Перейти до вмісту

Recommended Posts

Інгредієнти:

Цукор 100 гр

Жовтки 2 шт

Мед рідкий 200 мл

Прянощі (гвоздика, імбир мелений, мускатний горіх, духм'яний перець, чорний перець горошком)

Борошно ~400-450 гр (щоб тісто було пластичним)

 

 

 

 

Цукор перетерти з жовтками до білої піни, продовжуючи взбивати, тоненькою цівочкою  додати мед, ще трішки збити.

Просіяти свіжемелені прянощі, додати до суміші.

Борошно додавати частинами, добре вимішуючи , щоб не пересИпати і не забити тісто. 

От і все, ні розпушувача, ні масла, мінімум інгрідієнтів, мінімум зусиль!

Тісто виходить на диво пластичним, легким і приємним в роботі. 

Розкатати тісто (в оригіналі рецепта вщиною 2 см, я розкатала до 7 мм), формочками вирізати пряники, викласти на пергамент на деко, змазати взбитим яйцем з водою.

Випікати при 190 градусах хвилин 10-12, доки не зарум'яняться. Вихолодити на пергаменті. 

Пряники не ростуть, добре тримають форму. 

Рецепт з книги "Домашня кухня Як варити і печи?", Леонтини Лучаківської, перевидання 1910 року. 

 

Спойлер

Книгу подарувала мені подруга, знаючи мою любов до кулінарії і до національного надбання)))  Дуже цікаве видання, збережено мову і стиль львівської прогресивної пані початку xx століття. В книзі є наші національні страви і страви європейської кухні. Я в захваті!

До цогорічно Миколая вирішила спекти традиційні медівнички (миколайчики), в книзі є декілька рецептів, я вибрала цей і ще один на маслі, пухкенький. 

Коли я спекла ці медівнички, скуштувала - спочатку була дуже розчарована - пряник був якийсь м'який, але не пухкий чи ніжний, а, наче, сухий, з забитого тіста, хоча на вигляд дуже гарний. А сьогодні перекладала їх в коробку, знову спробувала - не повірила собі! Ну дуже смачний коржик, твердий, з насиченим смаком, в міру солодкий, описати складно, дуже органічний смак. А потім згадала приписку в рецепті: "зразу будуть мягкі, а як остигнуть то будуть добрі" )))  Ну так таки ж і є! Добрі!

 

20191215_122018.jpg

20191215_122045.jpg

20191215_161705.jpg

20191215_141919.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталочка, дякую  за рецепт !:flowerss:Твоі прянички такі рівненькі, такі гарненькі!І рецепт насправді легенький. )))

Наталочко  вітаю тебе з  найкращим подарунком!( пам' ятаеш ? "Кніга- єто лучший подарок!")))Я теж дуже люблю книги. 

Але я почитала твій  уривок  і  розгубилася))  такою мовою написано і мірки  дивні. Як ти розібралася?

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталю, дякую :girlleg:, хоча моєї заслуги тут мало, тісто просто таке легке і приємне в роботі, що коржики просто самі виходять такі рівненькі. 

А книжка таки да, суперова і дуже цікава, дякую своїй дорогій кумасі за такий подарунок. Дуже цікаві рецепти європейської тогочасної кухні, є бісквіти і, навіть, еклери!

Там є невеличкий словничок термінів: бісквіти - альберти, еклери - птисі :)

я собі окремо переписала адаптацію рецепта, причому, виписала декілька рецептів, і вже в "перекладі" вибирала і вирішувала за яким я захочу пекти. 

Було цікаво)))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×