Перейти до вмісту
Natali06

Булочки для бургеров заквасочные на сладкой опаре

Recommended Posts

Ингредиенты:

Сладкая опара (дневная):

Закваска пшеничная 100%  гидратации - 120г

Мука пшеничная - 120г

Вода - 40г

Сахар - 20г

 

Основное тесто: 

Молоко - 100г

Опара - вся

Сахар - 20г (в оригинале 70г)

Яйцо - 2шт.

Соль - 8г

Мука пшеничная  с высоким содержанием белка - 400г

Масло сливочное - 140г

 

***

Сладкая опара (ночная):

Закваска пшеничная 100%  гидратации - 60г

Мука пшеничная - 180г

Вода - 90г

Сахар - 30г

 

 

large.227528659_1071723446691787_3769024563672348593_n.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Метод
 

Для приготовления опары смешать все ингредиенты.

Замесить до однородности и оставить для созревания на 4-5 часов  при температуре 28С. Опара должна увеличиться втрое.

***

Можно приготовить опару вечером  и оставить созревать в течении 8-10 часов. Для этого берем  соотношение ингредиентов для ночной опары.

 

Основное тесто
Смешать все ингредиенты для основного теста, кроме масла.  Масло добавить  через 5 минут от начала замеса. Замес в течении 20 минут (для хп).

Затем тесто переложить в смазанный маслом контейнер и оставить для брожения на 2 часа при температуре 25-28С.

Через 2 часа тесто разделить на 24 части, каждая около 42-45г

Каждую часть подвернуть в шар и поместить в форму. Используем форму для  выпечки кексов.

large.DSC07265.JPG

 

Окончательная расстойка в течении 2 часов.

Перед выпечкой заготовки смазать взбитым яйцом и  посыпать кунжутом. 

Выпекать при 180-200С  в течении 12-15 минут (ориентируйтесь на свою  духовку).

Готовые булочки охладить на решетке.

large.228347948_1523107654694292_709889192619899463_n.jpg

Способ употребления: булочку разрезать пополам горизонтально, на срез положить котлетку или колбасу, на колбасу - огурчики по корейски от Анжелы . Все это отправляем в рот))))) Настоятельно рекомендую именно как бургер! 

Пекла на муке Зернари, на тех, что с  «багетиком».

P.S.   Извините, что фотографий очень мало. Но булочки настолько хороши, что  не поделиться с вами я просто не могу!

 

 

 

 

 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Красивые, какие! Наташенька, а мука с высоким белком, это нордик брать, или зернари подойдут?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спасибо , Иннусичка!  Они просто бомбезные!  

Забыла дописать способ употребления: булочку разрезать пополам горизонтально, на срез положить котлетку или колбасу, на колбасу- огурчики по корейски от Анжелы . Все это отправляем в рот))))) Настоятельно рекомендую именно как бургер! 

Противопоказания: если бережете фигуру - печь запрещается! Апатамушто  если они есть, остановится нельзя!)))))

Конечно брать  Зернари!)) Я пеку на тех, что с  «багетиком»

Ставлю опару на ночь. Мне так удобнее, да и больше так нравится.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Natali06 сказал:

Противопоказания: если бережете фигуру - печь запрещается! Апатамушто  если они есть, остановится нельзя!)))))

Я це знала, тому прочитала, облизалася, постаралася забути :m05002:

Але в копілочку таки відклала :smilie_girl_018(1):

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталочко, що значить розуміти між рядками))), так і є )), можеш пекти, але істи заборонено!))Ну хіба що, тільки лизнути язиком))) )))))) або тільки вдихнути іх аромат.... Але повір, це на кілька  днів)))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Це шедевр!!!

Наташа,все хочу запитати- а яка закваска? Тут є на форумі? Тицни мені,пліз.

В мене є закваска,одна знайома рік тому поділилася,я на ній хліб печу. Вона піде?  Якась звичайна,я в неї муки,води і вона постоїть і готово.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Танюшик, дякую!  Так, звісно, що закваска є на форумі. Але якщо твоя закваска робоча, то сміливо бери свою. Зроби пів порціі  рецепту. До речі, я зновуна ніч  поставила опару)))) дуже вже вони гарні..))

тим паче, що кухні в мене зараз немає.... розгромили все ))) так що ці булочки для мене , як виручалочки)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну, шо... Сили волі в мене як не було, так і немає - я їх таки спекла. Ната, це бімба-ракєта, а не булки! Смакотіща! А пахли так, що в мене чоловік сміявся - зараз сусіди "за сіллю" прийдуть :) Єдине, що я якось засовалась, і не встигла пригодувати котлетки, а тепер вже, мабуть, і не встигну оцінити сам бургер "в комплексі", бо булки скоро "мелькнуть" :)

Оцінила я солодку нічну опару - дуже класно з нею працювати, я багато читала про неї, та все якось руки не доходили спробувати, а тут просто всі 33 задоволення отримала :)  Дякую за такий класнючий рецепт!

Хто хоробрий, і не боїться +5 см на талії - готуйте сміливо, це дуже смачно, а хто не довіряє собі - робіть пів порції :)

20210912_155007.jpg

20210912_155124.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталочко.булочки прямо таки  світяться!!! Я така рада, що ти іх все таки спекла  і головне , що вони сподобались! Так, запах у них бомбезний)) У мене вони дуже часті гості)), печу для всіх своіх)) Знаєш, мені дуже подобається іх готувати, вони настільки прості , що я готуючих іх відпочиваю душею)) 

а ти сьогодні пекла? Спробуй залиш на пару днів, побачиш , вони  будуть такі  ж смачнючі. Я на сьогодні пекла ще в п‘ятницю( бо ці два дні не мала змоги) , то  сьогодні , кому не вистачило )) дуже засмутились)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 минут назад, Natali06 сказал:

Наталочко.булочки прямо таки  світяться!!! Я така рада, що ти іх все таки спекла  і головне , що вони сподобались! Так, запах у них бомбезний)) У мене вони дуже часті гості)), печу для всіх своіх)) Знаєш, мені дуже подобається іх готувати, вони настільки прості , що я готуючих іх відпочиваю душею))

Дякую, Ната! Ти знаєш, я як, з твоєї легкої руки, стала пекти на заквасці - я просто фізично і морально відпочиваю, заквасочне тісто це просто віддушина, не передати словами (а особливо, коли стало більш-менш пристойно виходити :) ) як мені подобається працювати з цим тістом! А нічна солодка опара - це взагалі щось космічне :) Але, разом з тим, у мене за пів року +5 кг :m05002:, так що, думаю, пекти я ці булки буду так, як берньє - дуже рідко, "на Різдво, та на Паску :)

1 час назад, Natali06 сказал:

а ти сьогодні пекла? Спробуй залиш на пару днів, побачиш , вони  будуть такі  ж смачнючі. Я на сьогодні пекла ще в п‘ятницю( бо ці два дні не мала змоги) , то  сьогодні , кому не вистачило )) дуже засмутились)

Пекла я їх сьогодні, але залишати на завтра вже немає чого :), тепер хіба що спекти ще раз і заховати :)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наталочко, в тебе все чудово виходить! Який красень- хліб ти зараз печеш! Це ж просто чудо!

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Жанночка, на здоровьице!!! Надеюсь вкус не разочаровал :smilie_essen:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×