Перейти до вмісту

Recommended Posts

post-3928-0-93881900-1494949436.jpg

 

Лазанья Болоньєзе з соусом Бешамель. Неймовірна смакота!

 

Соус Болоньєзе.
1 цибуля дрібно нарізаємо і пасируємо. До цибулі додаємо 500-600 грам фаршу. Додаємо спеції до смаку та обсмажуємо.
Томатний соус - Бланшируємо 4-6 помідор, свіжий базилік, 2-3 ст ложки томатної пасти, оригано. Блендеруємо
Вводимо томатний соус до фаршу та цибулі. Ще тушимо та випарюємо рідину. Соус Болоньєзе не повинен бути дуже рідким чи сухим.
Соус Бешамель.
На сковорідці топимо 120 грам масла, вводимо 3 ст ложки муки та обсмажуємо трішки. Далі вводимо поступово 1л молока. 
Постійно помішуємо. Спеції до смаку. Соус має бути як трішки густа сметана.
Змащуємо олією вогнетривку посудину та викладаєм шарами нашу лазанью. На дно соус Болоньєзе, потім заливаємо 
соусом Бешамель, далі листи лазаньї з нахлистом. І повторюємо процедуру наскільки вистачить інгрідієнтів. Я 
другий шар пересипав тертим сиром пармезан.
Останній шар завершуємо листами лазаньї политі соусом Бешамель і густо присипаємо сиром. Запікати потрібно 
40 хвилин при 200 градусах. Перші 20 хвилин випікаємо під фольгою, щоб не згорів сир.
Після випікання залишаєм на 10-12 хвилин. Смачного!

 

https://www.youtube.com/watch?v=aYiDim7cZGE

Змінено користувачем РАТАТУЙ-13

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@РАТАТУЙ-13,   приятно познакомиться! :hi_friends2:   Так приятно видеть  мужчину на кухне! Да ещё когда он делится  своими рецептами! :girl_love:  Спасибо Вам огромное !  :girlprik:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@РАТАТУЙ-13,   приятно познакомиться! :hi_friends2:   Так приятно видеть  мужчину на кухне! Да ещё когда он делится  своими рецептами! :girl_love:  Спасибо Вам огромное !  :girlprik:

 

Спасибо Вам за тёплый прием.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

и я прибежала с благодарностью!!!1 :ukr: :ukr: :hy: :hy: :hy: :hy: :hy:

Вы листы готовые или можно самим делать?

 

очень хороший видеоролик,так подробно все рассказано.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

и я прибежала с благодарностью!!!1 :ukr: :ukr: :hy: :hy: :hy: :hy: :hy:

Вы листы готовые или можно самим делать?

 

очень хороший видеоролик,так подробно все рассказано.

 

Спасибо за поддержку)

Листы готовые купил.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@РАТАТУЙ-13,

Лазанья одно из самых любимых блюд

Скажу сразу ,и таки да я поклонник ледяного молока в балоньезе ( почему вы об этом умолчали и даже вскользь не остановились на этом- загадка- хотя по этому поводу идут настоящие войны)

но вопрос в другом

сколько я не готовил это блюдо ,ни разу оно у меня не текло как у вас, что это? Недостаточно выпаренный балоньез? Я дважды пересмотрел ваш рецепт кроме бешамеля вопросов не возникло ,но в финальной подаче ваше блюдо буквально течет

на видео ваш срез буквально плавает в луже ,что это?

единственный ответ балоньез недостаточно выпаренный и он потек в процессе готовки ,поясните если не трудно ,может быть я ошибаюсь

Змінено користувачем Странник

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×