Перейти до вмісту

Recommended Posts

Наташа, огромное спасибо за этот хлеб!!! Он произвел фурор на работе, всем понравился и мне особенно его творить и печь))):Vala_34::smile285::air_kiss: с Наступающим Новым годом, счастья и удачи желаю всем и тебе , Наташа!!! За вдохновение:girl_curtsey:

IMG_20181229_061137.jpg

IMG_20181229_061127.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ирочка, солнышко, как же я рада, что  этот хлебушек не оставил тебя равнодушной!  А отчетик просто новогоднее чудо!:Laie_94: Спасибо тебе огромное, за удовольствие   его видеть!

 И тебя , моя дорогая , с наступающим новым годом! Пусть новый год принесет как можно больше вдохновения  и  радости для   Новых достижений!:win5:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Hola ,espero se pueda traducir bien este comentario ya que soy chilena y no se nada de ruso ..gracias natalia por esta receta la hice tal cual comentas ..es fantastica 

CollageMaker_20200902_120141850.jpg

 

Здравствуйте, я надеюсь, что этот комментарий можно хорошо перевести, так как я чилиец и ничего не знаю по-русски .. Спасибо, Наталья, за этот рецепт, я приготовила его, как вы говорите .. это фантастика

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спасибо!❤️❤️❤️

 

Viviana daniela! ¡Estoy encantado con tu pan! ¡Es perfecto y guapo!
Me alegra que hayas encontrado mi receta, hayas hecho un pan tan fantástico y me hayas mostrado el resultado. ¡Gracias!

 

Viviana daniela! Я в восторге от твоего хлеба! Он идеальный и красивый! Мне приятно, что ты нашла мой рецепт, сделала такой фантастический хлеб и показала мне результат. Спасибо!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталья , здравствуйте ! Я не могу налюбоваться вашим хлебом , это шедевр 21 века .Вы настоящий дизайнер выпечки !!!!!Подскажите   пожалуйста, получится ли рубашка  из ржаной закваски , с добавлением  пшеничной муки ?И как надрезать рубашку не повредив белого слоя?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сандра, спасибо большое за такую высокую оценку моего скромного труда!❤️❤️❤️

 Вы спрашиваете  о « рубашке» . Но у нас в « рубашке» тесто такое же  что и в основном хлебе. Мы просто отделяем часть теста и дополнительно окрашиваем. Получится  ли этот хлеб на ржаной закваске? Если у вас закваска сильная,( ведь Левито  -сильная закваска )то вполне можно попробовать. Но придется немного подкорректировать количество муки. 

Но лучше, конечно, чтобы закваска была пшеничная. Пусть и не 50% , а 100% гидратации. 

Как сделать разрез? Если  в заготовке  кунжут  хорошо прилипнет, то при разрезании вы сами почувствуете  до какой глубины вы можете  разрезать. В другом случае , начните резать неглубоко и ка только вы увидите, что не разрезаете основную заготовку, тогда смело заканчивайте разрез  дальше. Если получается неглубоко, то еще раз разрежьте, но по той же самой линии. Для того, чтобы резать было легко, Лезвие берите новое. 

Надеюсь  я вам немножко помогла))) Пробуйте и все у вас получится!❤️

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хлеб « Тюльпан»  Татьяны Никитюк 

2E3085C6-83C7-4C5D-BAF3-E7BEFBCDDEDE.jpeg

7D84263F-9AA7-4F83-B745-0FF340A3E164.jpeg

C4642EDC-D9C7-48AF-AC79-B39459C14680.jpeg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Natali06, я його таки зробила! Дякую за такий класний рецепт і такий детальний майстерклас. Дуже хвилювалася аби вдався і раділа як дитина, коли зняла ковпак і побачила розкриття :i_am_so_:

 

20211113_170312.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталочка, вiн такий красень!!! Сонячний!!!:n6::n6::n6:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталочко! В мене просто не має слів!  Ти алмаз ! , який з кожним разом  показує  нам своі грані і впевнено перетворюється в самий дорогоцінний камінь- бріліант! 

Хліб просто шедевральний! Бо. Казати , що він гарний- це нічого не сказати! Ти дала йому нову версію -« Золотий  тюльпан!  Щиро дякую за довіру до рецепту! Ти Майстриня з великоі літери! Захоплюююсь тим  як ти це робиш! 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Natali06 сказал:

Наталочко! В мене просто не має слів!

