Перейти до вмісту
Магда

Кабачки-гриль

Recommended Posts

Інгредієнти:

Кабачки - 3 шт. 

Оливкова олія - 50 мл. 

Часник - 3 зубчики

Кріп - великий пучок

Приготування:

 

Кабачки помити, обсушити. Сковороду-гриль розігріти до максимуму.
В блендері на пульсуючому режимі потрібно перебити в пасту кріп, часник, сіль та оливкову олію.
Тепер головне: кабачки потрібно нарізати по мірі того, як вони будуть жаритися, щоб вони не пустили соку і не стекли. Я нарізую їх поздовж, на полоски товщиною 8-10 мм. 
Під сковорідкою зменшити вогонь до трішки більшого за середній, і викласти полоски кабачків (не солити!). Обжарювати з кожного боку хвилин по 5-7, щоб кабачки помітно пом'якшали та до появи характерних гриль-полосочок. Дуже важливо при перевертанні використовувати щіпці або лопатку і ні в якому разі не виделку, бо при проколюванні кабачка з нього витече весь смачнющий сік.
Кабачки зняти на тарілку та відразу ж змастити зеленим соусом. Дуже смачно, коли їх викладати пірамідками один на один - вони тоді краще проходять соусом.
Ідеально підходять як гарнір або, навіть, як самостійна страва. 

Смачного. 

 

 

1374851188_121.jpg

Змінено користувачем Магда
Додавання головного фото

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ох ,Наталочко,  яке ж смачнюче фото! Аж слюнки потекли... :vkusno1: Дякую за рецепт! І за тонкощі в приготуванні! :girlhand:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Это ОЧЕНЬ вкусно!!!

Я уже испробовала,правда в гриль газ сковородке. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оооо! Натуль, , знаєш, що я придумала? ( я все думаю, де ж ту сковрідку взять?:girl_184:) А якщо іх приготувати в вафельниці з насадками для грилю? 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Natali06 сказал:

А якщо іх приготувати в вафельниці з насадками для грилю? 

Думаю, вийде класно, головне, не сильно придавлювати кришку при закриванні, щоб сік не видавити. А так, мені здається, вийде ще скоріше і однаково смачно. Я взагалі, думаю спробувати в духовці на фукції гриль спробувати (в мене він досить потужний в ній), так ще швидше буде, бо відразу більше кабачків закладу. Я як Матроскін, влітку в мене кругом кабачки )))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Итак,я сделала так. В измельчителе перебила укроп, чеснок,соль,оливковое масло. Получился соус.

Кабачки в своей сковороде кучу наготовила и сложила слоями в  керамическую утятницу,перемазав соусом.

Это бомба! 

Холодным тоже очень вкусно.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Магда, Наталочко, дякую!

Сьогодні готувала кабачки. Рецепт-супер! Дуже сподобалися!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×