Перейти до вмісту

Recommended Posts

large.IMG_5045.JPG.thumb.JPG.bcd4389e6cbfafc8424851a57506945a.jpg

Наконец-то реализовал давнишнюю хотелку - диспозер. Измельчитель пищевых отходов по-нашему. Дамочки мои пока весьма скептически относятся к этой покупке, но думаю, что со временем перестанут её бояться.

  В двух словах, зачем он вообще нужен - чтобы гораааздо реже выносить мусорное ведро! Большинство пищевых отходов он дробит на мелкие частички, которые легко уносятся потоком воды в канализацию. Что можно в него забросить: арбузные корки, кожуру и остатки овощей и фруктов, рыбьи потроха, кости и чешую, яичную скорлупу, куриные кости и мелкие свиные-говяжьи, бумажные полотенца и салфетки. И ещё много чего...

 Что нельзя: металл, стекло, пластик и целлофановые пакеты, нитки и всё волокнистое (кукурузу не берёт), крупные кости, луковую шелуху.

После установки первым делом пришлось купить новое мусорное ведро меньшего размера, так как старое перестало помещаться под раковиной. Но я уже вторую неделю не выношу мусор! Оно всё никак не наполняется!

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

О, це крута штука! Свого часу ми теж задумувалися над таким девайсом, але місця на кухні не вистачає під всі забаганки. У нас під раковиною система очищення води осмос стоїть, рядом посудомийка, яку від шкафчика з духовкою відділяє лист теплоізоляції.

Цікаво почути тепер враження від експлуатації, а який виробник? Прибор дуже шумний? За скільки часу перемелює, наприклад, лушпайки з 1 кг. картоплі? 

Я коли готую, то всі продукти чищу в раковину, а потім вже вигрібаю все в відро із сміттям. А так, мабуть, класно - все разом перемолов і спустив в каналізацію. 

Вітаю з покупкою )))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Мої сподівання виправдалися повністю! Виробник якийсь китайський майже нонейм. Модель INTERLINE Helper - копія знятого з виробництва Bonecrusher. Пустий працює дуже тихо, а от якщо щось вкинути... Картопляні лушпайки та щось м'яке майже не додають гучності. Дуже важко на слух визначити момент закінчення процесу. А от кавунові шкірки чутно дуже добре. Найгучніше було, коли я закинув кісточки від персика. Написано ж що можна! Він їх таки змолов, але це було щось! Після того експерименту вирішив, що так більше робити не буду.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Класно, я люблю, коли довго наважуєшся на якусь покупку, а потім просто насолоду отримуєш від процесу і від роботи ґаджета. От, наче, й не найнеобхідніша ж річ в домі, а наскільки спрощує побут, та й взагалі, приємно мати те, що хочеш )))  

Я знову загорілася прибором, а чоловік якось спокійно сприйняв оновлення цієї теми - видно, не хоче знову переплановувати кухню)))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поддерживаю хотящих)))

Поставили такую штучку после капремонта квартиры. Называется Status200, написано, что дизайн by Italy, но, думаю, Китай, хотя работает и в хвост, и в гриву уже три с половиной года.

Специально для него сделали канализационный отвод под определенным градусом из гладких труб с минимумом поворотов. Еще ни одного засора не было!)))

Работает каждый день, особенно незаменим во время закруток и арбузов)))

Очень рекомендую)))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×