Перейти до вмісту

Recommended Posts

Інгредієнти:

Корінь селери - 2 шт. 

Морква - 1 шт. 

Часник - 5 зубчиків

Вершки (молоко) - 0,5 л

Свіжезмелений перець,

Сіль,

Оливкова олія

 

 

 

 

 

 

Корінь селери та моркву почистити, порізати на невеликі кубики. Викласти в форму для запікання, туди ж покласти зубчики часнику. Посолити, поперчити за смаком, залити вершками так, щоб верхній шар овочів ледь торкався рідини. Я завжди використовувала саме 20%-ві вершки, але останнім часом перейшла на молоко 😎, смак від цього не програв. 

Накрити форму щільно фольгою і поставити в духовку на 220 градусів десь хвилин на 50. Потрібно просто прослідкувати, щоб рідина не вся випарувалася, бо тоді пюре буде сухуватим.

Готові овочі дістати з духовки, перебити блендером.

Все, смачнюще і корисне пюре готове. Відмінний гарнір до птиці або ніжного тушкованого м'яса, ми любимо з відвареним язиком. Картопля у нас в сім'ї якось не в фаворі, ми її признаємо тільки в дерунах та по-селянськи, а от з селери пюре ми любимо і я готую його досить часто. 

Спойлер

Колись дуже давно на національному телебаченні було кулінарне шоу, його вела Ольга Бура, вона, на превеликий жаль, загинула в дтп. Дуже цікава і дуже красива була дівчина. Вона запрошувала до себе на програму гостей, одним з них був кулінар Володимир Яворницький, він і готував це пюре. Рецепт мене тоді вразив, з тих пір я його і готую, лише трішки змінила - додаю моркву. 

 

20200201_143931.jpg

20200201_122408.jpg

20200201_135053.jpg

20200201_135503.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, fronya40 сказал:

Цікаво. Смачно? 

Смачно :)  за консистенцією це звичайне пюре, трішки ніжніше ніж картопляне, але без крохмального присмаку. За смаком - теж схоже на картопляне, але солодше і з легким ароматом селери.

В мене цього разу були невеличка селера і велечезна морквина. Проти моркви в мене в сім'ї ніхто нічого немає, тому я сміливо додала цілу гіганську морквину. Через то пюре має такий яскравий колір, а зазвичай, воно в мене кремово-біле. 

Варто спробувати. 

Змінено користувачем Магда

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Забула в рецепті дописати, що овочі перед посадкою в духовку ще потрібно збризнути оливковою олією. В інгредієнтах олія є, на фото сирих овочей видно краплі олії, а в описі рецепту забула(

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 часов назад, fronya40 сказал:

Цікаво. Смачно? 

Мабуть, ще i корисно!

Наталочка, гарне пюре! Треба i менi таке зробити, бо картопляне вже набридло:smile:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, inucya сказал:

Мабуть, ще i корисно!

Наталочка, гарне пюре! Треба i менi таке зробити, бо картопляне вже набридло:smile:

Іннуся, так, це справді ще й корисно, але у нас в сім'ї це слово під забороню :), бо як тільки скажеш "це корисно" - все, ніхто їсти не буде :)

Мені цікаво буде цікаво дізнатись твоє враження. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×