Ната, дякую дуже! :aqXZKSFfHyZMIyQUOaK-9eJ4KrQ4Jv-Wmau_df6ghf39bbR8a7LIlPxCS2qwUgNjzRzgVj7GHvPXET5hMoEQ5fF58yNcRoTU76GMjWkz58Y: Мене аж розпирає від гордості! Це був хліб на хрестини маленької дівчинки. Мене попросили спекти хліб, а який не вибрали - на твій розсуд, кажуть. Я так хвилювалася, хотілося щось світле, чарівне і красиве. Відразу згадала про твій тюльпан. Хвилювалася, жах! А раптом не розкриється, а раптом репне), але очі бояться, а руки роблять. Поставила поряд планшет, і по твоєму посту прямо пальчиком вожу і роблю крок за кроком :aqXZKSFfHyZMIyQUOaK-9eJ4KrQ4Jv-Wmau_df6ghf39bbR8a7LIlPxCS2qwUgNjzRzgVj7GHvPXET5hMoEQ5fF58yNcRoTU76GMjWkz58Y:Помилки, звичайно, є, але все рівно, я дуже задоволена результатом. Дякую, це все завдяки тобі :flowerss:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Уявляю в якому  захваті були замовники :animashki-myshy: Мабуть вони і не уявляли, що хліб може бути таким))) А ще в такому виконанні! Він аж світиться!:aqXZKSFfHyZMIyQUOaK-9eJ4KrQ4Jv-Wmau_df6ghf39bbR8a7LIlPxCS2qwUgNjzRzgVj7GHvPXET5hMoEQ5fF58yNcRoTU76GMjWkz58Y:

Про які помилки ти говориш? Я , чесно, не бачу ні однієі , навіть малесенькоі . Він дивовижний! І дуже гарно, що  ти зробила саме в такій кольоровій гамі. Одним словом « Сонячний!»

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 часов назад, Natali06 сказал:

Уявляю в якому  захваті були замовники 

Моя колега стала хресною мамою, а оскільки я тільки і говорю про закваски та про хліб, то питання де взяти хліб на хрестини не стояло :mocking: і дуже сподіваюся таки, що їм справді все сподобалося. 

А огріхи таки трішки були - мені здалося, що я перемісила тісто, і воно довго піходило було якесь наче трішки резинове, лише після третього складання стало таке живіше, а вже при передформовці було гарне-гарне. І ще щось з трафаретом я нормально не справилася, хоча й хліб зволожила добре, а все рівно щось борошно не приставало. 

Але я залишилася задоволена результатом. Дякую за такий прекрасний рецепт - я вже який день під враженням і від роботи, і від результату :aqXZKSFfHyZMIyQUOaK-9eJ4KrQ4Jv-Wmau_df6ghf39bbR8a7LIlPxCS2qwUgNjzRzgVj7GHvPXET5hMoEQ5fF58yNcRoTU76GMjWkz58Y:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталочко, на здоров’я! Дуже приємно, що цей рецепт приніс тобі задоволення! 

С трафаретом ти  теж справилася. Скажи мені , як ти борошно наносила на трафарет? Чим саме?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Natali06 сказал:

Скажи мені , як ти борошно наносила на трафарет? Чим саме?

Я замовила на Алі кучу різних трафаретів, а вони з цупкого пластику, особливо ті, що невеликого розміру. Заготовка була сильно випукла - трафарет щільно не прилягав. Я з пульверизатора збризнула заготовку, приклала трафарет і посипала зверху борошном через маленьке звичайне кухонне ситечко. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так, маленькі трафарети цупкі і мають безліч маленьких деталей, через які борошно не доходить до заготовки. І ось тут є маленька хитрість. ) Прикладаєш трафарет, притримуєш його , щоб не змістився  присипаєш борошном , а далі обережно втираєш пальцем борошно по трафарету. Таким чином борошно попадає в навіть тоненькі вирізи. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

О, дякую, я б сама не додумалася, тим більше, в мене завжди борошна забагато насипається. Буду тепер меньше борошна набирати в ситечко і спробую втирати

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталочко, завжди рада допомогти :girlleg:

Чесно кажучи, я теж довго боролася з маленькими прорізами ((. І присипала , і різні щіточки - пензлики пробувала... але мало помогало. Поки десь не побачила як хтось втирав борошного просто пальцем)) І диво трапилося! Всі деталі промалювалися.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×