горит только красный.

Как понять, когда печка разогрелась?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пічка нагрівається  буквально за 2-3хв коли ставлю температуру 170-180 градусів. На лампочку я не звертаю увагу,просто виставляю температуру і засікаю час,який потрібен для приготування тієї чи іншої страви.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спасибо, Оксана:girlhand:  Меня печка  впечатлила, и мужу очень понравилась. Довольно вместительная, компактная.

 Печет быстро...да еще за такие деньги!  

Планов готовки в ней уйма: шаурма из вчерашнего шашлыка, жюльены, тефтельки с овощами, баклажаны и шампиньоны запеченные, шарлотка....перечислила, чтобы самой не забыть меню на ближайшее будущее. :girl_haha:

Мне нравится, что в такую жару ее можно вынести даже на улицу...пока очень нравится...ТТТ. :f-0-183:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@фифа,а где ты ее покупала и сколько стоит?

Таня, на ОЛХ https://www.olx.ua/obyavlenie/nova-keksnitsya-buterbrodnitsya-mnpekarnya-IDqcrHi.html за 599 грн.

Мне уже достался вариант без железки для пирожков, но вместо них выслали двойную "порцию" силиконовых форм. Я , вроде, последнюю купила.

Набери в поисковике "кексница на ОЛХ", там еще была продажа такой печки за 645 грн.

Сегодня гоняла свой Калорик и в хвост, и в гриву... запекала баклажаны, пропеклись где-то минут за 15-20 вместо положенных по рецепту 30-35.

Шарлотка - минут за 25 от силы с румяным верхом, пушистая.

 Окорочка для шаурмы - 25 минут, сама шаурма - 7-10 минут.

Быстрая и шустрая, и результат радует. Нечем сфотать только. :(

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

Спасибо, Оксана!    Меня печка  впечатлила, и мужу очень понравилась. Довольно вместительная, компактная.
                                                                                                                                                       Це Вам дякую! Мені приємно,що наші фото і відео  допомогли Вам у виборі пічечки.

 

 

Мне нравится, что в такую жару ее можно вынести даже на улицу...пока очень нравится.

От і мені вона цим подобається

 

 

на ОЛХ

Я також купувала там.

 

 

 

Быстрая и шустрая, и результат радует.

Вітаю Вас з такою помічницею! Нехай служить  довго  і тішить смакотою!!!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оксаночка, СПАСИБО! Мне действительно очень помогли и видео, и фото, и Ваш рассказ об этой чудо-печке. :good2:

 

Постараюсь продолжить эстафету, если куплю батарейки на фотик.

Ко мне на "ты", если что. :smile:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Купила батарейки, а они слабые для моего фотика. Жаль!

Сегодня не получилось заснять тефтельки с овощами. Быстро и вкусно.

Варила на гарнир в Калорюсе спагетти, вот где почувствовала, какой мне помощник достался.

Пару раз помешала и даже не сливала. Засыпала спагетти сверху соусом и усё!

Думаю, и пельмешки в ней тоже так получатся.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

Постараюсь продолжить эстафету, если куплю батарейки на фотик. Ко мне на "ты", если что.

Це було б дуже добре ,я  щось новеньке і собі приготувала б.

 

 

Купила батарейки, а они слабые для моего фотика. Жаль!

Дійсно,шкода! Аж кортить побачити фото!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Случайно под рукой оказался фотик соседский, как раз приготовились гомилки. Даже не мариновала. Просто перемешала их с майонезом, кетчупом, приправой и солью. Вышло очень вкусно. Не переворачивала. 25 минут. Сын сказал, что из всех приборов- в этой печке самые вкусные, "как с дымком что ли".

fc93cd67acc9.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×