Перейти до вмісту
Akvarel

Электрогриль Vinis VMO-150

Recommended Posts

Дівчата, зацікавила мене така штукенція електрогриль Vinis VMO 150. Таке собі поєднання аерогрилю і мультипічки. Має багато всяких прибамбасів -решітки, шампура, барабан, сітка і т.д. Чаша з керамічним покриттям. Підходить мені все і ціна і комплектація. Тільки невпевнена на рахунок нагріваючого елементу - галогенна лампа. В інтернеті купа інформації як за так і проти. Багато пишуть, що впливає на їжу, правда не пишуть чому. Мікрохвильовкою не користубся власне з тих міркувань, що іжа приготовлена в ній не така вже й користа. Тому і стримує від покупки галогеновий нагрівач, хоча конкретноі інформації про його шкідливість не знайшла.

Цікавить ваша думка на рахунок:

-галогенового нагрівача

-самої фірми Vinis (може хтось має їхню техніку)

- який термін служби галогенового нагрівача, чи можна його поміняти, якщо перегорить

-ну і власне, ваша думка на рахунок самої моделі Vinis VMO 150

 

post-2389-0-49547700-1506415480_thumb.jpgpost-2389-0-16374800-1506415490_thumb.jpgpost-2389-0-07576800-1506415503_thumb.jpgpost-2389-0-60913500-1506415515_thumb.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Галочка, не могу судить о всех " винисах", но первая сушилка у меня была именно этой фирмы. Она сломалась через месяц. Потом еще раза 3-4 я ее ремонтировала. Но в полную негодность она пришла, когда все поддоны для сушки просто развалились на мелкие кусочки. Может мне попалась такая? Но с тех пор, мне , этой этой фирмы , ничего не хочется(((((

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А у меня Винис соковыжималка есть,с 2006 года. Работает.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчаточка, ще знайшла аерогриль hotter, по хорошій ціні. Тому хочу спитати власників аерогрилів:"Він мені потрібен?"

Хочу для картоплі фрі і розігріву іжі (замість мікрохвильовки).

Будь ласка поділіться своіми враженнями, чи користуєтеся аерогрилями чи припадають пилюкою в шафці?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Галочка, мне кажется, аэрогриль не очень подходит для разогрева . Хотя... это я говорю о своем использовании.

И для фри, лучше фритюрница. Насчет пылиться)), у меня в деле, пылью не припадает))))

Может Танюшка Фрончик появится, она больше погимает в девайсах)))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Natali06,@Akvarel,еду не разогревают и не пробовала.

Нужен ли? Мне- да. Он у меня второй по счету аэрогриль,и этот уже такой затяганный,пользуюсь постоянно.вот даже вчера что то вечером вдруг захотелось пиццу. Тесто лежало в нулевой камере. Раз раз и готово. Утром омлет с овощами.

 

Но я пользуюсь всем,что у меня есть,кроме пароварки и медленноварки.

Мне даже не еда интересует,а сам процесс)))

Я люблю аэрогриль,честно. Покупала б я Хоттер...не знаю,смотря сколько стоит.если дорого- нет,меня ведь полностью устраивает мой Аэрогриль. И дочка моя,не такая уж продвинутая хозяйка как мы)))), аэрогриль считает девайсом номер 1.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дівчаточка всім дякую хто відгукнувся. Купила б/у Hotter econom. З доставкою обійшовся за 400 грн. Вчора робила курячі крильця. Вийшло супер. Надіюся, що буде працювати без збоів )))) Пішла в розділ - Рецепти для аерогриля.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Галка! поздравляю !   :flowerss:  пусть долго служит и радует хозяйку!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×