Перейти до вмісту

Recommended Posts

1 час назад, Магда сказал:

Інуся, яка краса! Супер, аж відчувається ота хрустка скоринка і ніжний м'якуш! Клас! А все заглядаю-заглядаю, і ніяк ненаважуся спекти ці круасани, все думаю, що занадто складно для мене. 

Наталочка, дякую за твiй вiдгук! Ранiше, Наташенька сказала, шо цi круасани робити легше, нiж дрiжовi, я не повiрила! Але це правда, сама не раз впевнилася,а про смак, я думаю , ти тепер i сама розумiеш. Так шо печи обов'язково!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Какие красивенькие!:0_8e0d2_28d964f1_S: Как раз на днях думала поискать рецептик круассанов, и вот сегодня увидела ваш рецепт!:n6:

Скажите, а как можно добавить туда какой-нибудь крем?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Ekaterina777 сказал:

Какие красивенькие!:0_8e0d2_28d964f1_S: Как раз на днях думала поискать рецептик круассанов, и вот сегодня увидела ваш рецепт!:n6:

Скажите, а как можно добавить туда какой-нибудь крем?

Мне кажется, что крем лучше все таки добавить после выпечки, по типу того как мы заполняем эклеры. Потому что  неизвестно как поведет себя крем  при долгой   расстойке.

Екатерина, это Иннуська, нас балует круассанчиками))) , а я сейчас только облизываюсь))))

пи.си. Ко мне можно на «ты»))) 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Natali06 сказал:

Мне кажется, что крем лучше все таки добавить после выпечки, по типу того как мы заполняем эклеры. Потому что  неизвестно как поведет себя крем  при долгой   расстойке.

Екатерина, это Иннуська, нас балует круассанчиками))) , а я сейчас только облизываюсь))))

пи.си. Ко мне можно на «ты»))) 

Спасибо, ок))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×