Перейти до вмісту

Recommended Posts

Ингредиенты:

Густая опара 

мука пшеничная- 40г

закваска пшеничная активная 100% гидратации-25г

вода-25г

 

Основное тесто

Опара- вся

молоко-275г

мука пшеничная-500г

яйцо-1шт

сахар-35г

масло топленое-60г

соль-10г

 

large.176633532_DSC_8675.jpg

Beignet - это французский термин, обозначающий хлеб из жареного теста. Бенье также можно приготовить из других видов теста, в том числе из дрожжевого теста (Википедия)

 Метод

Накануне приготовить густую закваску( опару). Для этого смешать активную закваску, воду и муку. размешать до однородности и оставить созревать  в течении 4 часов.

В чаше миксера  смешать молоко , яйцо, сахар, масло и закваску. В конце добавить соль. Начать замес постепенно добавляя муку.Замес в течении 10-12 минут, пока тесто начнет отходит от стен чаши..  Затем тесто выложить на стол,  подмесить  руками до  гладкости.

large.DSC06932.JPG

Тесто переложить в емкость  и дать подняться в течении 2 часов. затем перенести в холодильник на 12 часов.

Через 12 часов тесто выложить на силиконовый лист

large.DSC06937.JPG

Раскатать в пласт    в пласт 25*30см. Шпателем или ножом для пиццы) разрезать на  квадраты 5*5 см.

large.DSC06938.JPG

Затем   квадратики обжарить во фритюре . Температура  180С.

large.DSC06940.JPG

Готовые бенье выложить на решетку или бумажные полотенца. Так мы удалим лишний жир.

Еще теплые бенье присыпать сахарной пудрой.

Смачного!

large.DSC_8676.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ух ты, что ты нам принесла!  Я уже представляю как я макаю из абрикосовый джем:smilie_essen:!

Наташенька, я думала что закваска не дружит с молоком, но они на срезе прям шикарные!!!:m0590(1):

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так я стараюсь вас баловать :gerlcaused: 

Иннусичка, закваска очень даже дружит с молоком)), и очень даже вкусненькая дружба у них получается)) вся прям такая  волдыристая))) 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Выбачаюсь , что не по теме))) Чтобы написать рецепт приходится ждать своей очереди))) 

DBCFBF0F-4E61-4227-9F50-26AF1CED39C9.jpeg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так, всьо, не пускайте мене сюди! Я ж таких помпушок можу з'їсти стільки, скільки їх буде! Пішла читати про закваски!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталочка , хотіла тебе притримати))), а ти вже  побігла від  наших берн‘є  до заквасок... 

Наталочка, якщо  дуже хочеш я тобі відправлю своєі. Є в мене нова заквасочка , дві неділі вирощувала, пока мені подобається. Так що? Чи ти поки готуєшся  морально?))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 часов назад, Natali06 сказал:

Наталочка , хотіла тебе притримати))), а ти вже  побігла від  наших берн‘є  до заквасок... 

Наталочка, якщо  дуже хочеш я тобі відправлю своєі. Є в мене нова заквасочка , дві неділі вирощувала, пока мені подобається. Так що? Чи ти поки готуєшся  морально?))

Ната, дуже хочу! Я вчора як полізла читати - голова обертом, так і заснула вкрита планшетом) Але основні принципи я таки зрозуміла, якраз сьогодні ввечері збиралася вибирати яку б його закваску почати вирощувати) 

Я давно заглядалася на твої хліби та різні добреники на заквасці, але все думала, що мені це не підсилу. А тут спробувала зробити тісто на піцу, на дріжджях, правда, але таке, що не вимішується, а лише витягується і може зберігатися в холодильнику днів п'ять. Так воно мені сподобалося і в роботі, і на смак! У мене тепер в холодильнику весь час бродить це тісто, а піцу ми їмо через день))) Розумію, що це не одне й теж саме, але я чомусь тоді відразу згадала про закваску. А тут ще відкриваю форум, а тут така смакота! Я ще на булочки на сніданок заглядалася, а тут ще два контрольних))) 

Дякую за пропозицію, і якщо вона ще в силі, то я б з радістю спробувала зробити берньє на твоїй заквасці. Можна мені Новою Поштою переслати, вона ж нормально перенесе дорогу, я в ПП напишу контактні дані, ОК?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталочка, я з радістю поділюся :ng16:Але даавай зачекаємо щоб спали ці морози, Дорогу вона перенесе, а от мороз... Ти поки пиши адресу, а як тільки хоч трохи потепліє я іі відправлю в подорож)

до речі, тісто з мінімальною кількістю дріждіві і довгим бродінням , теж є дуже добрим . І на смак і за корисністю . Деякі пекарі говорять, що саме таке тісто набагато смачніше за заквасочне. І не розуміють чого ми так хвалимо своі закваски) Але я  все рівно чомусь більше люблю заквасочне. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 часов назад, Natali06 сказал:

Наталочка, я з радістю поділюся :ng16:Але даавай зачекаємо щоб спали ці морози, Дорогу вона перенесе, а от мороз... Ти поки пиши адресу, а як тільки хоч трохи потепліє я іі відправлю в подорож)

до речі, тісто з мінімальною кількістю дріждіві і довгим бродінням , теж є дуже добрим . І на смак і за корисністю . Деякі пекарі говорять, що саме таке тісто набагато смачніше за заквасочне. І не розуміють чого ми так хвалимо своі закваски) Але я  все рівно чомусь більше люблю заквасочне. 

Я ще жодного разу нічого не пекла на заквасці, так що, поки порівняти мені немає з чим) Побігла писати адресу)))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та процеси  майже схожі, єдина відмінність що  часу  для закваски треба більше. Іще кормити , не  забувати) Деякі тому і не люблять закваски, бо  з ними є трохи мороки

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Natali06, Ната, я таки їх зробила! Красоти ще немає, зате смак неймовірний! Я нарешті добилася солодкого здобного тіста на заквасці без кислинки. Які ж вони смачні, це, мабуть, найсмачніші пампухи, які я коли-небудь їла!

20210406_211316.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Моя ж ти дорогенька! Мені так прриємно, що тобі сподобалися ці бен‘є ❤️❤️❤️ Запах  твоіх бен’є чути навіть через екран ! 

Ось вони: хрумкі, пухкі здається руку протягни і вони твоі)) вони  в тебе вийшли чудові! Наталочка , дякую за звіт і за довіру рецепту!:girlprik:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×